ໂຄສະນາ
ຕຳແໜ່ງ: ຜູ້ຮັກສາປະຕູ, ສັນຊາດ: ໄອແລນ, ອາຍຸ: 35, ລວງສູງ: 192 cm. 2024: 7 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ. ການລົງຫຼິ້ນຫຼ້າສຸດທີ່ບັນທຶກໄວ້: New York Red Bulls ພົບ Sporting Kansas City (8 ກັນຍາ 2024).
ອັບເດດລ່າສຸດ:
ບໍ່ມີຂໍ້ມູນ
ສູງສຸດ: €300 ພັນ (17 ທ.ວ. 2020)
| ວັນທີ | ທີມ | ອາຍຸ | ມູນຄ່າ |
|---|---|---|---|
| New York Red Bulls | ອາຍຸ 34 ປີ | €125 ພັນ | |
| New York Red Bulls | ອາຍຸ 33 ປີ | €125 ພັນ | |
| New York Red Bulls | ອາຍຸ 33 ປີ | €150 ພັນ | |
| New York Red Bulls | ອາຍຸ 32 ປີ | €150 ພັນ | |
| New York Red Bulls | ອາຍຸ 31 ປີ | €150 ພັນ | |
| New York Red Bulls | ອາຍຸ 31 ປີ | €150 ພັນ | |
| New York Red Bulls | ອາຍຸ 30 ປີ | €200 ພັນ | |
ໜ້າທີ່ກ່ຽວຂ້ອງ: ຜົນບານສົດ
Ryan Meara ອາຍຸ 35 ປີ. ວັນເດືອນປີເກີດ: 15 ພະຈິກ 1990.
ຕຳແໜ່ງ: ຜູ້ຮັກສາປະຕູ.
ລວງສູງຂອງ Ryan Meara: 192 cm.
ຕີນທີ່ຖະໜັດ: ຂວາ.
ສັນຊາດ: ໄອແລນ.
Ryan Meara ໃນລະດູການ 2024: ລົງສະໜາມ 7 ນັດ, ຍິງ 0 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
| New York Red Bulls |
| ອາຍຸ 30 ປີ |
| €300 ພັນ |
| New York Red Bulls | ອາຍຸ 30 ປີ | €300 ພັນ |
| New York Red Bulls | ອາຍຸ 29 ປີ | €175 ພັນ |
| New York Red Bulls | ອາຍຸ 29 ປີ | €175 ພັນ |
| New York Red Bulls | ອາຍຸ 28 ປີ | €200 ພັນ |
| New York Red Bulls | ອາຍຸ 28 ປີ | €200 ພັນ |
| New York Red Bulls | ອາຍຸ 27 ປີ | €200 ພັນ |
| New York Red Bulls | ອາຍຸ 27 ປີ | €200 ພັນ |
| New York Red Bulls B | ອາຍຸ 26 ປີ | €200 ພັນ |
| New York Red Bulls | ອາຍຸ 26 ປີ | €200 ພັນ |
| New York Red Bulls | ອາຍຸ 25 ປີ | €200 ພັນ |
| New York City | ອາຍຸ 24 ປີ | €200 ພັນ |
| New York Red Bulls | ອາຍຸ 21 ປີ | €200 ພັນ |
| New York Red Bulls | ອາຍຸ 21 ປີ | €50 ພັນ |
Ryan Meara ໃນລະດູການ 2024: ລົງສະໜາມ 7 ນັດ, ຍິງ 0 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ. ນາທີລົງຫຼິ້ນ: 630. ຄະແນນສະເລ່ຍ: 6,6.
| ລະດູການ | ການແຂ່ງຂັນ | ທີມ | ການແຂ່ງຂັນ | ນາທີທີ່ລົງສະໜາມ | ປະຕູ | ແອັດສິດ | ຄະແນນ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ | New York Red Bulls | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,4 |
| ລີກສ໌ ຄັບ | New York Red Bulls | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,9 | |
| 2023-2024 | ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ | New York Red Bulls | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2023 | ຢູເອັສ ໂອເພັນ ຄັບ | New York Red Bulls | 2 | 210 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2022 | ຢູເອັສ ໂອເພັນ ຄັບ | New York Red Bulls | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,4 |
| ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ | New York Red Bulls | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2021-2022 |
| New York Red Bulls |
| 1 |
| 45 |
| 0 |
| 0 |
| 6,4 |
| 2020-2021 | ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ | New York Red Bulls | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2020 | ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ | New York Red Bulls | 12 | 1.052 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2019 | ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ | New York Red Bulls | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2018-2019 | ຢູເອັສ ໂອເພັນ ຄັບ | New York Red Bulls | 1 | 120 | 0 | 0 | 5,8 |
|---|
| 2018 | ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ | New York Red Bulls | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2017-2018 | ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ | New York Red Bulls | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2014-2015 | ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ | Chicago Fire | 1 | 0 | 0 | 0 | 7,7 |
|---|