
ຄະແນນສະເລ່ຍຕໍ່ເດືອນ
ແຕະໃສ່ກຣາຟເພື່ອປ່ຽນຄ່າທີ່ສະແດງ
ບໍ່ມີຂໍ້ມູນ
ສູງສຸດ: €2 ລ້ານ (26 ກ.ພ. 2019)
ອັບເດດລ່າສຸດ:
Josh Windass ຫຼິ້ນໃຫ້ກັບ Wrexham. ຕຳແໜ່ງ: ກອງໜ້າ, ສັນຊາດ: ອັງກິດ, ອາຍຸ: 32, ລວງສູງ: 175 cm, ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €1 ລ້ານ. Josh Windass ໃນລະດູການ 2026-2027: ລົງສະໜາມ 6 ນັດ, ຍິງ 0 ປະຕູ ແລະ 1 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
ໃນຂໍ້ມູນທີ່ມີ ນັດຫຼ້າສຸດທີ່ Josh Windass ໄດ້ລົງຫຼິ້ນແມ່ນ Derby County ພົບ Wrexham ໂດຍໄດ້ຢູ່ໃນສະໜາມ 15 ນາທີ. ວັນທີແຂ່ງຂັນ: 10 ຕຸລາ 2026.
Wrexham: 6 ນັດ, 0 ປະຕູ, 1 ແອັດຊິດ
ຕາມຂໍ້ມູນຂອງ Wrexham ທີ່ມີສຳລັບລະດູການ 2026/27 Josh Windass ໄດ້ລົງຫຼິ້ນ 260 ນາທີ ແລະເປັນຕົວຈິງ 4 ນັດ.
Wrexham: 52 ນັດ, 17 ປະຕູ, 7 ແອັດຊິດ
Sheffield Wednesday: 183 ນັດ, 53 ປະຕູ, 22 ແອັດຊິດ
Wigan Athletic: 56 ນັດ, 8 ປະຕູ, 1 ແອັດຊິດ
Rangers: 43 ນັດ, 12 ປະຕູ, 7 ແອັດຊິດ
Josh Windass ອາຍຸ 32 ປີ. ວັນເດືອນປີເກີດ: 9 ມັງກອນ 1994.
ຕຳແໜ່ງ: ກອງໜ້າ.
| ວັນທີ | ທີມ | ອາຍຸ | ມູນຄ່າ |
|---|---|---|---|
| Wrexham | ອາຍຸ 32 ປີ | €1 ລ້ານ | |
| Wrexham | ອາຍຸ 32 ປີ | €800 ພັນ | |
| Wrexham | ອາຍຸ 31 ປີ | €600 ພັນ | |
| Sheffield Wednesday | ອາຍຸ 31 ປີ | €600 ພັນ | |
| Sheffield Wednesday | ອາຍຸ 30 ປີ | €400 ພັນ | |
| Sheffield Wednesday | ອາຍຸ 30 ປີ | €500 ພັນ | |
| Sheffield Wednesday | ອາຍຸ 29 ປີ | €500 ພັນ | |
| Sheffield Wednesday | ອາຍຸ 29 ປີ | €600 ພັນ | |
| Sheffield Wednesday | ອາຍຸ 29 ປີ | €600 ພັນ | |
| Sheffield Wednesday | ອາຍຸ 28 ປີ | €600 ພັນ | |
| Sheffield Wednesday | ອາຍຸ 27 ປີ | €2 ລ້ານ | |
| Sheffield Wednesday | ອາຍຸ 27 ປີ | €1,6 ລ້ານ | |
| Sheffield Wednesday | ອາຍຸ 26 ປີ | €1,6 ລ້ານ | |
| Sheffield Wednesday | ອາຍຸ 26 ປີ | €1,6 ລ້ານ | |
| Sheffield Wednesday | ອາຍຸ 26 ປີ | €2 ລ້ານ | |
| Wigan Athletic | ອາຍຸ 25 ປີ | €2 ລ້ານ | |
| Wigan Athletic | ອາຍຸ 25 ປີ | €2 ລ້ານ | |
| Wigan Athletic | ອາຍຸ 24 ປີ | €1,5 ລ້ານ | |
| Rangers | ອາຍຸ 24 ປີ | €650 ພັນ | |
| Rangers | ອາຍຸ 24 ປີ | €700 ພັນ | |
| Rangers | ອາຍຸ 23 ປີ | €300 ພັນ |
ສະໂມສອນຂອງ Josh Windass: Wrexham.
ລວງສູງຂອງ Josh Windass: 175 cm.
ຕີນທີ່ຖະໜັດ: ຂວາ.
ສັນຊາດ: ອັງກິດ.
ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €1 ລ້ານ.
Josh Windass ໃນລະດູການ 2026-2027: ລົງສະໜາມ 6 ນັດ, ຍິງ 0 ປະຕູ ແລະ 1 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
Josh Windass ໃນລະດູການ 2026-2027: ລົງສະໜາມ 6 ນັດ, ຍິງ 0 ປະຕູ ແລະ 1 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ. ນາທີລົງຫຼິ້ນ: 260. ຄະແນນສະເລ່ຍ: 6,3.
| ລະດູການ | ການແຂ່ງຂັນ | ທີມ | ການແຂ່ງຂັນ | ນາທີທີ່ລົງສະໜາມ | ປະຕູ | ແອັດສິດ | ຄະແນນ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | ແຊມພຽນຊິບ | Wrexham | 6 | 260 | 0 | 1 | 6,3 |
| 2025-2026 | ແຊມພຽນຊິບ | Wrexham | 41 | 2.399 | 16 | 5 | 7,0 |
| ເອັຟເອ ຄັບ | Wrexham | 3 | 195 | 1 | 1 | 6,6 | |
| ອີເອັຟແອວ ຄັບ | Wrexham | 2 | 67 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 2024-2025 | ແຊມພຽນຊິບ | Sheffield Wednesday | 44 | 3.242 | 13 | 5 | 6,8 |
| ອີເອັຟແອວ ຄັບ | Sheffield Wednesday | 2 | 49 | 0 | 0 | 6,1 | |
| ເອັຟເອ ຄັບ | Sheffield Wednesday |
| 1 |
| 75 |
| 0 |
| 1 |
| 6,7 |
| 2023-2024 | ແຊມພຽນຊິບ | Sheffield Wednesday | 25 | 1.760 | 6 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ອີເອັຟແອວ ຄັບ | Sheffield Wednesday | 2 | 121 | 0 | 0 | 6,9 | |
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນຂອງສະໂມສອນ | Sheffield Wednesday | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,5 | |
| ເອັຟເອ ຄັບ | Sheffield Wednesday | 1 | 74 | 1 | 0 | 8,2 |
| 2022-2023 | ລີກ ວັນ | Sheffield Wednesday | 37 | 2.815 | 12 | 7 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ເອັຟເອ ຄັບ | Sheffield Wednesday | 4 | 276 | 3 | 0 | 7,4 | |
| ອີເອັຟແອວ ຄັບ | Sheffield Wednesday | 1 | 76 | 1 | 0 | 8,2 |
| 2021-2022 | ລີກ ວັນ | Sheffield Wednesday | 11 | 477 | 4 | 2 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ອີເອັຟແອວ ໂທຣຟີ | Sheffield Wednesday | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2020-2021 | ແຊມພຽນຊິບ | Sheffield Wednesday | 41 | 2.915 | 9 | 5 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ອີເອັຟແອວ ຄັບ | Sheffield Wednesday | 2 | 44 | 1 | 0 | 7,4 | |
| ເອັຟເອ ຄັບ | Sheffield Wednesday | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2019-2020 | ແຊມພຽນຊິບ | Sheffield Wednesday | 9 | 469 | 3 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ແຊມພຽນຊິບ | Wigan Athletic | 15 | 1.103 | 3 | 0 | 6,7 | |
| ເອັຟເອ ຄັບ | Wigan Athletic | 1 | 64 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | ແຊມພຽນຊິບ | Wigan Athletic | 39 | 2.584 | 5 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ເອັຟເອ ຄັບ | Wigan Athletic | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 | |
| ຢູໂຣປາລີກ | Rangers | 2 | 27 | 0 | 0 | 6,7 | |
| ສະກັອດຕິດ ພຣີເມຍຊິບ | Rangers | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2017-2018 | ສະກັອດຕິດ ພຣີເມຍຊິບ | Rangers | 22 | 1.832 | 10 | 5 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ຄັບ ສະກັອດແລນ | Rangers | 3 | 213 | 2 | 0 | 7,0 | |
| ຢູໂຣປາລີກ | Rangers | 2 | 143 | 0 | 0 | – |
| 2016-2017 | ສະກັອດຕິດ ພຣີເມຍຊິບ | Rangers | 13 | 733 | 0 | 2 | 6,2 |
|---|