ໂຄສະນາ
ຕຳແໜ່ງ: ກອງຫຼັງ, ສັນຊາດ: ສະເປນ, ອາຍຸ: 29, ລວງສູງ: 182 cm, ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €150 ພັນ. 2025-2026: 10 ນັດ, 1 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ. ການລົງຫຼິ້ນຫຼ້າສຸດທີ່ບັນທຶກໄວ້: Penafiel ພົບ Maritimo (9 ພຶດສະພາ 2026).
ອັບເດດລ່າສຸດ:
ຄະແນນສະເລ່ຍຕໍ່ເດືອນ
ແຕະໃສ່ກຣາຟເພື່ອປ່ຽນຄ່າທີ່ສະແດງ
ບໍ່ມີຂໍ້ມູນ
ສູງສຸດ: €10 ລ້ານ (11 ມິ.ຖ. 2019)
Penafiel: 10 ນັດ, 1 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
Cadiz: 22 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
Mazatlan: 3 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
Club America: 10 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
Köln: 94 ນັດ, 2 ປະຕູ, 1 ແອັດຊິດ
Sporting Gijon: 56 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
ໜ້າທີ່ກ່ຽວຂ້ອງ: ຜົນບານສົດ
Jorge Meré ອາຍຸ 29 ປີ. ວັນເດືອນປີເກີດ: 17 ເມສາ 1997.
ຕຳແໜ່ງ: ກອງຫຼັງ.
ລວງສູງຂອງ Jorge Meré: 182 cm.
ຕີນທີ່ຖະໜັດ: ຂວາ.
ສັນຊາດ: ສະເປນ.
ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €150 ພັນ.
Jorge Meré ໃນລະດູການ 2025-2026: ລົງສະໜາມ 10 ນັດ, ຍິງ 1 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
| ວັນທີ | ທີມ | ອາຍຸ | ມູນຄ່າ |
|---|---|---|---|
| Penafiel | ອາຍຸ 29 ປີ | €150 ພັນ | |
| Free Player | ອາຍຸ 28 ປີ | €150 ພັນ | |
| Free Player | ອາຍຸ 28 ປີ | €300 ພັນ | |
| Free Player | ອາຍຸ 27 ປີ | €450 ພັນ | |
| Club America | ອາຍຸ 27 ປີ | €500 ພັນ | |
| Cadiz | ອາຍຸ 27 ປີ | €1 ລ້ານ | |
| Cadiz | ອາຍຸ 26 ປີ | €1 ລ້ານ | |
| Cadiz | ອາຍຸ 26 ປີ | €1,2 ລ້ານ | |
| Cadiz | ອາຍຸ 26 ປີ | €1,2 ລ້ານ | |
| Mazatlan | ອາຍຸ 25 ປີ | €1,5 ລ້ານ | |
| Mazatlan | ອາຍຸ 25 ປີ | €2 ລ້ານ | |
| Club America | ອາຍຸ 24 ປີ | €2,5 ລ້ານ | |
| Köln | ອາຍຸ 24 ປີ | €2,5 ລ້ານ | |
| Köln | ອາຍຸ 24 ປີ | €3,5 ລ້ານ | |
| Köln | ອາຍຸ 23 ປີ | €3 ລ້ານ | |
| Köln | ອາຍຸ 23 ປີ | €3 ລ້ານ | |
| Köln | ອາຍຸ 23 ປີ | €4 ລ້ານ | |
| Köln | ອາຍຸ 22 ປີ | €4,8 ລ້ານ | |
| Köln | ອາຍຸ 22 ປີ | €6 ລ້ານ | |
| Köln | ອາຍຸ 22 ປີ | €8,5 ລ້ານ | |
| Köln | ອາຍຸ 22 ປີ | €10 ລ້ານ | |
| Köln | ອາຍຸ 21 ປີ | €7 ລ້ານ | |
| Köln | ອາຍຸ 21 ປີ | €7 ລ້ານ | |
| Köln | ອາຍຸ 20 ປີ | €8 ລ້ານ | |
| Köln | ອາຍຸ 20 ປີ | €6 ລ້ານ | |
| Sporting Gijon | ອາຍຸ 20 ປີ | €6 ລ້ານ | |
| Sporting Gijon | ອາຍຸ 19 ປີ | €5 ລ້ານ | |
| Sporting Gijon | ອາຍຸ 19 ປີ | €5 ລ້ານ | |
| Sporting Gijon | ອາຍຸ 18 ປີ | €2 ລ້ານ | |
| Sporting Gijon | ອາຍຸ 18 ປີ | €400 ພັນ | |
| Sporting de Gijon B | ອາຍຸ 18 ປີ | €400 ພັນ |
Jorge Meré ໃນລະດູການ 2025-2026: ລົງສະໜາມ 10 ນັດ, ຍິງ 1 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ. ນາທີລົງຫຼິ້ນ: 665. ຄະແນນສະເລ່ຍ: 6,9.
| ລະດູການ | ການແຂ່ງຂັນ | ທີມ | ການແຂ່ງຂັນ | ນາທີທີ່ລົງສະໜາມ | ປະຕູ | ແອັດສິດ | ຄະແນນ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | ລີກາ ໂປຕຸຍການ 2 | Penafiel | 10 | 665 | 1 | 0 | 6,9 |
| 2023-2024 | ລາລີກາ | Cadiz | 10 | 677 | 0 | 0 | 6,4 |
| ໂກປາ ເດລ ເຣ | Cadiz | 2 | 120 | 0 | 0 | 6,6 | |
| 2022-2023 | ລາລີກາ | Cadiz | 10 | 599 | 0 | 0 | 6,7 |
| ລີກາ ເອັມເອັກ | Mazatlan | 3 | 193 | 0 | 0 | 6,8 | |
| ລີກາ ເອັມເອັກ | ອິຕາລີທີມຊາດ | 3 | 213 | 0 | 0 | 6,8 | |
| 2021-2022 | ລີກາ ເອັມເອັກ |
| 10 |
| 669 |
| 0 |
| 0 |
| 6,6 |
| ບຸນເດສລີກາ | Köln | 8 | 488 | 0 | 0 | 6,5 |
| ເດເອັຟເບ-ໂປກາລ | Köln | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2020-2021 | ບຸນເດສລີກາ | Köln | 16 | 1.300 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ເດເອັຟເບ-ໂປກາລ | Köln | 3 | 300 | 0 | 0 | 6,8 | |
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນຂອງສະໂມສອນ | Köln | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,9 | |
| ບຸນເດສລີກາ 2 | Köln | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2019-2020 | ບຸນເດສລີກາ | Köln | 11 | 615 | 1 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ເດເອັຟເບ-ໂປກາລ | Köln | 2 | 210 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2019 | ແຊມພຽນຊິບ ເອີຣົບ U21 | ສະເປນທີມຊາດ | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2018-2019 | ບຸນເດສລີກາ 2 | Köln | 26 | 2.288 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ເດເອັຟເບ-ໂປກາລ | Köln | 2 | 210 | 0 | 0 | 7,1 | |
| ແຊມພຽນຊິບ ເອີຣົບ U21 | ອິຕາລີທີມຊາດ | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,6 |
| 2017-2018 | ບຸນເດສລີກາ | Köln | 22 | 1.890 | 1 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ເດເອັຟເບ-ໂປກາລ | Köln | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2016-2017 | ລາລີກາ | Sporting Gijon | 31 | 2.774 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2015-2016 | ລາລີກາ | Sporting Gijon | 25 | 2.174 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|