ໂຄສະນາ
Rafa Silva ຫຼິ້ນໃຫ້ກັບ Benfica. ຕຳແໜ່ງ: ກອງກາງ, ສັນຊາດ: ພອລທູໂກ, ອາຍຸ: 33, ລວງສູງ: 170 cm, ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €3 ລ້ານ. 2026-2027: 17 ນັດ, 5 ປະຕູ, 2 ແອັດຊິດ. ການລົງຫຼິ້ນຫຼ້າສຸດທີ່ບັນທຶກໄວ້: Benfica ພົບ Gil Vicente (30 ຕຸລາ 2026).
ອັບເດດລ່າສຸດ:

ຄະແນນສະເລ່ຍຕໍ່ເດືອນ
ແຕະໃສ່ກຣາຟເພື່ອປ່ຽນຄ່າທີ່ສະແດງ
ບາດເຈັບ
ບໍ່ມີຂໍ້ມູນ
ສູງສຸດ: €30 ລ້ານ (29 ທ.ວ. 2019)
Benfica: 9 ນັດ, 1 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
ຕາມຂໍ້ມູນຂອງ Benfica ທີ່ມີສຳລັບລະດູການ 2026/27 Rafa Silva ໄດ້ລົງຫຼິ້ນ 610 ນາທີ ແລະເປັນຕົວຈິງ 9 ນັດ.
Benfica: 346 ນັດ, 102 ປະຕູ, 66 ແອັດຊິດ
Beşiktaş: 68 ນັດ, 26 ປະຕູ, 15 ແອັດຊິດ
Sporting Braga: 62 ນັດ, 8 ປະຕູ, 3 ແອັດຊິດ
Rafa Silva ອາຍຸ 33 ປີ. ວັນເດືອນປີເກີດ: 17 ພຶດສະພາ 1993.
ຕຳແໜ່ງ: ກອງກາງ.
ສະໂມສອນຂອງ Rafa Silva: Benfica.
ລວງສູງຂອງ Rafa Silva: 170 cm.
ຕີນທີ່ຖະໜັດ: ຂວາ.
ສັນຊາດ: ພອລທູໂກ.
ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €3 ລ້ານ.
Rafa Silva ໃນລະດູການ 2026-2027: ລົງສະໜາມ 17 ນັດ, ຍິງ 5 ປະຕູ ແລະ 2 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
| ວັນທີ | ທີມ | ອາຍຸ | ມູນຄ່າ |
|---|---|---|---|
| Benfica | ອາຍຸ 33 ປີ | €3 ລ້ານ | |
| Benfica | ອາຍຸ 33 ປີ | €4 ລ້ານ | |
| Beşiktaş | ອາຍຸ 32 ປີ | €5 ລ້ານ | |
| Beşiktaş | ອາຍຸ 32 ປີ | €7 ລ້ານ | |
| Beşiktaş | ອາຍຸ 32 ປີ | €9 ລ້ານ | |
| Beşiktaş | ອາຍຸ 31 ປີ | €10 ລ້ານ | |
| Beşiktaş | ອາຍຸ 31 ປີ | €12 ລ້ານ | |
| Beşiktaş | ອາຍຸ 31 ປີ | €14 ລ້ານ | |
| Benfica | ອາຍຸ 31 ປີ | €14 ລ້ານ | |
| Benfica | ອາຍຸ 30 ປີ | €18 ລ້ານ | |
| Benfica | ອາຍຸ 30 ປີ | €22 ລ້ານ | |
| Benfica | ອາຍຸ 29 ປີ | €23 ລ້ານ | |
| Benfica | ອາຍຸ 29 ປີ | €20 ລ້ານ | |
| Benfica | ອາຍຸ 28 ປີ | €25 ລ້ານ | |
| Benfica | ອາຍຸ 28 ປີ | €28 ລ້ານ | |
| Benfica | ອາຍຸ 28 ປີ | €24 ລ້ານ | |
| Benfica | ອາຍຸ 28 ປີ | €23 ລ້ານ | |
| Benfica | ອາຍຸ 27 ປີ | €23 ລ້ານ | |
| Benfica | ອາຍຸ 27 ປີ | €24 ລ້ານ | |
| Benfica | ອາຍຸ 26 ປີ | €24 ລ້ານ | |
| Benfica | ອາຍຸ 26 ປີ | €30 ລ້ານ | |
| Benfica | ອາຍຸ 26 ປີ | €28 ລ້ານ | |
| Benfica | ອາຍຸ 25 ປີ | €22 ລ້ານ | |
| Benfica | ອາຍຸ 25 ປີ | €20 ລ້ານ | |
| Benfica | ອາຍຸ 25 ປີ | €15 ລ້ານ | |
| Benfica | ອາຍຸ 25 ປີ | €12 ລ້ານ | |
| Benfica | ອາຍຸ 24 ປີ | €8 ລ້ານ | |
| Benfica | ອາຍຸ 24 ປີ | €10 ລ້ານ | |
| Benfica | ອາຍຸ 24 ປີ | €15 ລ້ານ | |
| Benfica | ອາຍຸ 23 ປີ | €15 ລ້ານ | |
| Sporting Braga | ອາຍຸ 23 ປີ | €15 ລ້ານ | |
| Sporting Braga | ອາຍຸ 23 ປີ | €15 ລ້ານ | |
| Sporting Braga | ອາຍຸ 22 ປີ | €11 ລ້ານ | |
| Sporting Braga | ອາຍຸ 22 ປີ | €8 ລ້ານ | |
| Sporting Braga | ອາຍຸ 21 ປີ | €7,5 ລ້ານ | |
| Sporting Braga | ອາຍຸ 21 ປີ | €6,5 ລ້ານ | |
| Sporting Braga | ອາຍຸ 20 ປີ | €4 ລ້ານ | |
| Sporting Braga | ອາຍຸ 20 ປີ | €1,5 ລ້ານ |
Rafa Silva ໃນລະດູການ 2026-2027: ລົງສະໜາມ 17 ນັດ, ຍິງ 5 ປະຕູ ແລະ 2 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ. ນາທີລົງຫຼິ້ນ: 1.106. ຄະແນນສະເລ່ຍ: 6,9.
| ລະດູການ | ການແຂ່ງຂັນ | ທີມ | ການແຂ່ງຂັນ | ນາທີທີ່ລົງສະໜາມ | ປະຕູ | ແອັດສິດ | ຄະແນນ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | ພຣີເມຍຣາ ລີກາ | Benfica | 9 | 610 | 1 | 0 | 6,6 |
| ຢູໂຣປາລີກ | Benfica | 7 | 484 | 4 | 1 | 7,3 | |
| ລີກ ຄັບ ໂປຕຸຍການ | Benfica | 1 | 12 | 0 | 1 | 6,6 | |
| 2025-2026 | ພຣີເມຍຣາ ລີກາ | Benfica | 16 | 919 | 5 | 0 | 6,7 |
| ແຊມພຽນສ໌ລີກ | Benfica | 2 | 164 | 1 | 0 | 7,0 | |
| ຊູເປີ ລີກ ຕວກກີ | Beşiktaş | 10 | 820 | 5 | 1 | 7,1 | |
| ຢູໂຣປາ ຄອນເຟີເຣນສ໌ລີກ | Beşiktaş | 4 | 360 | 0 |
| 2 |
| 6,7 |
| ຢູໂຣປາລີກ | Beşiktaş | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2024-2025 | ຊູເປີ ລີກ ຕວກກີ | Beşiktaş | 35 | 3.090 | 12 | 5 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ຢູໂຣປາລີກ | Beşiktaş | 10 | 829 | 3 | 5 | 7,2 | |
| ຄັບ ຕວກກີ | Beşiktaş | 3 | 262 | 2 | 1 | 7,4 |
| 2024 | ຊູເປີ ຄັບ ຕວກກີ | Beşiktaş | 1 | 90 | 1 | 1 | 9,0 |
|---|
| 2023-2024 | ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນຂອງສະໂມສອນ | Beşiktaş | 3 | 198 | 3 | 0 | 8,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ພຣີເມຍຣາ ລີກາ | Benfica | 30 | 2.502 | 14 | 12 | 7,4 | |
| ຢູໂຣປາລີກ | Benfica | 6 | 551 | 2 | 0 | 6,9 | |
| ຕາຊາ ເດ ໂປຕຸຍການ | Benfica | 6 | 525 | 4 | 1 | 6,8 | |
| ແຊມພຽນສ໌ລີກ | Benfica | 6 | 515 | 2 | 0 | 6,5 | |
| ລີກ ຄັບ ໂປຕຸຍການ | Benfica | 3 | 210 | 0 | 1 | 6,8 |
| 2023 | ຊູເປີ ຄັບ ໂປຕຸຍການ | Benfica | 1 | 90 | 0 | 1 | 7,1 |
|---|
| 2022-2023 | ພຣີເມຍຣາ ລີກາ | Benfica | 28 | 2.184 | 8 | 4 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ແຊມພຽນສ໌ລີກ | Benfica | 14 | 1.104 | 6 | 2 | 7,2 | |
| ລີກ ຄັບ ໂປຕຸຍການ | Benfica | 3 | 260 | 0 | 2 | 7,3 | |
| ຕາຊາ ເດ ໂປຕຸຍການ | Benfica | 2 | 119 | 0 | 0 | 6,2 | |
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນຂອງສະໂມສອນ | Benfica | 1 | 75 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2022 | ຄັດເລືອກການແຂ່ງຂັນຊິງແຊ້ມໂລກ (ເອີຣົບ) | ໂປຕຸຍການທີມຊາດ | 2 | 67 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2021-2022 | ພຣີເມຍຣາ ລີກາ | Benfica | 28 | 2.042 | 8 | 15 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ແຊມພຽນສ໌ລີກ | Benfica | 13 | 1.037 | 3 | 1 | 6,9 | |
| ຕາຊາ ເດ ໂປຕຸຍການ | Benfica | 2 | 180 | 1 | 0 | – | |
| ລີກ ຄັບ ໂປຕຸຍການ | Benfica | 2 | 61 | 0 | 0 | – | |
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນ | ໂປຕຸຍການທີມຊາດ | 1 | 9 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2020-2021 | ພຣີເມຍຣາ ລີກາ | Benfica | 29 | 2.195 | 5 | 5 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ຢູໂຣປາລີກ | Benfica | 8 | 508 | 2 | 1 | 7,2 | |
| ຕາຊາ ເດ ໂປຕຸຍການ | Benfica | 6 | 338 | 1 | 1 | – | |
| ລີກ ຄັບ ໂປຕຸຍການ | Benfica | 2 | 136 | 0 | 0 | – | |
| ແຊມພຽນສ໌ລີກ | Benfica | 1 | 14 | 1 | 0 | 8,3 | |
| ຢູໂຣ | ໂປຕຸຍການທີມຊາດ | 1 | 32 | 0 | 0 | 6,4 | |
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນ | ໂປຕຸຍການທີມຊາດ | 1 | 20 | 0 | 0 | 6,7 | |
| ຄັດເລືອກການແຂ່ງຂັນຊິງແຊ້ມໂລກ (ເອີຣົບ) | ໂປຕຸຍການທີມຊາດ | 1 | 3 | 0 | 0 | – | |
| ເນຊັນສ໌ລີກ | ໂປຕຸຍການທີມຊາດ | 1 | 2 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2020 | ຊູເປີ ຄັບ ໂປຕຸຍການ | Benfica | 1 | 64 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ຢູໂຣ | ໂປຕຸຍການທີມຊາດ | 1 | 19 | 0 | 1 | 7,1 |
| 2019-2020 | ພຣີເມຍຣາ ລີກາ | Benfica | 25 | 1.698 | 6 | 5 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ແຊມພຽນສ໌ລີກ | Benfica | 3 | 124 | 1 | 1 | 7,1 | |
| ຢູໂຣປາລີກ | Benfica | 2 | 101 | 1 | 0 | 6,8 | |
| ຕາຊາ ເດ ໂປຕຸຍການ | Benfica | 2 | 88 | 1 | 0 | 7,0 | |
| ລີກ ຄັບ ໂປຕຸຍການ | Benfica | 1 | 30 | 0 | 0 | – | |
| ຢູໂຣ | ໂປຕຸຍການທີມຊາດ | 1 | 34 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2019 | ຊູເປີ ຄັບ ໂປຕຸຍການ | Benfica | 1 | 90 | 1 | 2 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ອິນເຕີເນຊັນນອນ ແຊມພຽນສ໌ ຄັບ | Benfica | 1 | 45 | 1 | 0 | 7,6 |
| 2018-2019 | ພຣີເມຍຣາ ລີກາ | Benfica | 26 | 1.917 | 17 | 2 | 7,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ແຊມພຽນສ໌ລີກ | Benfica | 7 | 393 | 0 | 0 | 6,5 | |
| ຢູໂຣປາລີກ | Benfica | 5 | 315 | 0 | 0 | 6,5 | |
| ຕາຊາ ເດ ໂປຕຸຍການ | Benfica | 2 | 124 | 0 | 0 | 6,3 | |
| ອິນເຕີເນຊັນນອນ ແຊມພຽນສ໌ ຄັບ | Benfica | 1 | 81 | 0 | 0 | 6,4 | |
| ລີກ ຄັບ ໂປຕຸຍການ | Benfica | 1 | 90 | 1 | 0 | 7,7 | |
| ເນຊັນສ໌ລີກ | ໂປຕຸຍການທີມຊາດ | 3 | 170 | 0 | 0 | 7,0 | |
| ຢູໂຣ | ໂປຕຸຍການທີມຊາດ | 2 | 112 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2017-2018 | ພຣີເມຍຣາ ລີກາ | Benfica | 20 | 1.215 | 3 | 4 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ອິນເຕີເນຊັນນອນ ແຊມພຽນສ໌ ຄັບ | Benfica | 1 | 29 | 0 | 0 | 6,1 | |
| ແຊມພຽນສ໌ລີກ | Benfica | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2016-2017 | ພຣີເມຍຣາ ລີກາ | Benfica | 20 | 1.102 | 2 | 4 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ພຣີເມຍຣາ ລີກາ | Sporting Braga | 1 | 74 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2015-2016 | ພຣີເມຍຣາ ລີກາ | Sporting Braga | 30 | 1.977 | 8 | 1 | 6,9 |
|---|
| 2014-2015 | ພຣີເມຍຣາ ລີກາ | Sporting Braga | 17 | 1.237 | 0 | 2 | 6,6 |
|---|
| 2013-2014 | ພຣີເມຍຣາ ລີກາ | Sporting Braga | 14 | 783 | 0 | 0 | – |
|---|