
ຄະແນນສະເລ່ຍຕໍ່ເດືອນ
ແຕະໃສ່ກຣາຟເພື່ອປ່ຽນຄ່າທີ່ສະແດງ
ບໍ່ມີຂໍ້ມູນ
ສູງສຸດ: €12 ລ້ານ (6 ຕ.ລ. 2026)
ອັບເດດລ່າສຸດ:
Jay DaSilva ຫຼິ້ນໃຫ້ກັບ Coventry City. ຕຳແໜ່ງ: ກອງຫຼັງ, ສັນຊາດ: ເວວສ໌, ອາຍຸ: 28, ລວງສູງ: 170 cm, ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €12 ລ້ານ. Jay DaSilva ໃນລະດູການ 2026-2027: ລົງສະໜາມ 9 ນັດ, ຍິງ 1 ປະຕູ ແລະ 1 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
ໃນຂໍ້ມູນທີ່ມີ ນັດຫຼ້າສຸດທີ່ Jay DaSilva ໄດ້ລົງຫຼິ້ນແມ່ນ Coventry City ພົບ Newcastle United ໂດຍໄດ້ຢູ່ໃນສະໜາມ 90 ນາທີ. ວັນທີແຂ່ງຂັນ: 13 ຕຸລາ 2026.
Coventry City: 6 ນັດ, 1 ປະຕູ, 1 ແອັດຊິດ
ຕາມຂໍ້ມູນຂອງ Coventry City ທີ່ມີສຳລັບລະດູການ 2026/27 Jay DaSilva ໄດ້ລົງຫຼິ້ນ 535 ນາທີ ແລະເປັນຕົວຈິງ 6 ນັດ.
Coventry City: 128 ນັດ, 1 ປະຕູ, 10 ແອັດຊິດ
Bristol City: 141 ນັດ, 2 ປະຕູ, 10 ແອັດຊິດ
Charlton Athletic: 20 ນັດ, 0 ປະຕູ, 2 ແອັດຊິດ
ໜ້າທີ່ກ່ຽວຂ້ອງ: Coventry City, ຜົນບານສົດ
Jay DaSilva ອາຍຸ 28 ປີ. ວັນເດືອນປີເກີດ: 22 ເມສາ 1998.
ຕຳແໜ່ງ: ກອງຫຼັງ.
ສະໂມສອນຂອງ Jay DaSilva: Coventry City.
| ວັນທີ | ທີມ | ອາຍຸ | ມູນຄ່າ |
|---|---|---|---|
| Coventry City | ອາຍຸ 28 ປີ | €12 ລ້ານ | |
| Coventry City | ອາຍຸ 28 ປີ | €9 ລ້ານ | |
| Coventry City | ອາຍຸ 27 ປີ | €6 ລ້ານ | |
| Coventry City | ອາຍຸ 27 ປີ | €4,5 ລ້ານ | |
| Coventry City | ອາຍຸ 27 ປີ | €4 ລ້ານ | |
| Coventry City | ອາຍຸ 26 ປີ | €2,2 ລ້ານ | |
| Coventry City | ອາຍຸ 26 ປີ | €2,2 ລ້ານ | |
| Coventry City | ອາຍຸ 25 ປີ | €2 ລ້ານ | |
| Bristol City | ອາຍຸ 25 ປີ | €2,2 ລ້ານ | |
| Bristol City | ອາຍຸ 24 ປີ | €2,5 ລ້ານ | |
| Bristol City | ອາຍຸ 24 ປີ | €2,5 ລ້ານ | |
| Bristol City | ອາຍຸ 23 ປີ | €3 ລ້ານ | |
| Bristol City | ອາຍຸ 23 ປີ | €3 ລ້ານ | |
| Bristol City | ອາຍຸ 22 ປີ | €3 ລ້ານ | |
| Bristol City | ອາຍຸ 22 ປີ | €4 ລ້ານ | |
| Bristol City | ອາຍຸ 21 ປີ | €4 ລ້ານ | |
| Bristol City | ອາຍຸ 21 ປີ | €4,5 ລ້ານ | |
| Bristol City | ອາຍຸ 21 ປີ | €3 ລ້ານ | |
| Bristol City | ອາຍຸ 20 ປີ | €1,5 ລ້ານ | |
| Bristol City | ອາຍຸ 20 ປີ | €500 ພັນ | |
| Charlton Athletic | ອາຍຸ 18 ປີ | €250 ພັນ |
ລວງສູງຂອງ Jay DaSilva: 170 cm.
ຕີນທີ່ຖະໜັດ: ຊ້າຍ.
ສັນຊາດ: ເວວສ໌.
ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €12 ລ້ານ.
Jay DaSilva ໃນລະດູການ 2026-2027: ລົງສະໜາມ 9 ນັດ, ຍິງ 1 ປະຕູ ແລະ 1 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
Jay DaSilva ໃນລະດູການ 2026-2027: ລົງສະໜາມ 9 ນັດ, ຍິງ 1 ປະຕູ ແລະ 1 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ. ນາທີລົງຫຼິ້ນ: 805.
| ລະດູການ | ການແຂ່ງຂັນ | ທີມ | ການແຂ່ງຂັນ | ນາທີທີ່ລົງສະໜາມ | ປະຕູ | ແອັດສິດ | ຄະແນນ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | ພຣີເມຍລີກ | Coventry City | 6 | 535 | 1 | 1 | 6,8 |
| ເນຊັນສ໌ລີກ | ເວລທີມຊາດ | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2026 | ຄັດເລືອກການແຂ່ງຂັນຊິງແຊ້ມໂລກ (ເອີຣົບ) | ເວລທີມຊາດ | 4 | 280 | 0 | 2 | 6,8 |
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນ | ເວລທີມຊາດ | 1 | 83 | 0 | 0 | 8,0 | |
| 2025-2026 | ແຊມພຽນຊິບ | Coventry City | 42 | 3.552 | 0 | 3 | 6,8 |
| ອີເອັຟແອວ ຄັບ | Coventry City | 1 | 30 | 0 | 0 | 6,1 | |
| ເວລທີມຊາດ |
| 1 |
| 88 |
| 0 |
| 0 |
| 7,0 |
| ຄັດເລືອກການແຂ່ງຂັນຊິງແຊ້ມໂລກ (ເອີຣົບ) | ເວລທີມຊາດ | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,9 |
| 2024-2025 | ແຊມພຽນຊິບ | Coventry City | 33 | 2.014 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ເອັຟເອ ຄັບ | Coventry City | 2 | 169 | 0 | 0 | 6,3 | |
| ອີເອັຟແອວ ຄັບ | Coventry City | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2023-2024 | ແຊມພຽນຊິບ | Coventry City | 37 | 2.296 | 0 | 3 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ເອັຟເອ ຄັບ | Coventry City | 5 | 256 | 0 | 2 | 6,6 | |
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນ | ເວລທີມຊາດ | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2022-2023 | ແຊມພຽນຊິບ | Bristol City | 34 | 2.609 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ເອັຟເອ ຄັບ | Bristol City | 3 | 133 | 0 | 0 | 6,5 | |
| ອີເອັຟແອວ ຄັບ | Bristol City | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,7 |
| 2021-2022 | ແຊມພຽນຊິບ | Bristol City | 36 | 2.649 | 1 | 4 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ເອັຟເອ ຄັບ | Bristol City | 1 | 49 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2020-2021 | ແຊມພຽນຊິບ | Bristol City | 11 | 811 | 1 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ອີເອັຟແອວ ຄັບ | Bristol City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2019-2020 | ແຊມພຽນຊິບ | Bristol City | 23 | 1.877 | 0 | 2 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ເອັຟເອ ຄັບ | Bristol City | 1 | 60 | 0 | 0 | – |
| 2019 | ແຊມພຽນຊິບ ເອີຣົບ U21 | ອັງກິດທີມຊາດ | 2 | 166 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2018-2019 | ແຊມພຽນຊິບ | Bristol City | 27 | 1.765 | 0 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ເອັຟເອ ຄັບ | Bristol City | 3 | 263 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2017-2018 | ລີກ ວັນ | Charlton Athletic | 15 | 1.250 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2016-2017 | ລີກ ວັນ | Charlton Athletic | 5 | 450 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|