ຄະແນນສະເລ່ຍຕໍ່ເດືອນ
ແຕະໃສ່ກຣາຟເພື່ອປ່ຽນຄ່າທີ່ສະແດງ
ສູງສຸດ: €800 ພັນ (17 ກ.ພ. 2019)
ອັບເດດລ່າສຸດ:
Richard ຫຼິ້ນໃຫ້ກັບ Ceara. ຕຳແໜ່ງ: ຜູ້ຮັກສາປະຕູ, ສັນຊາດ: ບຣາຊິວ, ອາຍຸ: 35, ລວງສູງ: 186 cm, ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €100 ພັນ. Richard ໃນລະດູການ 2026: ລົງສະໜາມ 26 ນັດ, ຍິງ 0 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
ໃນຂໍ້ມູນທີ່ມີ ນັດຫຼ້າສຸດທີ່ Richard ໄດ້ລົງຫຼິ້ນແມ່ນ Botafogo SP ພົບ Ceara ໂດຍໄດ້ຢູ່ໃນສະໜາມ 90 ນາທີ. ວັນທີແຂ່ງຂັນ: 13 ຕຸລາ 2026.
Ceará: 27 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
ຕາມຂໍ້ມູນຂອງ Ceará ທີ່ມີສຳລັບລະດູການ 2026 Richard ໄດ້ລົງຫຼິ້ນ 2385 ນາທີ ແລະເປັນຕົວຈິງ 27 ນັດ.
Richard ອາຍຸ 35 ປີ. ວັນເດືອນປີເກີດ: 1 ມີນາ 1991.
ຕຳແໜ່ງ: ຜູ້ຮັກສາປະຕູ.
ສະໂມສອນຂອງ Richard: Ceara.
ລວງສູງຂອງ Richard: 186 cm.
ຕີນທີ່ຖະໜັດ: ຂວາ.
| ວັນທີ | ທີມ | ອາຍຸ | ມູນຄ່າ |
|---|---|---|---|
| Ceara | ອາຍຸ 35 ປີ | €100 ພັນ | |
| Ceara | ອາຍຸ 34 ປີ | €150 ພັນ | |
| Ceara | ອາຍຸ 34 ປີ | €200 ພັນ | |
| Ceara | ອາຍຸ 33 ປີ | €250 ພັນ | |
| Ceara | ອາຍຸ 33 ປີ | €250 ພັນ | |
| Ceara | ອາຍຸ 32 ປີ | €250 ພັນ | |
| Ceara | ອາຍຸ 32 ປີ | €450 ພັນ | |
| Ceara | ອາຍຸ 31 ປີ | €500 ພັນ | |
| Ceara | ອາຍຸ 31 ປີ | €500 ພັນ | |
| Ceara | ອາຍຸ 31 ປີ | €500 ພັນ | |
| Ceara | ອາຍຸ 30 ປີ | €500 ພັນ | |
| Ceara | ອາຍຸ 30 ປີ | €500 ພັນ | |
| Ceara | ອາຍຸ 29 ປີ | €350 ພັນ | |
| Ceara | ອາຍຸ 29 ປີ | €350 ພັນ | |
| Ceara | ອາຍຸ 29 ປີ | €475 ພັນ | |
| Ceara | ອາຍຸ 28 ປີ | €600 ພັນ | |
| Ceara | ອາຍຸ 27 ປີ | €800 ພັນ | |
| Parana PR | ອາຍຸ 27 ປີ | €400 ພັນ | |
| Agua Santa SP Youth | ອາຍຸ 26 ປີ | €300 ພັນ | |
| Parana PR | ອາຍຸ 26 ປີ | €300 ພັນ | |
| Sao Paulo U20 | ອາຍຸ 19 ປີ | €50 ພັນ |
ສັນຊາດ: ບຣາຊິວ.
ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €100 ພັນ.
Richard ໃນລະດູການ 2026: ລົງສະໜາມ 26 ນັດ, ຍິງ 0 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
Richard ໃນລະດູການ 2026: ລົງສະໜາມ 26 ນັດ, ຍິງ 0 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ. ນາທີລົງຫຼິ້ນ: 2.237. ຄະແນນສະເລ່ຍ: 6,6.
| ລະດູການ | ການແຂ່ງຂັນ | ທີມ | ການແຂ່ງຂັນ | ນາທີທີ່ລົງສະໜາມ | ປະຕູ | ແອັດສິດ | ຄະແນນ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | ເຊຣີ ບີ ບຣາຊິນ | Ceará | 24 | 2.115 | 0 | 0 | 6,6 |
| Brazilian Cup | Ceará | 1 | 32 | 0 | 0 | 5,7 | |
| Brazilian Campeonato Cearense Division 1 | Ceará | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 | |
| 2025-2026 | Brazilian Campeonato Cearense Division 1 | Ceará | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,8 |
| ເຊຣີ ບີ ບຣາຊິນ | Ceará | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Brazilian Cup | Ceará | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,8 | |
| 2024-2025 | ເຊຣີ ບີ ບຣາຊິນ |
| Ceará |
| 8 |
| 654 |
| 0 |
| 0 |
| 6,3 |
| 2024 | ເຊຣີ ບີ ບຣາຊິນ | Ceará | 9 | 810 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2023-2024 | ເຊຣີ ບີ ບຣາຊິນ | Ceará | 11 | 945 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Ceará | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,4 |
| 2023 | ເຊຣີ ບີ ບຣາຊິນ | Ceará | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2022-2023 | ເຊຣີ ບີ ບຣາຊິນ | Ceará | 9 | 720 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2022 | ໂກປາ ຊູດາເມຣິການາ | Ceará | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | Ceará | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2021-2022 | ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | Ceará | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2021 | ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | Ceará | 17 | 1.530 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ໂກປາ ຊູດາເມຣິການາ | Ceará | 5 | 450 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | Ceará | 8 | 720 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2020 | ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | Ceará | 9 | 810 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2019 | Brazilian Cup | Ceará | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | Ceará | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2018-2019 | ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | Parana PR | 15 | 1.350 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2018 | ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | Parana PR | 7 | 585 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|
| 2017-2018 | ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | Parana PR | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,6 |
|---|