ໂຄສະນາ
Osman Bukari ຫຼິ້ນໃຫ້ກັບ Crvena Zvezda. ຕຳແໜ່ງ: ກອງໜ້າ, ສັນຊາດ: ການາ, ອາຍຸ: 27, ລວງສູງ: 170 cm, ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €2,5 ລ້ານ. 2026-2027: 15 ນັດ, 3 ປະຕູ, 3 ແອັດຊິດ. ການລົງຫຼິ້ນຫຼ້າສຸດທີ່ບັນທຶກໄວ້: Beograd ພົບ Crvena Zvezda (25 ຕຸລາ 2026).
ອັບເດດລ່າສຸດ:

ຄະແນນສະເລ່ຍຕໍ່ເດືອນ
ແຕະໃສ່ກຣາຟເພື່ອປ່ຽນຄ່າທີ່ສະແດງ
ບໍ່ມີຂໍ້ມູນ
ສູງສຸດ: €8 ລ້ານ (14 ມ.ນ. 2024)
Crvena Zvezda: 9 ນັດ, 2 ປະຕູ, 2 ແອັດຊິດ
ຕາມຂໍ້ມູນຂອງ Crvena Zvezda ທີ່ມີສຳລັບລະດູການ 2026/27 Osman Bukari ໄດ້ລົງຫຼິ້ນ 434 ນາທີ ແລະເປັນຕົວຈິງ 4 ນັດ.
Crvena Zvezda: 87 ນັດ, 27 ປະຕູ, 18 ແອັດຊິດ
Widzew lodz: 8 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
Austin: 50 ນັດ, 6 ປະຕູ, 6 ແອັດຊິດ
Nantes: 25 ນັດ, 2 ປະຕູ, 4 ແອັດຊິດ
KAA Gent: 35 ນັດ, 4 ປະຕູ, 4 ແອັດຊິດ
Trencin: 28 ນັດ, 1 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
ໜ້າທີ່ກ່ຽວຂ້ອງ: Crvena Zvezda, ຜົນບານສົດ
Osman Bukari ອາຍຸ 27 ປີ. ວັນເດືອນປີເກີດ: 13 ທັນວາ 1998.
ຕຳແໜ່ງ: ກອງໜ້າ.
ສະໂມສອນຂອງ Osman Bukari: Crvena Zvezda.
ລວງສູງຂອງ Osman Bukari: 170 cm.
| ວັນທີ | ທີມ | ອາຍຸ | ມູນຄ່າ |
|---|---|---|---|
| Widzew Lodz | ອາຍຸ 27 ປີ | €2,5 ລ້ານ | |
| Widzew Lodz | ອາຍຸ 27 ປີ | €3 ລ້ານ | |
| Austin | ອາຍຸ 26 ປີ | €4,5 ລ້ານ | |
| Austin | ອາຍຸ 26 ປີ | €5 ລ້ານ | |
| Austin | ອາຍຸ 25 ປີ | €6 ລ້ານ | |
| Crvena Zvezda | ອາຍຸ 25 ປີ | €7 ລ້ານ | |
| Crvena Zvezda | ອາຍຸ 25 ປີ | €8 ລ້ານ | |
| Crvena Zvezda | ອາຍຸ 25 ປີ | €7,5 ລ້ານ | |
| Crvena Zvezda | ອາຍຸ 24 ປີ | €6,5 ລ້ານ | |
| Crvena Zvezda | ອາຍຸ 23 ປີ | €5 ລ້ານ | |
| Crvena Zvezda | ອາຍຸ 23 ປີ | €5 ລ້ານ | |
| Nantes | ອາຍຸ 23 ປີ | €3 ລ້ານ | |
| Nantes | ອາຍຸ 23 ປີ | €2,5 ລ້ານ | |
| KAA Gent | ອາຍຸ 22 ປີ | €2,5 ລ້ານ | |
| KAA Gent | ອາຍຸ 22 ປີ | €2,8 ລ້ານ | |
| KAA Gent | ອາຍຸ 21 ປີ | €1,8 ລ້ານ | |
| Trencin | ອາຍຸ 21 ປີ | €1,1 ລ້ານ | |
| Trencin | ອາຍຸ 21 ປີ | €350 ພັນ | |
| Trencin | ອາຍຸ 21 ປີ | €400 ພັນ | |
| Trencin | ອາຍຸ 20 ປີ | €250 ພັນ | |
| Trencin | ອາຍຸ 20 ປີ | €250 ພັນ | |
| Trencin | ອາຍຸ 19 ປີ | €100 ພັນ |
ສັນຊາດ: ການາ.
ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €2,5 ລ້ານ.
Osman Bukari ໃນລະດູການ 2026-2027: ລົງສະໜາມ 15 ນັດ, ຍິງ 3 ປະຕູ ແລະ 3 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
Osman Bukari ໃນລະດູການ 2026-2027: ລົງສະໜາມ 15 ນັດ, ຍິງ 3 ປະຕູ ແລະ 3 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ. ນາທີລົງຫຼິ້ນ: 794. ຄະແນນສະເລ່ຍ: 6,8.
| ລະດູການ | ການແຂ່ງຂັນ | ທີມ | ການແຂ່ງຂັນ | ນາທີທີ່ລົງສະໜາມ | ປະຕູ | ແອັດສິດ | ຄະແນນ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | ຊູເປີ ລີກາ ເຊີເບຍ | Crvena Zvezda | 9 | 434 | 2 | 2 | 7,0 |
| ແຊມພຽນສ໌ລີກ | Crvena Zvezda | 4 | 218 | 1 | 1 | 6,5 | |
| ຢູໂຣປາລີກ | Crvena Zvezda | 2 | 142 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2026 | ຄັດເລືອກການແຂ່ງຂັນຊິງແຊ້ມໂລກ (ຄາຟ) | ການາທີມຊາດ | 1 | 8 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2025-2026 | ເອັກສຕຣາຄລາຊາ ໂປແລນ | Widzew lodz | 8 | 481 | 0 | 0 | 6,4 |
| ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ | Austin | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2025 | ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ |
| Austin |
| 22 |
| 1.445 |
| 1 |
| 3 |
| 6,6 |
| ຢູເອັສ ໂອເພັນ ຄັບ | Austin | 3 | 252 | 1 | 0 | 6,9 |
| ອາຟຣິກາ ຄັບ | ການາທີມຊາດ | 2 | 59 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2024-2025 | ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ | Austin | 14 | 1.063 | 2 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ຢູເອັສ ໂອເພັນ ຄັບ | Austin | 2 | 115 | 1 | 1 | 7,3 |
| 2024 | ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ | Austin | 4 | 281 | 1 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ລີກສ໌ ຄັບ | Austin | 1 | 69 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2023-2024 | ລີກສ໌ ຄັບ | Austin | 1 | 34 | 0 | 0 | 5,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ | Austin | 1 | 57 | 0 | 0 | 6,3 | |
| ຊູເປີ ລີກາ ເຊີເບຍ | Crvena Zvezda | 26 | 1.884 | 6 | 5 | 7,1 | |
| ແຊມພຽນສ໌ລີກ | Crvena Zvezda | 6 | 488 | 2 | 2 | 7,0 | |
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນ | ການາທີມຊາດ | 1 | 19 | 0 | 0 | – |
| 2023 | ອາຟຣິກາ ຄັບ | ການາທີມຊາດ | 8 | 199 | 2 | 1 | 7,0 |
|---|
| 2022-2023 | ຊູເປີ ລີກາ ເຊີເບຍ | Crvena Zvezda | 25 | 1.810 | 11 | 4 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ຢູໂຣປາລີກ | Crvena Zvezda | 5 | 350 | 0 | 2 | 6,5 | |
| ແຊມພຽນສ໌ລີກ | Crvena Zvezda | 4 | 289 | 3 | 2 | 7,7 | |
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນຂອງສະໂມສອນ | Crvena Zvezda | 1 | 63 | 0 | 0 | 6,3 | |
| ຄັບ ເຊີເບຍ | Crvena Zvezda | 1 | 52 | 0 | 0 | – | |
| ການແຂ່ງຂັນຊິງແຊ້ມໂລກ | ການາທີມຊາດ | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022 | ຄັດເລືອກການແຂ່ງຂັນຊິງແຊ້ມໂລກ (ຄາຟ) | ການາທີມຊາດ | 2 | 28 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ການແຂ່ງຂັນຊິງແຊ້ມໂລກ | ການາທີມຊາດ | 1 | 13 | 1 | 0 | 7,2 | |
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນ | ການາທີມຊາດ | 1 | 89 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | ຊູເປີ ລີກາ ເຊີເບຍ | Crvena Zvezda | 4 | 209 | 2 | 0 | 7,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ລີກ 1 | Nantes | 24 | 1.008 | 2 | 4 | 6,6 | |
| ກູບ ເດ ຝຣັງ | Nantes | 1 | 18 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | ໂປຣລີກ ແບລຊິກ | KAA Gent | 26 | 1.623 | 4 | 4 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ຢູໂຣປາລີກ | KAA Gent | 6 | 482 | 0 | 0 | 6,4 | |
| ຄັບ ແບລຊິກ | KAA Gent | 2 | 76 | 0 | 0 | – | |
| ແຊມພຽນສ໌ລີກ | KAA Gent | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 | |
| ຊູເປີ ລີກາ ສະໂລວາເກຍ | Trencin | 4 | 242 | 1 | 0 | – |
| 2019-2020 | ຊູເປີ ລີກາ ສະໂລວາເກຍ | Trencin | 7 | 576 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2018-2019 | ຊູເປີ ລີກາ ສະໂລວາເກຍ | Trencin | 12 | 657 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ຢູໂຣປາລີກ | Trencin | 4 | 47 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2017-2018 | ຢູໂຣປາລີກ | Trencin | 1 | 17 | 0 | 0 | – |
|---|