ໂຄສະນາ
Pote ຫຼິ້ນໃຫ້ກັບ Fiorentina. ຕຳແໜ່ງ: ກອງກາງ, ສັນຊາດ: ພອລທູໂກ, ອາຍຸ: 28, ລວງສູງ: 173 cm, ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €25 ລ້ານ. 2026-2027: 7 ນັດ, 1 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ. ການລົງຫຼິ້ນຫຼ້າສຸດທີ່ບັນທຶກໄວ້: Fiorentina ພົບ Atalanta (30 ຕຸລາ 2026).
ອັບເດດລ່າສຸດ:

ຄະແນນສະເລ່ຍຕໍ່ເດືອນ
ແຕະໃສ່ກຣາຟເພື່ອປ່ຽນຄ່າທີ່ສະແດງ
ບາດເຈັບ
ບໍ່ມີຂໍ້ມູນ
ສູງສຸດ: €38 ລ້ານ (26 ທ.ວ. 2021)
Fiorentina: 6 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
ຕາມຂໍ້ມູນຂອງ Fiorentina ທີ່ມີສຳລັບລະດູການ 2026/27 Pote ໄດ້ລົງຫຼິ້ນ 118 ນາທີ ແລະເປັນຕົວຈິງ 1 ນັດ.
Fiorentina: 7 ນັດ, 1 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
Sporting: 248 ນັດ, 98 ປະຕູ, 60 ແອັດຊິດ
Famalicao: 39 ນັດ, 7 ປະຕູ, 6 ແອັດຊິດ
Wolverhampton: 1 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
ໜ້າທີ່ກ່ຽວຂ້ອງ: Fiorentina, ຜົນບານສົດ
Pote ອາຍຸ 28 ປີ. ວັນເດືອນປີເກີດ: 28 ມິຖຸນາ 1998.
ຕຳແໜ່ງ: ກອງກາງ.
ສະໂມສອນຂອງ Pote: Fiorentina.
ລວງສູງຂອງ Pote: 173 cm.
ຕີນທີ່ຖະໜັດ: ຂວາ.
ສັນຊາດ: ພອລທູໂກ.
ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €25 ລ້ານ.
| ວັນທີ | ທີມ | ອາຍຸ | ມູນຄ່າ |
|---|---|---|---|
| SCP | ອາຍຸ 27 ປີ | €25 ລ້ານ | |
| SCP | ອາຍຸ 27 ປີ | €28 ລ້ານ | |
| SCP | ອາຍຸ 27 ປີ | €30 ລ້ານ | |
| SCP | ອາຍຸ 26 ປີ | €30 ລ້ານ | |
| SCP | ອາຍຸ 26 ປີ | €30 ລ້ານ | |
| SCP | ອາຍຸ 26 ປີ | €32 ລ້ານ | |
| SCP | ອາຍຸ 25 ປີ | €32 ລ້ານ | |
| SCP | ອາຍຸ 25 ປີ | €30 ລ້ານ | |
| SCP | ອາຍຸ 25 ປີ | €28 ລ້ານ | |
| SCP | ອາຍຸ 24 ປີ | €32 ລ້ານ | |
| SCP | ອາຍຸ 24 ປີ | €30 ລ້ານ | |
| SCP | ອາຍຸ 23 ປີ | €30 ລ້ານ | |
| SCP | ອາຍຸ 23 ປີ | €35 ລ້ານ | |
| SCP | ອາຍຸ 23 ປີ | €38 ລ້ານ | |
| SCP | ອາຍຸ 23 ປີ | €25 ລ້ານ | |
| SCP | ອາຍຸ 22 ປີ | €22 ລ້ານ | |
| SCP | ອາຍຸ 22 ປີ | €15 ລ້ານ | |
| SCP | ອາຍຸ 22 ປີ | €8 ລ້ານ | |
| Famalicao | ອາຍຸ 22 ປີ | €7 ລ້ານ | |
| Famalicao | ອາຍຸ 21 ປີ | €1,8 ລ້ານ | |
| Famalicao | ອາຍຸ 21 ປີ | €2 ລ້ານ | |
| Famalicao | ອາຍຸ 21 ປີ | €800 ພັນ |
Pote ໃນລະດູການ 2026-2027: ລົງສະໜາມ 7 ນັດ, ຍິງ 1 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
Pote ໃນລະດູການ 2026-2027: ລົງສະໜາມ 7 ນັດ, ຍິງ 1 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ. ນາທີລົງຫຼິ້ນ: 148. ຄະແນນສະເລ່ຍ: 6,3.
| ລະດູການ | ການແຂ່ງຂັນ | ທີມ | ການແຂ່ງຂັນ | ນາທີທີ່ລົງສະໜາມ | ປະຕູ | ແອັດສິດ | ຄະແນນ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | ເຊຣີ ອາ | Fiorentina | 6 | 118 | 0 | 0 | 6,2 |
| ໂຄບປາ ອິຕາເລຍ | Fiorentina | 1 | 30 | 1 | 0 | 7,5 | |
| 2025-2026 | ພຣີເມຍຣາ ລີກາ | Sporting | 27 | 1.994 | 13 | 8 | 7,3 |
| ແຊມພຽນສ໌ລີກ | Sporting | 8 | 532 | 1 | 1 | 6,6 | |
| ຕາຊາ ເດ ໂປຕຸຍການ | Sporting | 5 | 175 | 1 | 0 | 6,5 | |
| ຄັດເລືອກການແຂ່ງຂັນຊິງແຊ້ມໂລກ (ເອີຣົບ) | Sporting | 1 | 23 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2024-2025 | ພຣີເມຍຣາ ລີກາ | Sporting |
| 14 |
| 876 |
| 5 |
| 4 |
| 7,4 |
| ແຊມພຽນສ໌ລີກ | Sporting | 3 | 200 | 0 | 2 | 7,4 |
| ຊູເປີ ຄັບ ໂປຕຸຍການ | Sporting | 2 | 191 | 1 | 1 | 6,9 |
| ຕາຊາ ເດ ໂປຕຸຍການ | Sporting | 2 | 120 | 0 | 0 | 6,5 |
| ເນຊັນສ໌ລີກ | ໂປຕຸຍການທີມຊາດ | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2023-2024 | ພຣີເມຍຣາ ລີກາ | Sporting | 32 | 2.591 | 11 | 12 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ຢູໂຣປາລີກ | Sporting | 9 | 474 | 3 | 2 | 7,0 | |
| ຕາຊາ ເດ ໂປຕຸຍການ | Sporting | 5 | 368 | 4 | 1 | 7,6 | |
| ລີກ ຄັບ ໂປຕຸຍການ | Sporting | 3 | 170 | 0 | 1 | 6,5 |
| 2022-2023 | ພຣີເມຍຣາ ລີກາ | Sporting | 33 | 2.818 | 15 | 11 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ຢູໂຣປາລີກ | Sporting | 6 | 544 | 3 | 0 | 7,5 | |
| ລີກ ຄັບ ໂປຕຸຍການ | Sporting | 6 | 459 | 2 | 1 | 7,1 | |
| ແຊມພຽນສ໌ລີກ | Sporting | 5 | 364 | 0 | 1 | 6,2 | |
| ຕາຊາ ເດ ໂປຕຸຍການ | Sporting | 1 | 45 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | ພຣີເມຍຣາ ລີກາ | Sporting | 27 | 2.031 | 8 | 9 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ແຊມພຽນສ໌ລີກ | Sporting | 5 | 330 | 4 | 1 | 7,2 | |
| ຕາຊາ ເດ ໂປຕຸຍການ | Sporting | 4 | 253 | 2 | 0 | 6,7 | |
| ລີກ ຄັບ ໂປຕຸຍການ | Sporting | 4 | 235 | 0 | 0 | 6,6 | |
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນຂອງສະໂມສອນ | Sporting | 1 | 90 | 1 | 1 | 6,9 |
| 2021 | ຊູເປີ ຄັບ ໂປຕຸຍການ | Sporting | 1 | 83 | 1 | 0 | – |
|---|
| 2020-2021 | ພຣີເມຍຣາ ລີກາ | Sporting | 32 | 2.732 | 23 | 3 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ແຊມພຽນຊິບ ເອີຣົບ U21 | Sporting | 3 | 239 | 0 | 0 | – | |
| ລີກ ຄັບ ໂປຕຸຍການ | Sporting | 3 | 262 | 0 | 1 | – | |
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນ | Sporting | 2 | 64 | 0 | 0 | 6,3 | |
| ຄັດເລືອກ ຢູໂຣ U21 | Sporting | 2 | 65 | 0 | 0 | – | |
| ຕາຊາ ເດ ໂປຕຸຍການ | Sporting | 1 | 20 | 0 | 0 | – | |
| ຢູໂຣປາລີກ | Sporting | 1 | 23 | 0 | 0 | – | |
| ຄັດເລືອກ ຢູໂຣ U21 | Famalicao | 1 | 32 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | ພຣີເມຍຣາ ລີກາ | Famalicao | 33 | 2.727 | 5 | 5 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ຕາຊາ ເດ ໂປຕຸຍການ | Famalicao | 5 | 409 | 2 | 1 | 6,9 |
| 2018-2019 | ອີເອັຟແອວ ຄັບ | Wolverhampton | 1 | 28 | 0 | 0 | 7,3 |
|---|