ຄະແນນສະເລ່ຍຕໍ່ເດືອນ
ແຕະໃສ່ກຣາຟເພື່ອປ່ຽນຄ່າທີ່ສະແດງ
ບາດເຈັບ
ສູງສຸດ: €2,3 ລ້ານ (30 ພ.ພ. 2015)
ອັບເດດລ່າສຸດ:
Luccas Claro ຫຼິ້ນໃຫ້ກັບ Erokspor. ຕຳແໜ່ງ: ກອງຫຼັງ, ສັນຊາດ: ບຣາຊິວ, ອາຍຸ: 34, ລວງສູງ: 182 cm, ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €100 ພັນ. Luccas Claro ໃນລະດູການ 2026-2027: ລົງສະໜາມ 8 ນັດ, ຍິງ 0 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
ໃນຂໍ້ມູນທີ່ມີ ນັດຫຼ້າສຸດທີ່ Luccas Claro ໄດ້ລົງຫຼິ້ນແມ່ນ İstanbulspor ພົບ Esenler Erokspor ໂດຍໄດ້ຢູ່ໃນສະໜາມ 90 ນາທີ. ວັນທີແຂ່ງຂັນ: 10 ຕຸລາ 2026.
Esenler Erokspor: 8 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
ຕາມຂໍ້ມູນຂອງ Esenler Erokspor ທີ່ມີສຳລັບລະດູການ 2026/27 Luccas Claro ໄດ້ລົງຫຼິ້ນ 675 ນາທີ ແລະເປັນຕົວຈິງ 7 ນັດ.
Esenler Erokspor: 8 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
Eyüpspor: 118 ນັດ, 4 ປະຕູ, 3 ແອັດຊິດ
Fluminense - RJ: 105 ນັດ, 3 ປະຕູ, 1 ແອັດຊິດ
Gençlerbirliği: 44 ນັດ, 1 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
Coritiba SAF - PR: 48 ນັດ, 2 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
Luccas Claro ອາຍຸ 34 ປີ. ວັນເດືອນປີເກີດ: 20 ຕຸລາ 1991.
| ວັນທີ | ທີມ | ອາຍຸ | ມູນຄ່າ |
|---|---|---|---|
| Erokspor | ອາຍຸ 35 ປີ | €100 ພັນ | |
| Eyüpspor | ອາຍຸ 34 ປີ | €150 ພັນ | |
| Eyüpspor | ອາຍຸ 34 ປີ | €200 ພັນ | |
| Eyüpspor | ອາຍຸ 34 ປີ | €300 ພັນ | |
| Eyüpspor | ອາຍຸ 33 ປີ | €400 ພັນ | |
| Eyüpspor | ອາຍຸ 33 ປີ | €400 ພັນ | |
| Eyüpspor | ອາຍຸ 33 ປີ | €400 ພັນ | |
| Eyüpspor | ອາຍຸ 33 ປີ | €400 ພັນ | |
| Eyüpspor | ອາຍຸ 32 ປີ | €450 ພັນ | |
| Eyüpspor | ອາຍຸ 32 ປີ | €500 ພັນ | |
| Eyüpspor | ອາຍຸ 32 ປີ | €550 ພັນ | |
| Eyüpspor | ອາຍຸ 32 ປີ | €600 ພັນ | |
| Eyüpspor | ອາຍຸ 31 ປີ | €600 ພັນ | |
| Eyüpspor | ອາຍຸ 31 ປີ | €600 ພັນ | |
| Eyüpspor | ອາຍຸ 31 ປີ | €700 ພັນ | |
| Fluminense | ອາຍຸ 30 ປີ | €1,2 ລ້ານ | |
| Fluminense | ອາຍຸ 30 ປີ | €1,2 ລ້ານ | |
| Fluminense | ອາຍຸ 29 ປີ | €1,2 ລ້ານ | |
| Fluminense | ອາຍຸ 29 ປີ | €1 ລ້ານ | |
| Fluminense | ອາຍຸ 28 ປີ | €900 ພັນ | |
| Fluminense | ອາຍຸ 28 ປີ | €400 ພັນ | |
| Fluminense | ອາຍຸ 28 ປີ | €500 ພັນ | |
| Gençlerbirliği | ອາຍຸ 27 ປີ | €500 ພັນ | |
| Gençlerbirliği | ອາຍຸ 27 ປີ | €700 ພັນ | |
| Gençlerbirliği | ອາຍຸ 26 ປີ | €550 ພັນ | |
| Gençlerbirliği | ອາຍຸ 26 ປີ | €750 ພັນ | |
| Gençlerbirliği | ອາຍຸ 25 ປີ | €1 ລ້ານ | |
| Gençlerbirliği | ອາຍຸ 25 ປີ | €1 ລ້ານ | |
| Coritiba SAF | ອາຍຸ 24 ປີ | €750 ພັນ | |
| Coritiba SAF | ອາຍຸ 24 ປີ | €1 ລ້ານ | |
| Coritiba SAF | ອາຍຸ 23 ປີ | €2,3 ລ້ານ | |
| Coritiba SAF | ອາຍຸ 23 ປີ | €2 ລ້ານ | |
| Coritiba SAF | ອາຍຸ 22 ປີ | €600 ພັນ | |
| Coritiba SAF | ອາຍຸ 21 ປີ | €400 ພັນ | |
| Coritiba SAF | ອາຍຸ 20 ປີ | €200 ພັນ | |
| Coritiba SAF | ອາຍຸ 20 ປີ | €150 ພັນ | |
| Coritiba SAF | ອາຍຸ 20 ປີ | €150 ພັນ | |
| Coritiba SAF | ອາຍຸ 19 ປີ | €50 ພັນ | |
| Coritiba SAF | ອາຍຸ 19 ປີ | €50 ພັນ |
ຕຳແໜ່ງ: ກອງຫຼັງ.
ສະໂມສອນຂອງ Luccas Claro: Erokspor.
ລວງສູງຂອງ Luccas Claro: 182 cm.
ຕີນທີ່ຖະໜັດ: ຂວາ.
ສັນຊາດ: ບຣາຊິວ.
ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €100 ພັນ.
Luccas Claro ໃນລະດູການ 2026-2027: ລົງສະໜາມ 8 ນັດ, ຍິງ 0 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
Luccas Claro ໃນລະດູການ 2026-2027: ລົງສະໜາມ 8 ນັດ, ຍິງ 0 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ. ນາທີລົງຫຼິ້ນ: 675. ຄະແນນສະເລ່ຍ: 6,8.
| ລະດູການ | ການແຂ່ງຂັນ | ທີມ | ການແຂ່ງຂັນ | ນາທີທີ່ລົງສະໜາມ | ປະຕູ | ແອັດສິດ | ຄະແນນ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | ເຟີສ໌ ລີກ ຕວກກີ | Esenler Erokspor | 8 | 675 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2025-2026 | ຊູເປີ ລີກ ຕວກກີ | Eyüpspor | 17 | 1.417 | 1 | 0 | 6,8 |
| Turkish Cup | Eyüpspor | 1 | 62 | 0 | 0 | 5,3 | |
| 2024-2025 | ຊູເປີ ລີກ ຕວກກີ | Eyüpspor | 34 | 2.971 | 1 | 0 | 6,8 |
| Turkish Cup | Eyüpspor | 4 | 314 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2023-2024 | ເຟີສ໌ ລີກ ຕວກກີ | Eyüpspor | 33 | 2.910 | 1 | 3 | 7,1 |
| Eyüpspor |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| 2022-2023 | ເຟີສ໌ ລີກ ຕວກກີ | Eyüpspor | 28 | 2.273 | 1 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2022 | ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | Fluminense - RJ | 10 | 459 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ກໍາເປໂອນາໂຕ ກາຣິໂອກາ ອາ (ບຣາຊິນ) | Fluminense - RJ | 6 | 471 | 0 | 0 | – | |
| ໂກປາ ຊູດາເມຣິການາ | Fluminense - RJ | 3 | 215 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Brazilian Cup | Fluminense - RJ | 1 | 26 | 0 | 0 | – | |
| ໂກປາ ລິເບີຕາໂດເຣສ | Fluminense - RJ | 1 | 2 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2021-2022 | ກໍາເປໂອນາໂຕ ກາຣິໂອກາ ອາ (ບຣາຊິນ) | Fluminense - RJ | 2 | 119 | 1 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ໂກປາ ລິເບີຕາໂດເຣສ | Fluminense - RJ | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2021 | ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | Fluminense - RJ | 28 | 2.431 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ໂກປາ ລິເບີຕາໂດເຣສ | Fluminense - RJ | 8 | 720 | 0 | 1 | 6,7 | |
| Brazilian Cup | Fluminense - RJ | 6 | 540 | 0 | 0 | – | |
| ກໍາເປໂອນາໂຕ ກາຣິໂອກາ ອາ (ບຣາຊິນ) | Fluminense - RJ | 4 | 360 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | ໂກປາ ລິເບີຕາໂດເຣສ | Fluminense - RJ | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ກໍາເປໂອນາໂຕ ກາຣິໂອກາ ອາ (ບຣາຊິນ) | Fluminense - RJ | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | Fluminense - RJ | 1 | 90 | 0 | 0 | 8,1 |
| 2020 | ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | Fluminense - RJ | 30 | 2.532 | 2 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Fluminense - RJ | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | ເຟີສ໌ ລີກ ຕວກກີ | Gençlerbirliği | 6 | 496 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2017-2018 | ຊູເປີ ລີກ ຕວກກີ | Gençlerbirliği | 21 | 1.587 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2016-2017 | ຊູເປີ ລີກ ຕວກກີ | Gençlerbirliği | 17 | 1.395 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | Coritiba SAF - PR | 5 | 446 | 1 | 0 | 6,6 |
| 2016 | ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | Coritiba SAF - PR | 14 | 1.208 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2015-2016 | ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | Coritiba SAF - PR | 4 | 270 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2015 | ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | Coritiba SAF - PR | 10 | 796 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2014-2015 | ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | Coritiba SAF - PR | 8 | 588 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2014 | ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | Coritiba SAF - PR | 4 | 360 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2013-2014 | ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | Coritiba SAF - PR | 1 | 50 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | Coritiba SAF - PR | 1 | 44 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012 | ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | Coritiba SAF - PR | 1 | 45 | 0 | 0 | – |
|---|