
ຄະແນນສະເລ່ຍຕໍ່ເດືອນ
ແຕະໃສ່ກຣາຟເພື່ອປ່ຽນຄ່າທີ່ສະແດງ
ສູງສຸດ: €1 ລ້ານ (16 ມ.ກ. 2013)
ອັບເດດລ່າສຸດ:
Jesper Hansen ຫຼິ້ນໃຫ້ກັບ Aarhus AGF. ຕຳແໜ່ງ: ຜູ້ຮັກສາປະຕູ, ສັນຊາດ: ເດນມາກ, ອາຍຸ: 41, ລວງສູງ: 188 cm, ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €50 ພັນ. Jesper Hansen ໃນລະດູການ 2026-2027: ລົງສະໜາມ 6 ນັດ, ຍິງ 0 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
ໃນຂໍ້ມູນທີ່ມີ ນັດຫຼ້າສຸດທີ່ Jesper Hansen ໄດ້ລົງຫຼິ້ນແມ່ນ Aarhus AGF ພົບ Sonderjyske ໂດຍໄດ້ຢູ່ໃນສະໜາມ 90 ນາທີ. ວັນທີແຂ່ງຂັນ: 13 ຕຸລາ 2026.
Aarhus AGF: 3 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
ຕາມຂໍ້ມູນຂອງ Aarhus AGF ທີ່ມີສຳລັບລະດູການ 2026/27 Jesper Hansen ໄດ້ລົງຫຼິ້ນ 270 ນາທີ ແລະເປັນຕົວຈິງ 3 ນັດ.
Aarhus AGF: 162 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
Midtjylland: 110 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
Lyngby: 22 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
ໜ້າທີ່ກ່ຽວຂ້ອງ: Aarhus AGF, ຜົນບານສົດ
Jesper Hansen ອາຍຸ 41 ປີ. ວັນເດືອນປີເກີດ: 31 ມີນາ 1985.
ຕຳແໜ່ງ: ຜູ້ຮັກສາປະຕູ.
ສະໂມສອນຂອງ Jesper Hansen: Aarhus AGF.
| ວັນທີ | ທີມ | ອາຍຸ | ມູນຄ່າ |
|---|---|---|---|
| Aarhus AGF | ອາຍຸ 41 ປີ | €50 ພັນ | |
| Aarhus AGF | ອາຍຸ 40 ປີ | €50 ພັນ | |
| Aarhus AGF | ອາຍຸ 40 ປີ | €100 ພັນ | |
| Aarhus AGF | ອາຍຸ 39 ປີ | €100 ພັນ | |
| Aarhus AGF | ອາຍຸ 39 ປີ | €100 ພັນ | |
| Aarhus AGF | ອາຍຸ 38 ປີ | €150 ພັນ | |
| Aarhus AGF | ອາຍຸ 38 ປີ | €200 ພັນ | |
| Aarhus AGF | ອາຍຸ 37 ປີ | €200 ພັນ | |
| Aarhus AGF | ອາຍຸ 37 ປີ | €200 ພັນ | |
| Aarhus AGF | ອາຍຸ 36 ປີ | €250 ພັນ | |
| Midtjylland | ອາຍຸ 36 ປີ | €250 ພັນ | |
| Midtjylland | ອາຍຸ 35 ປີ | €350 ພັນ | |
| Midtjylland | ອາຍຸ 35 ປີ | €350 ພັນ | |
| Midtjylland | ອາຍຸ 35 ປີ | €400 ພັນ | |
| Midtjylland | ອາຍຸ 34 ປີ | €500 ພັນ | |
| Midtjylland | ອາຍຸ 34 ປີ | €500 ພັນ | |
| Midtjylland | ອາຍຸ 33 ປີ | €500 ພັນ | |
| Midtjylland | ອາຍຸ 33 ປີ | €500 ພັນ | |
| Midtjylland | ອາຍຸ 32 ປີ | €500 ພັນ | |
| Lyngby | ອາຍຸ 32 ປີ | €500 ພັນ | |
| Lyngby | ອາຍຸ 31 ປີ | €500 ພັນ | |
| Lyngby | ອາຍຸ 31 ປີ | €400 ພັນ | |
| Lyngby | ອາຍຸ 31 ປີ | €500 ພັນ | |
| Bastia | ອາຍຸ 30 ປີ | €1 ລ້ານ | |
| Bastia | ອາຍຸ 30 ປີ | €1 ລ້ານ | |
| Thonon Evian | ອາຍຸ 30 ປີ | €800 ພັນ | |
| Thonon Evian | ອາຍຸ 29 ປີ | €1 ລ້ານ | |
| Thonon Evian | ອາຍຸ 29 ປີ | €1 ລ້ານ | |
| Thonon Evian | ອາຍຸ 28 ປີ | €1 ລ້ານ | |
| Nordsjaelland | ອາຍຸ 28 ປີ | €1 ລ້ານ | |
| Nordsjaelland | ອາຍຸ 27 ປີ | €1 ລ້ານ | |
| Nordsjaelland | ອາຍຸ 27 ປີ | €850 ພັນ | |
| Nordsjaelland | ອາຍຸ 26 ປີ | €850 ພັນ | |
| Nordsjaelland | ອາຍຸ 26 ປີ | €500 ພັນ | |
| Nordsjaelland | ອາຍຸ 25 ປີ | €400 ພັນ | |
| Nordsjaelland | ອາຍຸ 25 ປີ | €500 ພັນ | |
| Nordsjaelland | ອາຍຸ 24 ປີ | €350 ພັນ | |
| Nordsjaelland | ອາຍຸ 23 ປີ | €400 ພັນ | |
| Nordsjaelland | ອາຍຸ 23 ປີ | €300 ພັນ | |
| Nordsjaelland | ອາຍຸ 22 ປີ | €100 ພັນ | |
| Nordsjaelland | ອາຍຸ 21 ປີ | €125 ພັນ |
ລວງສູງຂອງ Jesper Hansen: 188 cm.
ຕີນທີ່ຖະໜັດ: ຂວາ.
ສັນຊາດ: ເດນມາກ.
ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €50 ພັນ.
Jesper Hansen ໃນລະດູການ 2026-2027: ລົງສະໜາມ 6 ນັດ, ຍິງ 0 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
Jesper Hansen ໃນລະດູການ 2026-2027: ລົງສະໜາມ 6 ນັດ, ຍິງ 0 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ. ນາທີລົງຫຼິ້ນ: 397. ຄະແນນສະເລ່ຍ: 6,1.
| ລະດູການ | ການແຂ່ງຂັນ | ທີມ | ການແຂ່ງຂັນ | ນາທີທີ່ລົງສະໜາມ | ປະຕູ | ແອັດສິດ | ຄະແນນ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | ຊູເປີ ລີກາ ເດນມາກ | Aarhus AGF | 4 | 270 | 0 | 0 | 6,5 |
| ຄັບ ເດນມາກ | Aarhus AGF | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 | |
| ແຊມພຽນສ໌ລີກ | Aarhus AGF | 1 | 37 | 0 | 0 | 4,6 | |
| 2025-2026 | ຊູເປີ ລີກາ ເດນມາກ | Aarhus AGF | 29 | 2.610 | 0 | 0 | 7,0 |
| ຄັບ ເດນມາກ | Aarhus AGF | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,9 | |
| 2024-2025 | ຊູເປີ ລີກາ ເດນມາກ | Aarhus AGF | 29 | 2.610 | 0 | 0 | 6,7 |
| ຄັບ ເດນມາກ |
| Aarhus AGF |
| 3 |
| 254 |
| 0 |
| 0 |
| 6,9 |
| 2023-2024 | ຊູເປີ ລີກາ ເດນມາກ | Aarhus AGF | 13 | 1.089 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ຄັບ ເດນມາກ | Aarhus AGF | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 | |
| ຢູໂຣປາ ຄອນເຟີເຣນສ໌ລີກ | Aarhus AGF | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2022-2023 | ຊູເປີ ລີກາ ເດນມາກ | Aarhus AGF | 32 | 2.880 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ຄັບ ເດນມາກ | Aarhus AGF | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2021-2022 | ຊູເປີ ລີກາ ເດນມາກ | Aarhus AGF | 31 | 2.790 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ຄັບ ເດນມາກ | Aarhus AGF | 2 | 210 | 0 | 0 | 8,0 | |
| ຢູໂຣປາ ຄອນເຟີເຣນສ໌ລີກ | Aarhus AGF | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | ຊູເປີ ລີກາ ເດນມາກ | Midtjylland | 18 | 1.590 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ແຊມພຽນສ໌ລີກ | Midtjylland | 8 | 720 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2019-2020 | ຊູເປີ ລີກາ ເດນມາກ | Midtjylland | 31 | 2.725 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ຢູໂຣປາລີກ | Midtjylland | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | ຊູເປີ ລີກາ ເດນມາກ | Midtjylland | 31 | 2.790 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2017-2018 | ຊູເປີ ລີກາ ເດນມາກ | Midtjylland | 18 | 1.620 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2016-2017 | ຊູເປີ ລີກາ ເດນມາກ | Midtjylland | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ຊູເປີ ລີກາ ເດນມາກ | Lyngby | 22 | 1.922 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2015-2016 | ລີກ 1 | Aarhus AGF | 4 | 310 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2011-2012 | ຊູເປີ ລີກາ ເດນມາກ | Aarhus AGF | 1 | 43 | 0 | 0 | – |
|---|