ໂຄສະນາ
Jonás Acevedo ຫຼິ້ນໃຫ້ກັບ Instituto. ຕຳແໜ່ງ: ກອງໜ້າ, ສັນຊາດ: ອາເຈນທິນາ, ອາຍຸ: 29, ລວງສູງ: 172 cm, ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €450 ພັນ. 2026: 12 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ. ການລົງຫຼິ້ນຫຼ້າສຸດທີ່ບັນທຶກໄວ້: Instituto de Córdoba ພົບ Deportivo Riestra (27 ຕຸລາ 2026).
ອັບເດດລ່າສຸດ:
ຄະແນນສະເລ່ຍຕໍ່ເດືອນ
ແຕະໃສ່ກຣາຟເພື່ອປ່ຽນຄ່າທີ່ສະແດງ
ສູງສຸດ: €1,5 ລ້ານ (25 ຕ.ລ. 2022)
Instituto de Córdoba: 15 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
ຕາມຂໍ້ມູນຂອງ Instituto de Córdoba ທີ່ມີສຳລັບລະດູການ 2026 Jonás Acevedo ໄດ້ລົງຫຼິ້ນ 244 ນາທີ ແລະເປັນຕົວຈິງ 1 ນັດ.
Instituto de Córdoba: 85 ນັດ, 4 ປະຕູ, 4 ແອັດຊິດ
Huracán: 50 ນັດ, 3 ປະຕູ, 4 ແອັດຊິດ
Patronato Parana: 27 ນັດ, 5 ປະຕູ, 4 ແອັດຊິດ
Quilmes Atlético Club: 8 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
San Lorenzo: 2 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
Jonás Acevedo ອາຍຸ 29 ປີ. ວັນເດືອນປີເກີດ: 6 ກຸມພາ 1997.
ຕຳແໜ່ງ: ກອງໜ້າ.
ສະໂມສອນຂອງ Jonás Acevedo: Instituto.
ລວງສູງຂອງ Jonás Acevedo: 172 cm.
ຕີນທີ່ຖະໜັດ: ຊ້າຍ.
| ວັນທີ | ທີມ | ອາຍຸ | ມູນຄ່າ |
|---|---|---|---|
| Instituto | ອາຍຸ 29 ປີ | €450 ພັນ | |
| Instituto | ອາຍຸ 28 ປີ | €600 ພັນ | |
| Instituto | ອາຍຸ 28 ປີ | €1 ລ້ານ | |
| Instituto | ອາຍຸ 27 ປີ | €1,2 ລ້ານ | |
| Instituto | ອາຍຸ 27 ປີ | €1,2 ລ້ານ | |
| Instituto | ອາຍຸ 27 ປີ | €1,2 ລ້ານ | |
| Instituto | ອາຍຸ 26 ປີ | €1,5 ລ້ານ | |
| Huracan | ອາຍຸ 26 ປີ | €1,2 ລ້ານ | |
| Patronato Parana | ອາຍຸ 25 ປີ | €1,5 ລ້ານ | |
| Patronato Parana | ອາຍຸ 25 ປີ | €800 ພັນ | |
| Huracan | ອາຍຸ 25 ປີ | €225 ພັນ | |
| Huracan | ອາຍຸ 24 ປີ | €250 ພັນ | |
| Quilmes | ອາຍຸ 24 ປີ | €250 ພັນ | |
| Deportivo Santamarina | ອາຍຸ 23 ປີ | €250 ພັນ |
ສັນຊາດ: ອາເຈນທິນາ.
ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €450 ພັນ.
Jonás Acevedo ໃນລະດູການ 2026: ລົງສະໜາມ 12 ນັດ, ຍິງ 0 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
Jonás Acevedo ໃນລະດູການ 2026: ລົງສະໜາມ 12 ນັດ, ຍິງ 0 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ. ນາທີລົງຫຼິ້ນ: 112. ຄະແນນສະເລ່ຍ: 6,6.
| ລະດູການ | ການແຂ່ງຂັນ | ທີມ | ການແຂ່ງຂັນ | ນາທີທີ່ລົງສະໜາມ | ປະຕູ | ແອັດສິດ | ຄະແນນ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | ພຣີເມຍຣາ ດີວິຊິອອນ ອາເຈນຕີນາ | Instituto de Córdoba | 10 | 87 | 0 | 0 | 6,6 |
| ໂກປາ ອາເຈນຕີນາ | Instituto de Córdoba | 2 | 25 | 0 | 0 | 6,6 | |
| 2025-2026 | ພຣີເມຍຣາ ດີວິຊິອອນ ອາເຈນຕີນາ | Instituto de Córdoba | 14 | 458 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2025 | ພຣີເມຍຣາ ດີວິຊິອອນ ອາເຈນຕີນາ | Instituto de Córdoba | 8 | 479 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2024-2025 | ພຣີເມຍຣາ ດີວິຊິອອນ ອາເຈນຕີນາ | Instituto de Córdoba | 21 | 1.204 | 2 | 0 | 6,5 |
| ໂກປາ ອາເຈນຕີນາ | Instituto de Córdoba | 1 | 23 |
| 0 |
| 0 |
| 7,1 |
| 2024 | ພຣີເມຍຣາ ດີວິຊິອອນ ອາເຈນຕີນາ | Instituto de Córdoba | 2 | 123 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ລີກ ຄັບ ອາເຈນຕີນາ | Instituto de Córdoba | 1 | 95 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2023-2024 | ລີກ ຄັບ ອາເຈນຕີນາ | Instituto de Córdoba | 18 | 1.007 | 2 | 3 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ພຣີເມຍຣາ ດີວິຊິອອນ ອາເຈນຕີນາ | Instituto de Córdoba | 6 | 455 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023 | ລີກ ຄັບ ອາເຈນຕີນາ | Instituto de Córdoba | 2 | 172 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ພຣີເມຍຣາ ດີວິຊິອອນ ອາເຈນຕີນາ | Huracán | 2 | 176 | 0 | 1 | 7,0 | |
| ໂກປາ ອາເຈນຕີນາ | Huracán | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,8 | |
| ໂກປາ ຊູດາເມຣິການາ | Huracán | 1 | 22 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2022-2023 | ພຣີເມຍຣາ ດີວິຊິອອນ ອາເຈນຕີນາ | Huracán | 14 | 675 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ໂກປາ ລິເບີຕາໂດເຣສ | Huracán | 4 | 323 | 0 | 0 | 6,8 | |
| ໂກປາ ຊູດາເມຣິການາ | Huracán | 1 | 31 | 1 | 0 | 7,5 |
| 2022 | ພຣີເມຍຣາ ດີວິຊິອອນ ອາເຈນຕີນາ | Patronato Parana | 24 | 1.792 | 5 | 4 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ໂກປາ ອາເຈນຕີນາ | Patronato Parana | 3 | 196 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2021-2022 | ພຣີເມຍຣາ ດີວິຊິອອນ ອາເຈນຕີນາ | Huracán | 15 | 722 | 1 | 3 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ລີກ ຄັບ ອາເຈນຕີນາ | Huracán | 9 | 314 | 1 | 0 | 6,7 |
| 2021 | ພຣີເມຍຣາ ດີວິຊິອອນ ອາເຈນຕີນາ | Huracán | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2020-2021 | ພຣີເມຍຣາ ດີວິຊິອອນ ອາເຈນຕີນາ | Huracán | 2 | 133 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ພຣີເມຍຣາ ນາຊິໂອນານ ອາເຈນຕີນາ | Quilmes Atlético Club | 8 | 539 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | ພຣີເມຍຣາ ດີວິຊິອອນ ອາເຈນຕີນາ | San Lorenzo | 2 | 72 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|