ໂຄສະນາ
Luca Connell ຫຼິ້ນໃຫ້ກັບ Barnsley. ຕຳແໜ່ງ: ກອງກາງ, ສັນຊາດ: ໄອແລນ, ອາຍຸ: 25, ລວງສູງ: 177 cm, ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €800 ພັນ. 2026-2027: 12 ນັດ, 1 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ. ການລົງຫຼິ້ນຫຼ້າສຸດທີ່ບັນທຶກໄວ້: Barnsley ພົບ Oxford United (31 ຕຸລາ 2026).
ອັບເດດລ່າສຸດ:
ຄະແນນສະເລ່ຍຕໍ່ເດືອນ
ແຕະໃສ່ກຣາຟເພື່ອປ່ຽນຄ່າທີ່ສະແດງ
ບໍ່ມີຂໍ້ມູນ
ສູງສຸດ: €900 ພັນ (25 ພ.ຈ. 2025)
Barnsley: 8 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
ຕາມຂໍ້ມູນຂອງ Barnsley ທີ່ມີສຳລັບລະດູການ 2026/27 Luca Connell ໄດ້ລົງຫຼິ້ນ 474 ນາທີ ແລະເປັນຕົວຈິງ 5 ນັດ.
Barnsley: 182 ນັດ, 10 ປະຕູ, 18 ແອັດຊິດ
Fleetwood Town: 1 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
Queen's Park: 42 ນັດ, 10 ປະຕູ, 9 ແອັດຊິດ
Bolton Wanderers: 12 ນັດ, 0 ປະຕູ, 1 ແອັດຊິດ
Luca Connell ອາຍຸ 25 ປີ. ວັນເດືອນປີເກີດ: 20 ເມສາ 2001.
ຕຳແໜ່ງ: ກອງກາງ.
ສະໂມສອນຂອງ Luca Connell: Barnsley.
ລວງສູງຂອງ Luca Connell: 177 cm.
ຕີນທີ່ຖະໜັດ: ຊ້າຍ.
ສັນຊາດ: ໄອແລນ.
| ວັນທີ | ທີມ | ອາຍຸ | ມູນຄ່າ |
|---|---|---|---|
| Barnsley | ອາຍຸ 25 ປີ | €800 ພັນ | |
| Barnsley | ອາຍຸ 24 ປີ | €900 ພັນ | |
| Barnsley | ອາຍຸ 24 ປີ | €800 ພັນ | |
| Barnsley | ອາຍຸ 23 ປີ | €750 ພັນ | |
| Barnsley | ອາຍຸ 23 ປີ | €500 ພັນ | |
| Barnsley | ອາຍຸ 22 ປີ | €600 ພັນ | |
| Barnsley | ອາຍຸ 22 ປີ | €800 ພັນ | |
| Barnsley | ອາຍຸ 21 ປີ | €600 ພັນ | |
| Celtic | ອາຍຸ 21 ປີ | €100 ພັນ | |
| Celtic | ອາຍຸ 20 ປີ | €50 ພັນ | |
| Celtic | ອາຍຸ 19 ປີ | €50 ພັນ | |
| Celtic | ອາຍຸ 19 ປີ | €50 ພັນ | |
| Celtic | ອາຍຸ 18 ປີ | €50 ພັນ | |
| Celtic | ອາຍຸ 18 ປີ | €50 ພັນ |
Luca Connell ໃນລະດູການ 2026-2027: ລົງສະໜາມ 12 ນັດ, ຍິງ 1 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
Luca Connell ໃນລະດູການ 2026-2027: ລົງສະໜາມ 12 ນັດ, ຍິງ 1 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ. ນາທີລົງຫຼິ້ນ: 834.
| ລະດູການ | ການແຂ່ງຂັນ | ທີມ | ການແຂ່ງຂັນ | ນາທີທີ່ລົງສະໜາມ | ປະຕູ | ແອັດສິດ | ຄະແນນ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | ລີກ ວັນ | Barnsley | 8 | 474 | 0 | 0 | 6,2 |
| ອີເອັຟແອວ ຄັບ | Barnsley | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 | |
| ອີເອັຟແອວ ໂທຣຟີ | Barnsley | 1 | 90 | 1 | 0 | 8,2 | |
| ອີເອັຟແອວ ໂທຣຟີ | Fleetwood Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 2025-2026 | ລີກ ວັນ | Barnsley | 41 | 3.524 | 4 | 3 | 6,8 |
| ອີເອັຟແອວ ໂທຣຟີ | Barnsley | 3 | 177 | 0 | 0 | 6,4 | |
| ເອັຟເອ ຄັບ | Barnsley | 2 | 135 | 0 | 1 | 7,5 | |
| ອີເອັຟແອວ ຄັບ |
| Barnsley |
| 2 |
| 68 |
| 0 |
| 0 |
| 6,1 |
| 2024-2025 | ລີກ ວັນ | Barnsley | 41 | 3.199 | 2 | 4 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ອີເອັຟແອວ ຄັບ | Barnsley | 3 | 213 | 0 | 0 | 6,5 | |
| ເອັຟເອ ຄັບ | Barnsley | 2 | 210 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2023-2024 | ລີກ ວັນ | Barnsley | 26 | 2.106 | 1 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ເອັຟເອ ຄັບ | Barnsley | 2 | 94 | 0 | 0 | 6,4 | |
| ອີເອັຟແອວ ໂທຣຟີ | Barnsley | 1 | 62 | 0 | 0 | 5,7 |
| 2022-2023 | ລີກ ວັນ | Barnsley | 41 | 3.303 | 2 | 9 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ເອັຟເອ ຄັບ | Barnsley | 3 | 242 | 0 | 0 | 6,4 | |
| ອີເອັຟແອວ ຄັບ | Barnsley | 2 | 100 | 0 | 0 | 6,3 | |
| ອີເອັຟແອວ ໂທຣຟີ | Barnsley | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2021-2022 | ລີກ ວັນ | Barnsley | 1 | 78 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ສະກັອດຕິດ ລີກ ວັນ | Queen's Park | 27 | 1.910 | 7 | 4 | 6,9 | |
| ສະກັອດຕິດ ແຊມພຽນຊິບ | Queen's Park | 3 | 270 | 0 | 1 | 7,2 | |
| ຄັບ ສະກັອດແລນ | Queen's Park | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2020-2021 | ສະກັອດຕິດ ລີກ ທູ | Queen's Park | 11 | 765 | 3 | 4 | 6,5 |
|---|
| 2018-2019 | ແຊມພຽນຊິບ | Bolton Wanderers | 10 | 674 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ເອັຟເອ ຄັບ | Bolton Wanderers | 2 | 84 | 0 | 1 | – |