ຄະແນນສະເລ່ຍຕໍ່ເດືອນ
ແຕະໃສ່ກຣາຟເພື່ອປ່ຽນຄ່າທີ່ສະແດງ
ບາດເຈັບ
ບໍ່ມີຂໍ້ມູນ
ສູງສຸດ: €14 ລ້ານ (4 ຕ.ລ. 2021)
ອັບເດດລ່າສຸດ:
Sergi Canós ຫຼິ້ນໃຫ້ກັບ Valencia. ຕຳແໜ່ງ: ກອງໜ້າ, ສັນຊາດ: ສະເປນ, ອາຍຸ: 29, ລວງສູງ: 177 cm, ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €600 ພັນ. Sergi Canós ໃນລະດູການ 2025-2026: ລົງສະໜາມ 21 ນັດ, ຍິງ 2 ປະຕູ ແລະ 1 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
ໃນຂໍ້ມູນທີ່ມີ ນັດຫຼ້າສຸດທີ່ Sergi Canós ໄດ້ລົງຫຼິ້ນແມ່ນ Cultural Leonesa ພົບ Real Valladolid ໂດຍໄດ້ຢູ່ໃນສະໜາມ 51 ນາທີ. ວັນທີແຂ່ງຂັນ: 4 ເມສາ 2026.
Real Valladolid: 21 ນັດ, 2 ປະຕູ, 1 ແອັດຊິດ
Valencia: 54 ນັດ, 4 ປະຕູ, 7 ແອັດຊິດ
Olympiacos Piraeus: 8 ນັດ, 4 ປະຕູ, 2 ແອັດຊິດ
Brentford: 245 ນັດ, 35 ປະຕູ, 27 ແອັດຊິດ
Norwich City: 3 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
Liverpool: 1 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
Sergi Canós ອາຍຸ 29 ປີ. ວັນເດືອນປີເກີດ: 2 ກຸມພາ 1997.
ຕຳແໜ່ງ: ກອງໜ້າ.
ສະໂມສອນຂອງ Sergi Canós: Valencia.
| ວັນທີ | ທີມ | ອາຍຸ | ມູນຄ່າ |
|---|---|---|---|
| Real Valladolid | ອາຍຸ 29 ປີ | €600 ພັນ | |
| Real Valladolid | ອາຍຸ 28 ປີ | €800 ພັນ | |
| Valencia | ອາຍຸ 28 ປີ | €1 ລ້ານ | |
| Valencia | ອາຍຸ 27 ປີ | €1,5 ລ້ານ | |
| Valencia | ອາຍຸ 27 ປີ | €2,5 ລ້ານ | |
| Valencia | ອາຍຸ 26 ປີ | €2,5 ລ້ານ | |
| Valencia | ອາຍຸ 26 ປີ | €4 ລ້ານ | |
| Olympiacos Piraeus | ອາຍຸ 26 ປີ | €9 ລ້ານ | |
| Brentford | ອາຍຸ 25 ປີ | €12 ລ້ານ | |
| Brentford | ອາຍຸ 25 ປີ | €14 ລ້ານ | |
| Brentford | ອາຍຸ 24 ປີ | €14 ລ້ານ | |
| Brentford | ອາຍຸ 24 ປີ | €14 ລ້ານ | |
| Brentford | ອາຍຸ 24 ປີ | €10 ລ້ານ | |
| Brentford | ອາຍຸ 24 ປີ | €6 ລ້ານ | |
| Brentford | ອາຍຸ 23 ປີ | €4 ລ້ານ | |
| Brentford | ອາຍຸ 23 ປີ | €3,2 ລ້ານ | |
| Brentford | ອາຍຸ 23 ປີ | €4 ລ້ານ | |
| Brentford | ອາຍຸ 22 ປີ | €4 ລ້ານ | |
| Brentford | ອາຍຸ 22 ປີ | €2,5 ລ້ານ | |
| Brentford | ອາຍຸ 21 ປີ | €2 ລ້ານ | |
| Brentford | ອາຍຸ 21 ປີ | €2 ລ້ານ | |
| Brentford | ອາຍຸ 20 ປີ | €2,5 ລ້ານ | |
| Brentford | ອາຍຸ 20 ປີ | €2,5 ລ້ານ | |
| Norwich City | ອາຍຸ 19 ປີ | €2,5 ລ້ານ | |
| Brentford | ອາຍຸ 19 ປີ | €750 ພັນ | |
| Brentford | ອາຍຸ 18 ປີ | €250 ພັນ |
ລວງສູງຂອງ Sergi Canós: 177 cm.
ຕີນທີ່ຖະໜັດ: ຂວາ.
ສັນຊາດ: ສະເປນ.
ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €600 ພັນ.
Sergi Canós ໃນລະດູການ 2025-2026: ລົງສະໜາມ 21 ນັດ, ຍິງ 2 ປະຕູ ແລະ 1 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
Sergi Canós ໃນລະດູການ 2025-2026: ລົງສະໜາມ 21 ນັດ, ຍິງ 2 ປະຕູ ແລະ 1 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ. ນາທີລົງຫຼິ້ນ: 995. ຄະແນນສະເລ່ຍ: 6,6.
| ລະດູການ | ການແຂ່ງຂັນ | ທີມ | ການແຂ່ງຂັນ | ນາທີທີ່ລົງສະໜາມ | ປະຕູ | ແອັດສິດ | ຄະແນນ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | ເຊກຸນດາ ດີວິຊິອອນ | Real Valladolid | 21 | 995 | 2 | 1 | 6,6 |
| 2024-2025 | ລາລີກາ | Valencia | 17 | 359 | 0 | 1 | 6,4 |
| ໂກປາ ເດລ ເຣ | Valencia | 5 | 351 | 1 | 4 | 6,9 | |
| 2023-2024 | ລາລີກາ | Valencia | 27 | 1.234 | 1 | 2 | 6,6 |
| ໂກປາ ເດລ ເຣ | Valencia | 4 | 255 | 1 | 0 | 6,9 | |
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນຂອງສະໂມສອນ | Valencia | 1 | 67 | 1 | 0 | 6,6 | |
| 2022-2023 | ຊູເປີ ລີກ ກຣີກ |
| Olympiacos Piraeus |
| 8 |
| 446 |
| 4 |
| 2 |
| 7,0 |
| ພຣີເມຍລີກ | Brentford | 5 | 73 | 0 | 0 | 6,5 |
| ເອັຟເອ ຄັບ | Brentford | 1 | 10 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2021-2022 | ພຣີເມຍລີກ | Brentford | 31 | 2.094 | 3 | 2 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ອີເອັຟແອວ ຄັບ | Brentford | 3 | 207 | 1 | 0 | 6,6 | |
| ເອັຟເອ ຄັບ | Brentford | 1 | 72 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2020-2021 | ແຊມພຽນຊິບ | Brentford | 49 | 3.125 | 9 | 8 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ອີເອັຟແອວ ຄັບ | Brentford | 5 | 320 | 0 | 1 | 6,3 | |
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນຂອງສະໂມສອນ | Brentford | 1 | 76 | 0 | 0 | – | |
| ເອັຟເອ ຄັບ | Brentford | 1 | 64 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2019-2020 | ແຊມພຽນຊິບ | Brentford | 15 | 1.042 | 0 | 3 | 6,5 |
|---|
| 2018-2019 | ແຊມພຽນຊິບ | Brentford | 42 | 2.070 | 6 | 7 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ເອັຟເອ ຄັບ | Brentford | 4 | 318 | 2 | 0 | 6,7 | |
| ອີເອັຟແອວ ຄັບ | Brentford | 1 | 74 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2017-2018 | ແຊມພຽນຊິບ | Brentford | 30 | 1.398 | 3 | 2 | 6,6 |
|---|
| 2016-2017 | ແຊມພຽນຊິບ | Brentford | 18 | 1.008 | 4 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ແຊມພຽນຊິບ | Norwich City | 3 | 103 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2015-2016 | ພຣີເມຍລີກ | Liverpool | 1 | 9 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ແຊມພຽນຊິບ | Brentford | 38 | 1.672 | 7 | 4 | 6,6 |