ບໍ່ມີຂໍ້ມູນ
ສູງສຸດ: €2 ລ້ານ (7 ພ.ຈ. 2022)
ອັບເດດລ່າສຸດ:
Sean Davis ຫຼິ້ນໃຫ້ກັບ LA Galaxy. ຕຳແໜ່ງ: ກອງກາງ, ສັນຊາດ: ສະຫະລັດ, ອາຍຸ: 33, ລວງສູງ: 184 cm, ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €200 ພັນ. Sean Davis ໃນລະດູການ 2024-2025: ລົງສະໜາມ 2 ນັດ, ຍິງ 0 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
ໃນຂໍ້ມູນທີ່ມີ ນັດຫຼ້າສຸດທີ່ Sean Davis ໄດ້ລົງຫຼິ້ນແມ່ນ Chicago Fire ພົບ Nashville ໂດຍໄດ້ຢູ່ໃນສະໜາມ 45 ນາທີ. ວັນທີແຂ່ງຂັນ: 20 ຕຸລາ 2024.
Nashville: 105 ນັດ, 1 ປະຕູ, 3 ແອັດຊິດ
New York Red Bulls: 160 ນັດ, 5 ປະຕູ, 11 ແອັດຊິດ
Toronto: 1 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
Sean Davis ອາຍຸ 33 ປີ. ວັນເດືອນປີເກີດ: 8 ກຸມພາ 1993.
ຕຳແໜ່ງ: ກອງກາງ.
ສະໂມສອນຂອງ Sean Davis: LA Galaxy.
ລວງສູງຂອງ Sean Davis: 184 cm.
ຕີນທີ່ຖະໜັດ: ຂວາ.
ສັນຊາດ: ສະຫະລັດ.
| ວັນທີ | ທີມ | ອາຍຸ | ມູນຄ່າ |
|---|---|---|---|
| Free Player | ອາຍຸ 33 ປີ | €400 ພັນ | |
| Nashville | ອາຍຸ 31 ປີ | €1,2 ລ້ານ | |
| Nashville | ອາຍຸ 31 ປີ | €1,5 ລ້ານ | |
| Nashville | ອາຍຸ 30 ປີ | €1,5 ລ້ານ | |
| Nashville | ອາຍຸ 30 ປີ | €2 ລ້ານ | |
| Nashville | ອາຍຸ 29 ປີ | €2 ລ້ານ | |
| Nashville | ອາຍຸ 29 ປີ | €1,5 ລ້ານ | |
| New York Red Bulls | ອາຍຸ 28 ປີ | €1,5 ລ້ານ | |
| New York Red Bulls | ອາຍຸ 28 ປີ | €1,5 ລ້ານ | |
| New York Red Bulls | ອາຍຸ 27 ປີ | €1,2 ລ້ານ | |
| New York Red Bulls | ອາຍຸ 27 ປີ | €1,2 ລ້ານ | |
| New York Red Bulls | ອາຍຸ 27 ປີ | €700 ພັນ | |
| New York Red Bulls | ອາຍຸ 26 ປີ | €875 ພັນ | |
| New York Red Bulls | ອາຍຸ 26 ປີ | €875 ພັນ | |
| New York Red Bulls | ອາຍຸ 25 ປີ | €875 ພັນ | |
| New York Red Bulls | ອາຍຸ 25 ປີ | €700 ພັນ | |
| New York Red Bulls | ອາຍຸ 24 ປີ | €700 ພັນ | |
| New York Red Bulls | ອາຍຸ 24 ປີ | €600 ພັນ | |
| New York Red Bulls | ອາຍຸ 23 ປີ | €500 ພັນ | |
| New York Red Bulls | ອາຍຸ 23 ປີ | €250 ພັນ | |
| New York Red Bulls | ອາຍຸ 22 ປີ | €50 ພັນ |
ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €200 ພັນ.
Sean Davis ໃນລະດູການ 2024-2025: ລົງສະໜາມ 2 ນັດ, ຍິງ 0 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
Sean Davis ໃນລະດູການ 2024-2025: ລົງສະໜາມ 2 ນັດ, ຍິງ 0 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ. ນາທີລົງຫຼິ້ນ: 57. ຄະແນນສະເລ່ຍ: 6,6.
| ລະດູການ | ການແຂ່ງຂັນ | ທີມ | ການແຂ່ງຂັນ | ນາທີທີ່ລົງສະໜາມ | ປະຕູ | ແອັດສິດ | ຄະແນນ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-2025 | ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ | Nashville | 1 | 12 | 0 | 0 | 6,5 |
| MLS Next Pro | Nashville | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2024 | ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ | Nashville | 20 | 1.180 | 0 | 0 | 6,4 |
| ຄອນຄາແຄັຟ ແຊມພຽນສ໌ ຄັບ | Nashville | 3 | 238 | 0 | 1 | 6,3 | |
| 2023-2024 | ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ | Nashville | 6 | 264 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2023 | ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ | Nashville | 28 | 1.615 | 0 | 0 | 6,3 |
| Leagues Cup |
| Nashville |
| 5 |
| 225 |
| 0 |
| 0 |
| 6,6 |
| United States Open Cup | Nashville | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2022-2023 | ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ | Nashville | 8 | 620 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2022 | ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ | Nashville | 26 | 2.203 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| United States Open Cup | Nashville | 1 | 12 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2021-2022 | ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ | Nashville | 5 | 384 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ | New York Red Bulls | 7 | 630 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2021 | ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ | New York Red Bulls | 25 | 2.280 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2020-2021 | ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ | New York Red Bulls | 4 | 360 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2020 | ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ | New York Red Bulls | 13 | 982 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2019-2020 | ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ | New York Red Bulls | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2019 | ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ | New York Red Bulls | 22 | 1.797 | 0 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ຄອນຄາແຄັຟ ແຊມພຽນສ໌ ຄັບ | New York Red Bulls | 1 | 90 | 1 | 0 | – |
| 2018-2019 | ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ | New York Red Bulls | 12 | 871 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| United States Open Cup | New York Red Bulls | 1 | 120 | 0 | 1 | 7,3 |
| 2018 | ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ | New York Red Bulls | 21 | 1.718 | 0 | 4 | 6,7 |
|---|
| 2017-2018 | ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ | New York Red Bulls | 10 | 762 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2017 | ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ | New York Red Bulls | 21 | 1.539 | 2 | 2 | 6,8 |
|---|
| 2016-2017 | ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ | New York Red Bulls | 2 | 165 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2016 | ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ | New York Red Bulls | 13 | 700 | 2 | 1 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ | Toronto | 1 | 5 | 0 | 0 | – |
| 2015-2016 | ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ | New York Red Bulls | 2 | 94 | 0 | 1 | 6,3 |
|---|
| 2014-2015 | ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ | New York Red Bulls | 1 | 90 | 0 | 1 | 8,1 |
|---|