ຄະແນນສະເລ່ຍຕໍ່ເດືອນ
ແຕະໃສ່ກຣາຟເພື່ອປ່ຽນຄ່າທີ່ສະແດງ
ບໍ່ມີຂໍ້ມູນ
ສູງສຸດ: €8 ລ້ານ (29 ທ.ວ. 2019)
ອັບເດດລ່າສຸດ:
Luiz Phellype ຫຼິ້ນໃຫ້ກັບ CRB. ຕຳແໜ່ງ: ກອງໜ້າ, ສັນຊາດ: ບຣາຊິວ, ອາຍຸ: 33, ລວງສູງ: 188 cm, ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €400 ພັນ. Luiz Phellype ໃນລະດູການ 2026: ລົງສະໜາມ 17 ນັດ, ຍິງ 2 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
ໃນຂໍ້ມູນທີ່ມີ ນັດຫຼ້າສຸດທີ່ Luiz Phellype ໄດ້ລົງຫຼິ້ນແມ່ນ Ponte Preta ພົບ CRB AL ໂດຍໄດ້ຢູ່ໃນສະໜາມ 10 ນາທີ. ວັນທີແຂ່ງຂັນ: 20 ກັນຍາ 2026.
CRB AL: 15 ນັດ, 2 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
ຕາມຂໍ້ມູນຂອງ CRB AL ທີ່ມີສຳລັບລະດູການ 2026 Luiz Phellype ໄດ້ລົງຫຼິ້ນ 349 ນາທີ ແລະເປັນຕົວຈິງ 2 ນັດ.
CRB AL: 17 ນັດ, 2 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
Shonan Bellmare: 24 ນັດ, 4 ປະຕູ, 1 ແອັດຊິດ
OFI Crete: 57 ນັດ, 13 ປະຕູ, 2 ແອັດຊິດ
Tokyo: 12 ນັດ, 2 ປະຕູ, 1 ແອັດຊິດ
Santa Clara: 12 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
Sporting: 47 ນັດ, 17 ປະຕູ, 3 ແອັດຊິດ
| ວັນທີ | ທີມ | ອາຍຸ | ມູນຄ່າ |
|---|---|---|---|
| CRB | ອາຍຸ 32 ປີ | €400 ພັນ | |
| Shonan Bellmare | ອາຍຸ 32 ປີ | €500 ພັນ | |
| Shonan Bellmare | ອາຍຸ 31 ປີ | €650 ພັນ | |
| Shonan Bellmare | ອາຍຸ 31 ປີ | €800 ພັນ | |
| OFI Crete | ອາຍຸ 30 ປີ | €1 ລ້ານ | |
| OFI Crete | ອາຍຸ 30 ປີ | €1,2 ລ້ານ | |
| OFI Crete | ອາຍຸ 29 ປີ | €1,2 ລ້ານ | |
| SCP | ອາຍຸ 29 ປີ | €1,3 ລ້ານ | |
| OFI Crete | ອາຍຸ 28 ປີ | €1,5 ລ້ານ | |
| OFI Crete | ອາຍຸ 28 ປີ | €1,5 ລ້ານ | |
| Santa Clara | ອາຍຸ 28 ປີ | €2 ລ້ານ | |
| SCP | ອາຍຸ 27 ປີ | €3 ລ້ານ | |
| SCP | ອາຍຸ 27 ປີ | €4 ລ້ານ | |
| SCP | ອາຍຸ 27 ປີ | €5 ລ້ານ | |
| SCP | ອາຍຸ 26 ປີ | €6,5 ລ້ານ | |
| SCP | ອາຍຸ 26 ປີ | €6,5 ລ້ານ | |
| SCP | ອາຍຸ 26 ປີ | €8 ລ້ານ | |
| SCP | ອາຍຸ 25 ປີ | €5 ລ້ານ | |
| SCP | ອາຍຸ 25 ປີ | €1,5 ລ້ານ | |
| Pacos de Ferreira | ອາຍຸ 24 ປີ | €800 ພັນ | |
| Pacos de Ferreira | ອາຍຸ 24 ປີ | €800 ພັນ | |
| Pacos de Ferreira | ອາຍຸ 24 ປີ | €600 ພັນ | |
| Pacos de Ferreira | ອາຍຸ 23 ປີ | €600 ພັນ | |
| Pacos de Ferreira | ອາຍຸ 23 ປີ | €500 ພັນ | |
| Estoril | ອາຍຸ 21 ປີ | €700 ພັນ | |
| Estoril | ອາຍຸ 20 ປີ | €500 ພັນ | |
| Standard Liege U19 | ອາຍຸ 19 ປີ | €250 ພັນ | |
| Standard Liege U19 | ອາຍຸ 19 ປີ | €250 ພັນ |
Luiz Phellype ອາຍຸ 33 ປີ. ວັນເດືອນປີເກີດ: 27 ກັນຍາ 1993.
ຕຳແໜ່ງ: ກອງໜ້າ.
ສະໂມສອນຂອງ Luiz Phellype: CRB.
ລວງສູງຂອງ Luiz Phellype: 188 cm.
ຕີນທີ່ຖະໜັດ: ຂວາ.
ສັນຊາດ: ບຣາຊິວ.
ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €400 ພັນ.
Luiz Phellype ໃນລະດູການ 2026: ລົງສະໜາມ 17 ນັດ, ຍິງ 2 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
Luiz Phellype ໃນລະດູການ 2026: ລົງສະໜາມ 17 ນັດ, ຍິງ 2 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ. ນາທີລົງຫຼິ້ນ: 376. ຄະແນນສະເລ່ຍ: 6,6.
| ລະດູການ | ການແຂ່ງຂັນ | ທີມ | ການແຂ່ງຂັນ | ນາທີທີ່ລົງສະໜາມ | ປະຕູ | ແອັດສິດ | ຄະແນນ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | ເຊຣີ ບີ ບຣາຊິນ | CRB AL | 15 | 349 | 2 | 0 | 6,6 |
| Brazilian Cup | CRB AL | 2 | 27 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2025-2026 | ເຈ1 ລີກ | Shonan Bellmare | 3 | 79 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2025 | ເຈ1 ລີກ | Shonan Bellmare | 13 | 346 | 3 | 0 | 6,6 |
| 2024-2025 | ເຈ1 ລີກ | Shonan Bellmare | 5 | 124 | 1 | 1 | 6,7 |
| 2024 | ເຈ1 ລີກ | Shonan Bellmare | 3 | 32 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2023-2024 |
|---|
| ຊູເປີ ລີກ ກຣີກ |
| OFI Crete |
| 32 |
| 1.647 |
| 4 |
| 2 |
| 6,6 |
| Greek Cup | OFI Crete | 3 | 138 | 0 | 0 | – |
| 2022-2023 | ຊູເປີ ລີກ ກຣີກ | OFI Crete | 9 | 348 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2022 | ເຈ1 ລີກ | Tokyo | 12 | 451 | 2 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2021-2022 | ຊູເປີ ລີກ ກຣີກ | OFI Crete | 13 | 895 | 8 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ພຣີເມຍຣາ ລີກາ | Santa Clara | 8 | 273 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Portuguese Cup | Santa Clara | 2 | 91 | 0 | 0 | – | |
| Portuguese League Cup | Santa Clara | 2 | 131 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | ພຣີເມຍຣາ ລີກາ | Sporting | 16 | 1.010 | 6 | 1 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portuguese League Cup | Sporting | 4 | 183 | 1 | 0 | 6,5 | |
| ຢູຟ່າ ຢູໂຣປາລີກ | Sporting | 4 | 240 | 2 | 1 | 7,0 |
| 2019 | Portuguese Super Cup | Sporting | 1 | 24 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2018-2019 | ພຣີເມຍຣາ ລີກາ | Sporting | 14 | 835 | 8 | 1 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portuguese Cup | Sporting | 4 | 312 | 0 | 0 | 6,4 | |
| ຢູຟ່າ ຢູໂຣປາລີກ | Sporting | 2 | 28 | 0 | 0 | 6,2 | |
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນຂອງສະໂມສອນ | Sporting | 1 | 61 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Portuguese League Cup | Sporting | 1 | 69 | 0 | 0 | 6,1 | |
| ລີກາ ໂປຕຸຍການ 2 | Pacos de Ferreira | 1 | 77 | 0 | 0 | – | |
| Portuguese Cup | Pacos de Ferreira | 1 | 91 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | ພຣີເມຍຣາ ລີກາ | Pacos de Ferreira | 25 | 1.211 | 8 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2016-2017 | ພຣີເມຍຣາ ລີກາ | Pacos de Ferreira | 13 | 580 | 3 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2015-2016 | ພຣີເມຍຣາ ລີກາ | Estoril | 8 | 115 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2013-2014 | ພຣີເມຍຣາ ລີກາ | Estoril | 1 | 4 | 0 | 0 | – |
|---|