ສູງສຸດ: €400 ພັນ (7 ສ.ຫ. 2018)
ອັບເດດລ່າສຸດ:
ຕຳແໜ່ງ: ກອງໜ້າ, ສັນຊາດ: ອັງກິດ, ອາຍຸ: 34, ລວງສູງ: 188 cm. Ryan Bowman ໃນລະດູການ 2024-2025: ລົງສະໜາມ 21 ນັດ, ຍິງ 3 ປະຕູ ແລະ 1 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
ໃນຂໍ້ມູນທີ່ມີ ນັດຫຼ້າສຸດທີ່ Ryan Bowman ໄດ້ລົງຫຼິ້ນແມ່ນ Port Vale ພົບ Cheltenham Town ໂດຍໄດ້ຢູ່ໃນສະໜາມ 66 ນາທີ. ວັນທີແຂ່ງຂັນ: 1 ມັງກອນ 2025.
Cheltenham Town: 21 ນັດ, 3 ປະຕູ, 1 ແອັດຊິດ
Shrewsbury Town: 135 ນັດ, 22 ປະຕູ, 5 ແອັດຊິດ
Exeter City: 101 ນັດ, 29 ປະຕູ, 4 ແອັດຊິດ
Motherwell: 28 ນັດ, 3 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
ໜ້າທີ່ກ່ຽວຂ້ອງ: ຜົນບານສົດ
Ryan Bowman ອາຍຸ 34 ປີ. ວັນເດືອນປີເກີດ: 30 ພະຈິກ 1991.
ຕຳແໜ່ງ: ກອງໜ້າ.
ລວງສູງຂອງ Ryan Bowman: 188 cm.
ຕີນທີ່ຖະໜັດ: ຂວາ.
ສັນຊາດ: ອັງກິດ.
Ryan Bowman ໃນລະດູການ 2024-2025: ລົງສະໜາມ 21 ນັດ, ຍິງ 3 ປະຕູ ແລະ 1 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
| ວັນທີ | ທີມ | ອາຍຸ | ມູນຄ່າ |
|---|---|---|---|
| Cheltenham Town | ອາຍຸ 33 ປີ | €75 ພັນ | |
| Cheltenham Town | ອາຍຸ 33 ປີ | €75 ພັນ | |
| Shrewsbury Town | ອາຍຸ 32 ປີ | €100 ພັນ | |
| Shrewsbury Town | ອາຍຸ 32 ປີ | €150 ພັນ | |
| Shrewsbury Town | ອາຍຸ 31 ປີ | €225 ພັນ | |
| Shrewsbury Town | ອາຍຸ 31 ປີ | €350 ພັນ | |
| Shrewsbury Town | ອາຍຸ 30 ປີ | €400 ພັນ | |
| Exeter City | ອາຍຸ 28 ປີ | €325 ພັນ | |
| Motherwell | ອາຍຸ 26 ປີ | €400 ພັນ | |
| Motherwell | ອາຍຸ 26 ປີ | €275 ພັນ | |
| Motherwell | ອາຍຸ 25 ປີ | €125 ພັນ | |
| Carlisle United | ອາຍຸ 18 ປີ | €50 ພັນ |
Ryan Bowman ໃນລະດູການ 2024-2025: ລົງສະໜາມ 21 ນັດ, ຍິງ 3 ປະຕູ ແລະ 1 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ. ນາທີລົງຫຼິ້ນ: 972. ຄະແນນສະເລ່ຍ: 6,4.
| ລະດູການ | ການແຂ່ງຂັນ | ທີມ | ການແຂ່ງຂັນ | ນາທີທີ່ລົງສະໜາມ | ປະຕູ | ແອັດສິດ | ຄະແນນ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-2025 | ລີກ ທູ | Cheltenham Town | 17 | 836 | 3 | 1 | 6,5 |
| English Football League Trophy | Cheltenham Town | 3 | 125 | 0 | 0 | 6,2 | |
| FA Cup | Cheltenham Town | 1 | 11 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2023-2024 | ລີກ ວັນ | Shrewsbury Town | 37 | 1.671 | 1 | 0 | 6,4 |
| FA Cup | Shrewsbury Town | 3 | 186 | 3 | 0 | 7,6 | |
| English Football League Trophy | Shrewsbury Town | 3 | 128 | 1 | 1 | 7,1 | |
| English Football League Cup |
| Shrewsbury Town |
| 1 |
| 60 |
| 0 |
| 0 |
| 6,1 |
| 2022-2023 | ລີກ ວັນ | Shrewsbury Town | 38 | 1.596 | 4 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Shrewsbury Town | 2 | 35 | 0 | 0 | 6,7 | |
| English Football League Trophy | Shrewsbury Town | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,3 | |
| English Football League Cup | Shrewsbury Town | 2 | 95 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2021-2022 | ລີກ ວັນ | Shrewsbury Town | 42 | 3.091 | 10 | 3 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Shrewsbury Town | 3 | 259 | 3 | 0 | 7,8 | |
| English Football League Trophy | Shrewsbury Town | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| English Football League Cup | Shrewsbury Town | 1 | 65 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2020-2021 | ລີກ ທູ | Exeter City | 42 | 3.473 | 14 | 3 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Exeter City | 3 | 218 | 0 | 0 | 6,4 | |
| English Football League Trophy | Exeter City | 1 | 70 | 0 | 0 | – | |
| English Football League Cup | Exeter City | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2019-2020 | ລີກ ທູ | Exeter City | 40 | 3.539 | 14 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Exeter City | 3 | 116 | 0 | 1 | 6,8 | |
| FA Cup | Exeter City | 3 | 248 | 1 | 0 | 6,8 |
| 2018-2019 | ລີກ ທູ | Exeter City | 8 | 406 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ສະກັອດຕິດ ພຣີເມຍຊິບ | Motherwell | 6 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2017-2018 | ສະກັອດຕິດ ພຣີເມຍຊິບ | Motherwell | 15 | 1.011 | 2 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish Cup | Motherwell | 3 | 204 | 1 | 0 | 7,1 |
| 2016-2017 | ສະກັອດຕິດ ພຣີເມຍຊິບ | Motherwell | 4 | 89 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|