ບໍ່ມີຂໍ້ມູນ
ສູງສຸດ: €23 ລ້ານ (21 ສ.ຫ. 2018)
ອັບເດດລ່າສຸດ:
ຕຳແໜ່ງ: ກອງໜ້າ, ສັນຊາດ: ເຢຍລະມັນ, ອາຍຸ: 35, ລວງສູງ: 185 cm. Mark Uth ໃນລະດູການ 2024-2025: ລົງສະໜາມ 12 ນັດ, ຍິງ 1 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
ໃນຂໍ້ມູນທີ່ມີ ນັດຫຼ້າສຸດທີ່ Mark Uth ໄດ້ລົງຫຼິ້ນແມ່ນ Köln ພົບ Jahn Regensburg ໂດຍໄດ້ຢູ່ໃນສະໜາມ 12 ນາທີ. ວັນທີແຂ່ງຂັນ: 4 ພຶດສະພາ 2025.
Köln: 81 ນັດ, 15 ປະຕູ, 15 ແອັດຊິດ
Schalke 04: 60 ນັດ, 7 ປະຕູ, 5 ແອັດຊິດ
Hoffenheim: 78 ນັດ, 29 ປະຕູ, 12 ແອັດຊິດ
ໜ້າທີ່ກ່ຽວຂ້ອງ: ຜົນບານສົດ
Mark Uth ອາຍຸ 35 ປີ. ວັນເດືອນປີເກີດ: 24 ສິງຫາ 1991.
ຕຳແໜ່ງ: ກອງໜ້າ.
ລວງສູງຂອງ Mark Uth: 185 cm.
ຕີນທີ່ຖະໜັດ: ຊ້າຍ.
ສັນຊາດ: ເຢຍລະມັນ.
Mark Uth ໃນລະດູການ 2024-2025: ລົງສະໜາມ 12 ນັດ, ຍິງ 1 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
| ວັນທີ | ທີມ | ອາຍຸ | ມູນຄ່າ |
|---|---|---|---|
| Köln | ອາຍຸ 33 ປີ | €350 ພັນ | |
| Köln | ອາຍຸ 33 ປີ | €350 ພັນ | |
| Köln | ອາຍຸ 33 ປີ | €500 ພັນ | |
| Köln | ອາຍຸ 32 ປີ | €1 ລ້ານ | |
| Köln | ອາຍຸ 32 ປີ | €1 ລ້ານ | |
| Köln | ອາຍຸ 32 ປີ | €1,5 ລ້ານ | |
| Köln | ອາຍຸ 31 ປີ | €1,5 ລ້ານ | |
| Köln | ອາຍຸ 31 ປີ | €3 ລ້ານ | |
| Köln | ອາຍຸ 30 ປີ | €3 ລ້ານ | |
| Köln | ອາຍຸ 30 ປີ | €3 ລ້ານ | |
| Schalke 04 | ອາຍຸ 29 ປີ | €3 ລ້ານ | |
| Schalke 04 | ອາຍຸ 29 ປີ | €5 ລ້ານ | |
| Schalke 04 | ອາຍຸ 28 ປີ | €7,5 ລ້ານ | |
| Köln | ອາຍຸ 28 ປີ | €6 ລ້ານ | |
| Köln | ອາຍຸ 28 ປີ | €7,5 ລ້ານ | |
| Schalke 04 | ອາຍຸ 28 ປີ | €5,5 ລ້ານ | |
| Schalke 04 | ອາຍຸ 28 ປີ | €9 ລ້ານ | |
| Schalke 04 | ອາຍຸ 27 ປີ | €12 ລ້ານ | |
| Schalke 04 | ອາຍຸ 27 ປີ | €16 ລ້ານ | |
| Schalke 04 | ອາຍຸ 27 ປີ | €20 ລ້ານ | |
| Schalke 04 | ອາຍຸ 26 ປີ | €23 ລ້ານ | |
| Hoffenheim | ອາຍຸ 26 ປີ | €18 ລ້ານ | |
| Hoffenheim | ອາຍຸ 26 ປີ | €15 ລ້ານ | |
| Hoffenheim | ອາຍຸ 26 ປີ | €12 ລ້ານ | |
| Hoffenheim | ອາຍຸ 26 ປີ | €10 ລ້ານ | |
| Hoffenheim | ອາຍຸ 25 ປີ | €5 ລ້ານ | |
| Hoffenheim | ອາຍຸ 25 ປີ | €5 ລ້ານ | |
| Hoffenheim | ອາຍຸ 24 ປີ | €3 ລ້ານ | |
| Hoffenheim | ອາຍຸ 24 ປີ | €2 ລ້ານ | |
| Heerenveen | ອາຍຸ 23 ປີ | €2,5 ລ້ານ | |
| Heerenveen | ອາຍຸ 23 ປີ | €1,8 ລ້ານ | |
| Heerenveen | ອາຍຸ 23 ປີ | €1,3 ລ້ານ | |
| Heerenveen | ອາຍຸ 22 ປີ | €750 ພັນ | |
| Heracles Almelo | ອາຍຸ 22 ປີ | €500 ພັນ | |
| Heerenveen | ອາຍຸ 21 ປີ | €150 ພັນ | |
| Köln | ອາຍຸ 20 ປີ | €150 ພັນ | |
| Köln | ອາຍຸ 20 ປີ | €150 ພັນ | |
| Köln | ອາຍຸ 20 ປີ | €150 ພັນ | |
| Koln Am | ອາຍຸ 19 ປີ | €125 ພັນ | |
| Koln Am | ອາຍຸ 18 ປີ | €100 ພັນ |
Mark Uth ໃນລະດູການ 2024-2025: ລົງສະໜາມ 12 ນັດ, ຍິງ 1 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ. ນາທີລົງຫຼິ້ນ: 121. ຄະແນນສະເລ່ຍ: 6,6.
| ລະດູການ | ການແຂ່ງຂັນ | ທີມ | ການແຂ່ງຂັນ | ນາທີທີ່ລົງສະໜາມ | ປະຕູ | ແອັດສິດ | ຄະແນນ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-2025 | ບຸນເດສລີກາ 2 | Köln | 12 | 121 | 1 | 0 | 6,6 |
| 2023-2024 | ບຸນເດສລີກາ | Köln | 11 | 369 | 0 | 1 | 6,5 |
| DFB Pokal | Köln | 2 | 66 | 1 | 0 | 6,9 | |
| ເຣຈິໂອນານລີກາ | Köln | 1 | 46 | 0 | 0 | – | |
| 2022-2023 | ບຸນເດສລີກາ | Köln | 3 | 43 | 0 | 0 | 6,4 |
| ຢູຟ່າ ຢູໂຣປາ ຄອນເຟີເຣນສ໌ລີກ | Köln | 1 | 19 | 0 | 0 | 6,3 | |
| DFB Pokal | Köln |
| 1 |
| 120 |
| 1 |
| 0 |
| 8,2 |
| 2021-2022 | ບຸນເດສລີກາ | Köln | 30 | 2.045 | 5 | 8 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DFB Pokal | Köln | 3 | 262 | 0 | 1 | 6,9 | |
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນຂອງສະໂມສອນ | Köln | 1 | 72 | 0 | 0 | 7,7 |
| 2020-2021 | ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນຂອງສະໂມສອນ | Köln | 1 | 77 | 2 | 0 | 8,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ບຸນເດສລີກາ | Schalke 04 | 20 | 1.498 | 3 | 1 | 6,4 | |
| DFB Pokal | Schalke 04 | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,2 |
| 2019-2020 | ບຸນເດສລີກາ | Köln | 15 | 1.167 | 5 | 5 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ບຸນເດສລີກາ | Schalke 04 | 8 | 352 | 0 | 0 | – | |
| DFB Pokal | Schalke 04 | 1 | 89 | 0 | 2 | 8,6 |
| 2018-2019 | ບຸນເດສລີກາ | Schalke 04 | 20 | 1.408 | 2 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ຢູຟ່າ ແຊມພຽນສ໌ລີກ | Schalke 04 | 5 | 394 | 1 | 0 | 6,7 | |
| DFB Pokal | Schalke 04 | 4 | 307 | 1 | 1 | 7,0 | |
| ຢູຟ່າ ເນຊັນສ໌ລີກ | Schalke 04 | 1 | 68 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2017-2018 | ບຸນເດສລີກາ | Hoffenheim | 31 | 2.177 | 14 | 8 | 7,1 |
|---|
| 2016-2017 | ບຸນເດສລີກາ | Hoffenheim | 22 | 1.152 | 7 | 3 | 6,9 |
|---|
| 2015-2016 | ບຸນເດສລີກາ | Hoffenheim | 25 | 1.400 | 8 | 1 | 6,9 |
|---|