ຄະແນນສະເລ່ຍຕໍ່ເດືອນ
ແຕະໃສ່ກຣາຟເພື່ອປ່ຽນຄ່າທີ່ສະແດງ
ບາດເຈັບ
ບໍ່ມີຂໍ້ມູນ
ສູງສຸດ: €3,5 ລ້ານ (17 ຕ.ລ. 2023)
ອັບເດດລ່າສຸດ:
Matúš Bero ຫຼິ້ນໃຫ້ກັບ Ferencvarosi TC. ຕຳແໜ່ງ: ກອງກາງ, ສັນຊາດ: ສະໂລວາເກຍ, ອາຍຸ: 31, ລວງສູງ: 181 cm, ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €1 ລ້ານ. Matúš Bero ໃນລະດູການ 2026-2027: ລົງສະໜາມ 1 ນັດ, ຍິງ 0 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
ໃນຂໍ້ມູນທີ່ມີ ນັດຫຼ້າສຸດທີ່ Matúš Bero ໄດ້ລົງຫຼິ້ນແມ່ນ Nyiregyhaza ພົບ Ferencvarosi TC ໂດຍໄດ້ຢູ່ໃນສະໜາມ 5 ນາທີ. ວັນທີແຂ່ງຂັນ: 21 ກັນຍາ 2026.
Ferencvarosi TC: 1 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
ຕາມຂໍ້ມູນຂອງ Ferencvarosi TC ທີ່ມີສຳລັບລະດູການ 2026/27 Matúš Bero ໄດ້ລົງຫຼິ້ນ 5 ນາທີ ແລະເປັນຕົວຈິງ 0 ນັດ.
Ferencvarosi TC: 1 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
Bochum 1848: 83 ນັດ, 7 ປະຕູ, 4 ແອັດຊິດ
Vitesse Arnhem: 169 ນັດ, 25 ປະຕູ, 18 ແອັດຊິດ
Trabzonspor: 38 ນັດ, 3 ປະຕູ, 2 ແອັດຊິດ
ໜ້າທີ່ກ່ຽວຂ້ອງ: Ferencvarosi TC, ຜົນບານສົດ
Matúš Bero ອາຍຸ 31 ປີ. ວັນເດືອນປີເກີດ: 6 ກັນຍາ 1995.
ຕຳແໜ່ງ: ກອງກາງ.
| ວັນທີ | ທີມ | ອາຍຸ | ມູນຄ່າ |
|---|---|---|---|
| Bochum | ອາຍຸ 30 ປີ | €1 ລ້ານ | |
| Bochum | ອາຍຸ 30 ປີ | €1,5 ລ້ານ | |
| Bochum | ອາຍຸ 30 ປີ | €2 ລ້ານ | |
| Bochum | ອາຍຸ 29 ປີ | €3 ລ້ານ | |
| Bochum | ອາຍຸ 29 ປີ | €3,5 ລ້ານ | |
| Bochum | ອາຍຸ 29 ປີ | €3 ລ້ານ | |
| Bochum | ອາຍຸ 28 ປີ | €3,5 ລ້ານ | |
| Bochum | ອາຍຸ 28 ປີ | €3,5 ລ້ານ | |
| Bochum | ອາຍຸ 28 ປີ | €3,5 ລ້ານ | |
| Vitesse Arnhem | ອາຍຸ 27 ປີ | €2,3 ລ້ານ | |
| Vitesse Arnhem | ອາຍຸ 27 ປີ | €2,5 ລ້ານ | |
| Vitesse Arnhem | ອາຍຸ 26 ປີ | €2,5 ລ້ານ | |
| Vitesse Arnhem | ອາຍຸ 26 ປີ | €2,5 ລ້ານ | |
| Vitesse Arnhem | ອາຍຸ 26 ປີ | €1,8 ລ້ານ | |
| Vitesse Arnhem | ອາຍຸ 25 ປີ | €1,6 ລ້ານ | |
| Vitesse Arnhem | ອາຍຸ 25 ປີ | €1,6 ລ້ານ | |
| Vitesse Arnhem | ອາຍຸ 24 ປີ | €1,6 ລ້ານ | |
| Vitesse Arnhem | ອາຍຸ 24 ປີ | €2 ລ້ານ | |
| Vitesse Arnhem | ອາຍຸ 23 ປີ | €2 ລ້ານ | |
| Vitesse Arnhem | ອາຍຸ 23 ປີ | €2 ລ້ານ | |
| Trabzonspor | ອາຍຸ 22 ປີ | €1,5 ລ້ານ | |
| Trabzonspor | ອາຍຸ 22 ປີ | €2 ລ້ານ | |
| Trabzonspor | ອາຍຸ 21 ປີ | €2,5 ລ້ານ | |
| Trabzonspor | ອາຍຸ 21 ປີ | €3 ລ້ານ | |
| Trabzonspor | ອາຍຸ 21 ປີ | €2,5 ລ້ານ | |
| Trencin | ອາຍຸ 20 ປີ | €1 ລ້ານ | |
| Trencin | ອາຍຸ 20 ປີ | €550 ພັນ | |
| Trencin | ອາຍຸ 19 ປີ | €325 ພັນ | |
| Trencin | ອາຍຸ 19 ປີ | €100 ພັນ | |
| Trencin | ອາຍຸ 18 ປີ | €125 ພັນ | |
| Trencin | ອາຍຸ 18 ປີ | €75 ພັນ |
ສະໂມສອນຂອງ Matúš Bero: Ferencvarosi TC.
ລວງສູງຂອງ Matúš Bero: 181 cm.
ຕີນທີ່ຖະໜັດ: ຂວາ.
ສັນຊາດ: ສະໂລວາເກຍ.
ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €1 ລ້ານ.
Matúš Bero ໃນລະດູການ 2026-2027: ລົງສະໜາມ 1 ນັດ, ຍິງ 0 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
Matúš Bero ໃນລະດູການ 2026-2027: ລົງສະໜາມ 1 ນັດ, ຍິງ 0 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ. ນາທີລົງຫຼິ້ນ: 5. ຄະແນນສະເລ່ຍ: 6,2.
| ລະດູການ | ການແຂ່ງຂັນ | ທີມ | ການແຂ່ງຂັນ | ນາທີທີ່ລົງສະໜາມ | ປະຕູ | ແອັດສິດ | ຄະແນນ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | ຟິສ ລີກາ (ຮັງກາຣີ) | Ferencvarosi TC | 1 | 5 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2026 | ຄັດເລືອກການແຂ່ງຂັນຊິງແຊ້ມໂລກ (ຢູຟ່າ) | ສະໂລວາເກຍທີມຊາດ | 6 | 473 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2025-2026 | ບຸນເດສລີກາ 2 | Bochum 1848 | 24 | 1.818 | 0 | 1 | 6,4 |
| DFB Pokal | Bochum 1848 | 1 | 120 | 1 | 0 | 8,2 | |
| ຄັດເລືອກການແຂ່ງຂັນຊິງແຊ້ມໂລກ (ຢູຟ່າ) | ສະໂລວາເກຍທີມຊາດ | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 | |
| 2024-2025 | ບຸນເດສລີກາ | Bochum 1848 | 30 | 2.569 |
| 5 |
| 2 |
| 6,6 |
| DFB Pokal | Bochum 1848 | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
| ຢູຟ່າ ເນຊັນສ໌ລີກ | ສະໂລວາເກຍທີມຊາດ | 6 | 338 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2024 | ຢູໂຣ ຢູຟ່າ | ສະໂລວາເກຍທີມຊາດ | 6 | 76 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2023-2024 | ບຸນເດສລີກາ | Bochum 1848 | 26 | 1.865 | 1 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DFB Pokal | Bochum 1848 | 1 | 75 | 0 | 0 | 6,1 | |
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນ | ສະໂລວາເກຍທີມຊາດ | 1 | 8 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2022-2023 | ເອເຣດິວີຊີ | Vitesse Arnhem | 31 | 2.750 | 5 | 3 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Netherlands KNVB Cup | Vitesse Arnhem | 1 | 86 | 0 | 1 | 6,5 | |
| ຢູຟ່າ ເນຊັນສ໌ລີກ | ສະໂລວາເກຍທີມຊາດ | 4 | 196 | 1 | 1 | 6,8 |
| 2022 | ຄັດເລືອກການແຂ່ງຂັນຊິງແຊ້ມໂລກ (ຢູຟ່າ) | ສະໂລວາເກຍທີມຊາດ | 3 | 198 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນ | ສະໂລວາເກຍທີມຊາດ | 2 | 104 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2021-2022 | ເອເຣດິວີຊີ | Vitesse Arnhem | 31 | 2.585 | 1 | 2 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ຢູຟ່າ ຢູໂຣປາ ຄອນເຟີເຣນສ໌ລີກ | Vitesse Arnhem | 12 | 1.079 | 4 | 1 | 6,8 | |
| Netherlands KNVB Cup | Vitesse Arnhem | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນ | ສະໂລວາເກຍທີມຊາດ | 2 | 89 | 0 | 1 | 7,0 |
| 2020-2021 | ເອເຣດິວີຊີ | Vitesse Arnhem | 27 | 2.287 | 2 | 5 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Netherlands KNVB Cup | Vitesse Arnhem | 4 | 360 | 1 | 0 | – | |
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນຂອງສະໂມສອນ | Vitesse Arnhem | 1 | 71 | 0 | 0 | 6,0 | |
| ຢູຟ່າ ເນຊັນສ໌ລີກ | ສະໂລວາເກຍທີມຊາດ | 2 | 112 | 0 | 1 | 6,4 | |
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນ | ສະໂລວາເກຍທີມຊາດ | 1 | 72 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2020 | ຢູໂຣ ຢູຟ່າ | ສະໂລວາເກຍທີມຊາດ | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2019-2020 | ເອເຣດິວີຊີ | Vitesse Arnhem | 22 | 1.867 | 3 | 2 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Netherlands KNVB Cup | Vitesse Arnhem | 4 | 360 | 0 | 1 | 6,9 |
| 2019 | ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນ | ສະໂລວາເກຍທີມຊາດ | 1 | 59 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|
| 2018-2019 | ເອເຣດິວີຊີ | Vitesse Arnhem | 32 | 2.547 | 9 | 3 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Netherlands KNVB Cup | Vitesse Arnhem | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 | |
| ຢູຟ່າ ຢູໂຣປາລີກ | Vitesse Arnhem | 1 | 28 | 0 | 0 | 6,3 | |
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນ | ສະໂລວາເກຍທີມຊາດ | 2 | 85 | 0 | 0 | – | |
| ຢູຟ່າ ເນຊັນສ໌ລີກ | ສະໂລວາເກຍທີມຊາດ | 1 | 60 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2017-2018 | ຊູເປີ ລີກ ຕວກກີ | Trabzonspor | 15 | 616 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2016-2017 | ຊູເປີ ລີກ ຕວກກີ | Trabzonspor | 23 | 1.214 | 2 | 2 | 6,5 |
|---|