ໂຄສະນາ
Lennart Thy ຫຼິ້ນໃຫ້ກັບ Lion City Sailors. ຕຳແໜ່ງ: ກອງໜ້າ, ສັນຊາດ: ເຢຍລະມັນ, ອາຍຸ: 34, ລວງສູງ: 184 cm, ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €400 ພັນ. 2026-2027: 2 ນັດ, 1 ປະຕູ, 1 ແອັດຊິດ. ການລົງຫຼິ້ນຫຼ້າສຸດທີ່ບັນທຶກໄວ້: Lion City Sailors ພົບ Adelaide United (5 ພະຈິກ 2026).
ອັບເດດລ່າສຸດ:
ຄະແນນສະເລ່ຍຕໍ່ເດືອນ
ແຕະໃສ່ກຣາຟເພື່ອປ່ຽນຄ່າທີ່ສະແດງ
ບໍ່ມີຂໍ້ມູນ
ສູງສຸດ: €1 ລ້ານ (10 ກ.ພ. 2016)
Lion City Sailors: 1 ນັດ, 1 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
ຕາມຂໍ້ມູນຂອງ Lion City Sailors ທີ່ມີສຳລັບລະດູການ 2026/27 Lennart Thy ໄດ້ລົງຫຼິ້ນ 44 ນາທີ ແລະເປັນຕົວຈິງ 0 ນັດ.
Lion City Sailors: 26 ນັດ, 9 ປະຕູ, 1 ແອັດຊິດ
PEC Zwolle: 114 ນັດ, 53 ປະຕູ, 11 ແອັດຊິດ
Sparta Rotterdam: 74 ນັດ, 19 ປະຕູ, 4 ແອັດຊິດ
Erzurumspor: 12 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
VVV Venlo: 19 ນັດ, 7 ປະຕູ, 2 ແອັດຊິດ
St. Pauli: 86 ນັດ, 13 ປະຕູ, 2 ແອັດຊິດ
ໜ້າທີ່ກ່ຽວຂ້ອງ: Lion City Sailors, ຜົນບານສົດ
Lennart Thy ອາຍຸ 34 ປີ. ວັນເດືອນປີເກີດ: 25 ກຸມພາ 1992.
ຕຳແໜ່ງ: ກອງໜ້າ.
ສະໂມສອນຂອງ Lennart Thy: Lion City Sailors.
ລວງສູງຂອງ Lennart Thy: 184 cm.
| ວັນທີ | ທີມ | ອາຍຸ | ມູນຄ່າ |
|---|---|---|---|
| Lion City Sailors | ອາຍຸ 34 ປີ | €400 ພັນ | |
| Lion City Sailors | ອາຍຸ 33 ປີ | €450 ພັນ | |
| Lion City Sailors | ອາຍຸ 33 ປີ | €500 ພັນ | |
| Lion City Sailors | ອາຍຸ 32 ປີ | €500 ພັນ | |
| Lion City Sailors | ອາຍຸ 32 ປີ | €600 ພັນ | |
| Lion City Sailors | ອາຍຸ 32 ປີ | €600 ພັນ | |
| PEC Zwolle | ອາຍຸ 31 ປີ | €600 ພັນ | |
| PEC Zwolle | ອາຍຸ 31 ປີ | €600 ພັນ | |
| PEC Zwolle | ອາຍຸ 30 ປີ | €525 ພັນ | |
| Sparta Rotterdam | ອາຍຸ 30 ປີ | €650 ພັນ | |
| Sparta Rotterdam | ອາຍຸ 29 ປີ | €700 ພັນ | |
| Sparta Rotterdam | ອາຍຸ 29 ປີ | €800 ພັນ | |
| Sparta Rotterdam | ອາຍຸ 29 ປີ | €900 ພັນ | |
| Sparta Rotterdam | ອາຍຸ 28 ປີ | €800 ພັນ | |
| Sparta Rotterdam | ອາຍຸ 28 ປີ | €675 ພັນ | |
| PEC Zwolle | ອາຍຸ 28 ປີ | €675 ພັນ | |
| PEC Zwolle | ອາຍຸ 27 ປີ | €850 ພັນ | |
| PEC Zwolle | ອາຍຸ 27 ປີ | €850 ພັນ | |
| Erzurumspor | ອາຍຸ 26 ປີ | €700 ພັນ | |
| VVV Venlo | ອາຍຸ 26 ປີ | €1 ລ້ານ | |
| VVV Venlo | ອາຍຸ 25 ປີ | €1 ລ້ານ | |
| St. Pauli | ອາຍຸ 25 ປີ | €750 ພັນ | |
| St. Pauli | ອາຍຸ 24 ປີ | €900 ພັນ | |
| Werder Bremen | ອາຍຸ 24 ປີ | €1 ລ້ານ | |
| St. Pauli | ອາຍຸ 23 ປີ | €1 ລ້ານ | |
| St. Pauli | ອາຍຸ 23 ປີ | €700 ພັນ | |
| St. Pauli | ອາຍຸ 22 ປີ | €600 ພັນ | |
| St. Pauli | ອາຍຸ 22 ປີ | €600 ພັນ | |
| St. Pauli | ອາຍຸ 21 ປີ | €600 ພັນ | |
| St. Pauli | ອາຍຸ 21 ປີ | €600 ພັນ | |
| St. Pauli | ອາຍຸ 20 ປີ | €600 ພັນ | |
| Werder Bremen | ອາຍຸ 20 ປີ | €600 ພັນ | |
| Werder Bremen | ອາຍຸ 20 ປີ | €600 ພັນ | |
| Werder Bremen | ອາຍຸ 19 ປີ | €800 ພັນ | |
| Werder Bremen | ອາຍຸ 19 ປີ | €800 ພັນ | |
| Werder Bremen | ອາຍຸ 19 ປີ | €600 ພັນ | |
| Werder Bremen | ອາຍຸ 18 ປີ | €600 ພັນ | |
| Werder Bremen | ອາຍຸ 18 ປີ | €400 ພັນ | |
| Werder Bremen U19 | ອາຍຸ 18 ປີ | €200 ພັນ | |
| Werder Bremen U19 | ອາຍຸ 18 ປີ | €100 ພັນ | |
| Werder Bremen U19 | ອາຍຸ 18 ປີ | €50 ພັນ |
ຕີນທີ່ຖະໜັດ: ຂວາ.
ສັນຊາດ: ເຢຍລະມັນ.
ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €400 ພັນ.
Lennart Thy ໃນລະດູການ 2026-2027: ລົງສະໜາມ 2 ນັດ, ຍິງ 1 ປະຕູ ແລະ 1 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
Lennart Thy ໃນລະດູການ 2026-2027: ລົງສະໜາມ 2 ນັດ, ຍິງ 1 ປະຕູ ແລະ 1 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ. ນາທີລົງຫຼິ້ນ: 77. ຄະແນນສະເລ່ຍ: 7,4.
| ລະດູການ | ການແຂ່ງຂັນ | ທີມ | ການແຂ່ງຂັນ | ນາທີທີ່ລົງສະໜາມ | ປະຕູ | ແອັດສິດ | ຄະແນນ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | ເອເອັຟຊີ ແຊມພຽນສ໌ລີກ ທູ | Lion City Sailors | 2 | 77 | 1 | 1 | 7,4 |
| 2025-2026 | ເອເອັຟຊີ ແຊມພຽນສ໌ລີກ ທູ | Lion City Sailors | 5 | 306 | 3 | 0 | 7,2 |
| ອາຊຽນ ຄລັບ ແຊມພຽນຊິບ | Lion City Sailors | 3 | 270 | 2 | 0 | 7,2 | |
| 2024-2025 | ເອເອັຟຊີ ແຊມພຽນສ໌ລີກ ທູ | Lion City Sailors | 13 | 839 | 3 | 0 | 6,7 |
| ອາຊຽນ ຄລັບ ແຊມພຽນຊິບ | Lion City Sailors | 3 | 189 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2023-2024 | ເອເຣດິວີຊີ | PEC Zwolle | 32 | 2.675 | 13 | 2 |
| 6,8 |
| KNVB ຄັບ ເນເທີແລນ | PEC Zwolle | 1 | 38 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022-2023 | ເອີສເຕ ດີວີຊີ | PEC Zwolle | 36 | 2.552 | 23 | 6 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນຂອງສະໂມສອນ | PEC Zwolle | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,8 | |
| KNVB ຄັບ ເນເທີແລນ | PEC Zwolle | 1 | 24 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2021-2022 | ເອເຣດິວີຊີ | Sparta Rotterdam | 34 | 2.394 | 5 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KNVB ຄັບ ເນເທີແລນ | Sparta Rotterdam | 2 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | ເອເຣດິວີຊີ | Sparta Rotterdam | 35 | 2.888 | 14 | 3 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນຂອງສະໂມສອນ | Sparta Rotterdam | 2 | 91 | 0 | 0 | 6,6 | |
| KNVB ຄັບ ເນເທີແລນ | Sparta Rotterdam | 1 | 80 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | ເອເຣດິວີຊີ | PEC Zwolle | 24 | 1.672 | 6 | 2 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KNVB ຄັບ ເນເທີແລນ | PEC Zwolle | 2 | 180 | 2 | 0 | 6,1 |
| 2018-2019 | ເອເຣດິວີຊີ | PEC Zwolle | 17 | 1.329 | 9 | 1 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ຊູເປີ ລີກ ຕວກກີ | Erzurumspor | 12 | 403 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2017-2018 | ເອເຣດິວີຊີ | VVV Venlo | 19 | 1.706 | 7 | 2 | 6,9 |
|---|
| 2016-2017 | ບຸນເດສລີກາ 2 | St. Pauli | 15 | 621 | 2 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ບຸນເດສລີກາ | Werder Bremen | 6 | 84 | 1 | 0 | 6,6 |
| 2015-2016 | ບຸນເດສລີກາ 2 | St. Pauli | 29 | 2.365 | 8 | 1 | 6,7 |
|---|
| 2014-2015 | ບຸນເດສລີກາ 2 | St. Pauli | 17 | 922 | 3 | 1 | 6,5 |
|---|
| 2013-2014 | ບຸນເດສລີກາ 2 | St. Pauli | 16 | 810 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | ບຸນເດສລີກາ 2 | St. Pauli | 9 | 482 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | ບຸນເດສລີກາ | Werder Bremen | 2 | 64 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2010-2011 | ບຸນເດສລີກາ | Werder Bremen | 2 | 49 | 0 | 0 | – |
|---|