
ຄະແນນສະເລ່ຍຕໍ່ເດືອນ
ແຕະໃສ່ກຣາຟເພື່ອປ່ຽນຄ່າທີ່ສະແດງ
ບາດເຈັບ
ບໍ່ມີຂໍ້ມູນ
ສູງສຸດ: €5 ລ້ານ (13 ມິ.ຖ. 2023)
ອັບເດດລ່າສຸດ:
Maksim Osipenko ຫຼິ້ນໃຫ້ກັບ Dynamo Moscow. ຕຳແໜ່ງ: ກອງຫຼັງ, ສັນຊາດ: ຣັດເຊຍ, ອາຍຸ: 32, ລວງສູງ: 193 cm, ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €3 ລ້ານ. Maksim Osipenko ໃນລະດູການ 2026-2027: ລົງສະໜາມ 10 ນັດ, ຍິງ 1 ປະຕູ ແລະ 1 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
ໃນຂໍ້ມູນທີ່ມີ ນັດຫຼ້າສຸດທີ່ Maksim Osipenko ໄດ້ລົງຫຼິ້ນແມ່ນ Russia ພົບ Nigeria ໂດຍໄດ້ຢູ່ໃນສະໜາມ 90 ນາທີ. ວັນທີແຂ່ງຂັນ: 6 ຕຸລາ 2026.
Dynamo Moscow: 9 ນັດ, 1 ປະຕູ, 1 ແອັດຊິດ
ຕາມຂໍ້ມູນຂອງ Dynamo Moscow ທີ່ມີສຳລັບລະດູການ 2026/27 Maksim Osipenko ໄດ້ລົງຫຼິ້ນ 810 ນາທີ ແລະເປັນຕົວຈິງ 9 ນັດ.
Dynamo Moscow: 39 ນັດ, 4 ປະຕູ, 2 ແອັດຊິດ
Rostov: 171 ນັດ, 26 ປະຕູ, 7 ແອັດຊິດ
Spartak Tambov: 17 ນັດ, 1 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
ໜ້າທີ່ກ່ຽວຂ້ອງ: Dynamo Moscow, ຜົນບານສົດ
Maksim Osipenko ອາຍຸ 32 ປີ. ວັນເດືອນປີເກີດ: 16 ພຶດສະພາ 1994.
ຕຳແໜ່ງ: ກອງຫຼັງ.
ສະໂມສອນຂອງ Maksim Osipenko: Dynamo Moscow.
| ວັນທີ | ທີມ | ອາຍຸ | ມູນຄ່າ |
|---|---|---|---|
| Dynamo Moscow | ອາຍຸ 32 ປີ | €3 ລ້ານ | |
| Dynamo Moscow | ອາຍຸ 31 ປີ | €3,5 ລ້ານ | |
| Dynamo Moscow | ອາຍຸ 31 ປີ | €4 ລ້ານ | |
| Rostov | ອາຍຸ 31 ປີ | €5 ລ້ານ | |
| Rostov | ອາຍຸ 30 ປີ | €5 ລ້ານ | |
| Rostov | ອາຍຸ 30 ປີ | €5 ລ້ານ | |
| Rostov | ອາຍຸ 29 ປີ | €5 ລ້ານ | |
| Rostov | ອາຍຸ 29 ປີ | €5 ລ້ານ | |
| Rostov | ອາຍຸ 28 ປີ | €4,5 ລ້ານ | |
| Rostov | ອາຍຸ 28 ປີ | €3,5 ລ້ານ | |
| Rostov | ອາຍຸ 27 ປີ | €3,5 ລ້ານ | |
| Rostov | ອາຍຸ 27 ປີ | €3 ລ້ານ | |
| Rostov | ອາຍຸ 26 ປີ | €2,5 ລ້ານ | |
| Rostov | ອາຍຸ 26 ປີ | €1,5 ລ້ານ | |
| Rostov | ອາຍຸ 26 ປີ | €1 ລ້ານ | |
| Rostov | ອາຍຸ 25 ປີ | €550 ພັນ | |
| Tambov M | ອາຍຸ 25 ປີ | €700 ພັນ | |
| Fakel | ອາຍຸ 25 ປີ | €550 ພັນ | |
| Fakel | ອາຍຸ 24 ປີ | €550 ພັນ | |
| Fakel | ອາຍຸ 24 ປີ | €550 ພັນ | |
| Fakel | ອາຍຸ 23 ປີ | €300 ພັນ | |
| Fakel | ອາຍຸ 23 ປີ | €250 ພັນ | |
| Fakel | ອາຍຸ 22 ປີ | €100 ພັນ | |
| Fakel | ອາຍຸ 22 ປີ | €100 ພັນ |
ລວງສູງຂອງ Maksim Osipenko: 193 cm.
ຕີນທີ່ຖະໜັດ: ຂວາ.
ສັນຊາດ: ຣັດເຊຍ.
ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €3 ລ້ານ.
Maksim Osipenko ໃນລະດູການ 2026-2027: ລົງສະໜາມ 10 ນັດ, ຍິງ 1 ປະຕູ ແລະ 1 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
Maksim Osipenko ໃນລະດູການ 2026-2027: ລົງສະໜາມ 10 ນັດ, ຍິງ 1 ປະຕູ ແລະ 1 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ. ນາທີລົງຫຼິ້ນ: 854. ຄະແນນສະເລ່ຍ: 7,4.
| ລະດູການ | ການແຂ່ງຂັນ | ທີມ | ການແຂ່ງຂັນ | ນາທີທີ່ລົງສະໜາມ | ປະຕູ | ແອັດສິດ | ຄະແນນ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | ພຣີເມຍລີກ ລັດເຊຍ | Dynamo Moscow | 9 | 810 | 1 | 1 | 7,4 |
| Russian Cup | Dynamo Moscow | 1 | 44 | 0 | 0 | – | |
| 2026 | ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນ | ລັດເຊຍທີມຊາດ | 2 | 154 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2025-2026 | ພຣີເມຍລີກ ລັດເຊຍ | Dynamo Moscow | 21 | 1.800 | 2 | 1 | 6,8 |
| Russian Cup | Dynamo Moscow | 7 | 423 | 1 | 0 | 6,3 | |
| 2024-2025 | ພຣີເມຍລີກ ລັດເຊຍ | Dynamo Moscow | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
| ພຣີເມຍລີກ ລັດເຊຍ |
| Rostov |
| 30 |
| 2.527 |
| 9 |
| 3 |
| 7,1 |
| Russian Cup | Rostov | 10 | 554 | 1 | 0 | 6,4 |
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນ | ລັດເຊຍທີມຊາດ | 1 | 90 | 2 | 0 | 6,5 |
| 2023-2024 | ພຣີເມຍລີກ ລັດເຊຍ | Rostov | 24 | 2.034 | 6 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Russian Cup | Rostov | 5 | 219 | 1 | 0 | 6,3 | |
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນ | ລັດເຊຍທີມຊາດ | 1 | 88 | 1 | 0 | 8,3 |
| 2023 | ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນ | ລັດເຊຍທີມຊາດ | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,8 |
|---|
| 2022-2023 | ພຣີເມຍລີກ ລັດເຊຍ | Rostov | 23 | 2.051 | 6 | 2 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Russian Cup | Rostov | 7 | 516 | 1 | 0 | – | |
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນ | ລັດເຊຍທີມຊາດ | 3 | 201 | 0 | 1 | 6,9 |
| 2022 | ຄັດເລືອກການແຂ່ງຂັນຊິງແຊ້ມໂລກ (ຢູຟ່າ) | ລັດເຊຍທີມຊາດ | 3 | 234 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນ | ລັດເຊຍທີມຊາດ | 2 | 116 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2021-2022 | ພຣີເມຍລີກ ລັດເຊຍ | Rostov | 31 | 2.790 | 2 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Russian Cup | Rostov | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | ພຣີເມຍລີກ ລັດເຊຍ | Rostov | 29 | 2.531 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Russian Cup | Rostov | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| ຢູຟ່າ ຢູໂຣປາລີກ | Rostov | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | ພຣີເມຍລີກ ລັດເຊຍ | Rostov | 9 | 810 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ພຣີເມຍລີກ ລັດເຊຍ | Spartak Tambov | 15 | 1.345 | 1 | 0 | 6,8 |
| 2018-2019 | ພຣີເມຍລີກ ລັດເຊຍ | Spartak Tambov | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|