
ຄະແນນສະເລ່ຍຕໍ່ເດືອນ
ແຕະໃສ່ກຣາຟເພື່ອປ່ຽນຄ່າທີ່ສະແດງ
ບໍ່ມີຂໍ້ມູນ
ສູງສຸດ: €300 ພັນ (11 ພ.ພ. 2026)
ອັບເດດລ່າສຸດ:
Lewis Freestone ຫຼິ້ນໃຫ້ກັບ Stevenage Borough. ຕຳແໜ່ງ: ກອງຫຼັງ, ສັນຊາດ: ອັງກິດ, ອາຍຸ: 26, ລວງສູງ: 175 cm, ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €300 ພັນ. Lewis Freestone ໃນລະດູການ 2026-2027: ລົງສະໜາມ 9 ນັດ, ຍິງ 0 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
ໃນຂໍ້ມູນທີ່ມີ ນັດຫຼ້າສຸດທີ່ Lewis Freestone ໄດ້ລົງຫຼິ້ນແມ່ນ Leyton Orient ພົບ Stevenage Borough ໂດຍໄດ້ຢູ່ໃນສະໜາມ 90 ນາທີ. ວັນທີແຂ່ງຂັນ: 19 ກັນຍາ 2026.
Stevenage Borough: 7 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
ຕາມຂໍ້ມູນຂອງ Stevenage Borough ທີ່ມີສຳລັບລະດູການ 2026/27 Lewis Freestone ໄດ້ລົງຫຼິ້ນ 630 ນາທີ ແລະເປັນຕົວຈິງ 7 ນັດ.
Stevenage Borough: 78 ນັດ, 4 ປະຕູ, 1 ແອັດຊິດ
Cheltenham Town: 129 ນັດ, 1 ປະຕູ, 2 ແອັດຊິດ
Brighton U23: 2 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
Peterborough United: 5 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
ໜ້າທີ່ກ່ຽວຂ້ອງ: Stevenage Borough, ຜົນບານສົດ
Lewis Freestone ອາຍຸ 26 ປີ. ວັນເດືອນປີເກີດ: 26 ຕຸລາ 1999.
| ວັນທີ |
|---|
| ທີມ |
|---|
| ອາຍຸ |
|---|
| ມູນຄ່າ |
|---|
| Stevenage Borough | ອາຍຸ 26 ປີ | €300 ພັນ | |
| Stevenage Borough | ອາຍຸ 26 ປີ | €200 ພັນ | |
| Stevenage Borough | ອາຍຸ 25 ປີ | €200 ພັນ | |
| Stevenage Borough | ອາຍຸ 25 ປີ | €200 ພັນ | |
| Cheltenham Town | ອາຍຸ 24 ປີ | €275 ພັນ | |
| Cheltenham Town | ອາຍຸ 24 ປີ | €275 ພັນ | |
| Cheltenham Town | ອາຍຸ 23 ປີ | €250 ພັນ | |
| Cheltenham Town | ອາຍຸ 23 ປີ | €250 ພັນ | |
| Cheltenham Town | ອາຍຸ 22 ປີ | €250 ພັນ |
ຕຳແໜ່ງ: ກອງຫຼັງ.
ສະໂມສອນຂອງ Lewis Freestone: Stevenage Borough.
ລວງສູງຂອງ Lewis Freestone: 175 cm.
ຕີນທີ່ຖະໜັດ: ຊ້າຍ.
ສັນຊາດ: ອັງກິດ.
ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €300 ພັນ.
Lewis Freestone ໃນລະດູການ 2026-2027: ລົງສະໜາມ 9 ນັດ, ຍິງ 0 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
Lewis Freestone ໃນລະດູການ 2026-2027: ລົງສະໜາມ 9 ນັດ, ຍິງ 0 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ. ນາທີລົງຫຼິ້ນ: 803. ຄະແນນສະເລ່ຍ: 6,3.
| ລະດູການ | ການແຂ່ງຂັນ | ທີມ | ການແຂ່ງຂັນ | ນາທີທີ່ລົງສະໜາມ | ປະຕູ | ແອັດສິດ | ຄະແນນ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | ລີກ ວັນ | Stevenage Borough | 7 | 630 | 0 | 0 | 6,2 |
| English Football League Cup | Stevenage Borough | 2 | 173 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2025-2026 | ລີກ ວັນ | Stevenage Borough | 32 | 2.563 | 2 | 0 | 6,5 |
| English Football League Trophy | Stevenage Borough | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,7 | |
| English Football League Cup | Stevenage Borough | 1 | 90 | 1 | 0 | 6,8 | |
| 2024-2025 | ລີກ ວັນ | Stevenage Borough | 26 | 2.031 | 0 | 1 |
| 6,3 |
| English Football League Trophy | Stevenage Borough | 6 | 540 | 1 | 0 | 7,1 |
| FA Cup | Stevenage Borough | 1 | 120 | 0 | 0 | 6,7 |
| English Football League Cup | Stevenage Borough | 1 | 29 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2023-2024 | ລີກ ວັນ | Cheltenham Town | 34 | 2.989 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Cheltenham Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 | |
| English Football League Cup | Cheltenham Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2022-2023 | ລີກ ວັນ | Cheltenham Town | 29 | 2.410 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Cheltenham Town | 4 | 294 | 0 | 1 | 6,9 | |
| FA Cup | Cheltenham Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,7 |
| 2021-2022 | ລີກ ວັນ | Cheltenham Town | 28 | 1.689 | 1 | 1 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Cheltenham Town | 3 | 270 | 0 | 0 | – | |
| English Football League Cup | Cheltenham Town | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,1 | |
| FA Cup | Cheltenham Town | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2020-2021 | ລີກ ທູ | Cheltenham Town | 14 | 767 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Cheltenham Town | 4 | 328 | 0 | 0 | 6,6 | |
| English Football League Trophy | Cheltenham Town | 4 | 334 | 0 | 0 | – | |
| English Football League Cup | Cheltenham Town | 1 | 67 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | English U23 Premier League | Brighton U23 | 2 | 111 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Peterborough United | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,9 |
| 2016-2017 | ລີກ ວັນ | Peterborough United | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|