ໂຄສະນາ
ຕຳແໜ່ງ: ກອງໜ້າ, ສັນຊາດ: ບຣາຊິວ, ອາຍຸ: 33, ລວງສູງ: 180 cm. 2025: 4 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ. ການລົງຫຼິ້ນຫຼ້າສຸດທີ່ບັນທຶກໄວ້: Volta Redonda ພົບ Chapecoense (16 ພະຈິກ 2025).
ອັບເດດລ່າສຸດ:
ສູງສຸດ: €750 ພັນ (4 ທ.ວ. 2012)
| ວັນທີ | ທີມ | ອາຍຸ | ມູນຄ່າ |
|---|---|---|---|
| Chapecoense | ອາຍຸ 32 ປີ | €200 ພັນ | |
| Chapecoense | ອາຍຸ 32 ປີ | €300 ພັນ | |
| Chapecoense | ອາຍຸ 31 ປີ | €300 ພັນ | |
| Chapecoense | ອາຍຸ 31 ປີ | €300 ພັນ | |
| Gwangju | ອາຍຸ 30 ປີ | €300 ພັນ | |
| Gwangju | ອາຍຸ 30 ປີ | €300 ພັນ | |
| Gwangju | ອາຍຸ 30 ປີ | €300 ພັນ | |
| Atromitos Athens |
Chapecoense: 46 ນັດ, 2 ປະຕູ, 2 ແອັດຊິດ
Gwangju: 28 ນັດ, 2 ປະຕູ, 1 ແອັດຊິດ
Atromitos Athens: 15 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
Apollon Smirnis: 53 ນັດ, 7 ປະຕູ, 4 ແອັດຊິດ
Sport Recife: 17 ນັດ, 1 ປະຕູ, 1 ແອັດຊິດ
São Paulo - SP: 8 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
ໜ້າທີ່ກ່ຽວຂ້ອງ: ຜົນບານສົດ
Thomás Bedinelli ອາຍຸ 33 ປີ. ວັນເດືອນປີເກີດ: 24 ກຸມພາ 1993.
ຕຳແໜ່ງ: ກອງໜ້າ.
ລວງສູງຂອງ Thomás Bedinelli: 180 cm.
ຕີນທີ່ຖະໜັດ: ຂວາ.
ສັນຊາດ: ບຣາຊິວ.
Thomás Bedinelli ໃນລະດູການ 2025: ລົງສະໜາມ 4 ນັດ, ຍິງ 0 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
| ອາຍຸ 29 ປີ |
| €250 ພັນ |
| Atromitos Athens | ອາຍຸ 28 ປີ | €350 ພັນ |
| Apollon Smirnis | ອາຍຸ 27 ປີ | €400 ພັນ |
| Apollon Smirnis | ອາຍຸ 27 ປີ | €400 ພັນ |
| Apollon Smirnis | ອາຍຸ 27 ປີ | €300 ພັນ |
| Apollon Smirnis | ອາຍຸ 26 ປີ | €350 ພັນ |
| Apollon Smirnis | ອາຍຸ 25 ປີ | €400 ພັນ |
| Londrina PR | ອາຍຸ 25 ປີ | €300 ພັນ |
| Recife PE | ອາຍຸ 24 ປີ | €300 ພັນ |
| Joinville | ອາຍຸ 23 ປີ | €250 ພັນ |
| Joinville | ອາຍຸ 23 ປີ | €300 ພັນ |
| Joinville | ອາຍຸ 23 ປີ | €400 ພັນ |
| Flamengo | ອາຍຸ 22 ປີ | €500 ພັນ |
| Ponte Preta | ອາຍຸ 21 ປີ | €500 ພັນ |
| Flamengo | ອາຍຸ 21 ປີ | €500 ພັນ |
| Flamengo | ອາຍຸ 21 ປີ | €500 ພັນ |
| Flamengo | ອາຍຸ 19 ປີ | €750 ພັນ |
| Flamengo | ອາຍຸ 19 ປີ | €400 ພັນ |
| Flamengo | ອາຍຸ 18 ປີ | €300 ພັນ |
| Flamengo | ອາຍຸ 18 ປີ | €150 ພັນ |
Thomás Bedinelli ໃນລະດູການ 2025: ລົງສະໜາມ 4 ນັດ, ຍິງ 0 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ. ນາທີລົງຫຼິ້ນ: 71. ຄະແນນສະເລ່ຍ: 6,5.
| ລະດູການ | ການແຂ່ງຂັນ | ທີມ | ການແຂ່ງຂັນ | ນາທີທີ່ລົງສະໜາມ | ປະຕູ | ແອັດສິດ | ຄະແນນ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | ເຊຣີ ບີ ບຣາຊິນ | Chapecoense | 4 | 71 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2024-2025 | ເຊຣີ ບີ ບຣາຊິນ | Chapecoense | 6 | 317 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2024 | ເຊຣີ ບີ ບຣາຊິນ | Chapecoense | 19 | 1.007 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2023-2024 | ເຊຣີ ບີ ບຣາຊິນ | Chapecoense | 2 | 154 | 0 | 0 | 6,3 |
| ເຄ ລີກ 1 | Gwangju | 6 | 379 | 0 | 1 | 6,5 | |
| 2023 | ເຄ ລີກ 1 | Gwangju | 15 | 883 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2022-2023 |
| ເຄ ລີກ 1 |
| Gwangju |
| 7 |
| 348 |
| 2 |
| 0 |
| 6,9 |
| ເຊຣີ ບີ ບຣາຊິນ | Chapecoense | 1 | 11 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2022 | ເຊຣີ ບີ ບຣາຊິນ | Chapecoense | 14 | 879 | 2 | 2 | 6,8 |
|---|
| 2021-2022 | ຊູເປີ ລີກ ກຣີກ | Atromitos Athens | 15 | 588 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2020-2021 | ຊູເປີ ລີກ ກຣີກ | Apollon Smirnis | 29 | 2.198 | 2 | 3 | 6,0 |
|---|
| 2019-2020 | ຊູເປີ ລີກ ກຣີກ | Apollon Smirnis | 2 | 178 | 3 | 0 | – |
|---|
| 2018-2019 | ຊູເປີ ລີກ ກຣີກ | Apollon Smirnis | 22 | 1.690 | 2 | 1 | 6,0 |
|---|
| 2017-2018 | ເຊຣີ ບີ ບຣາຊິນ | Sport Recife | 3 | 252 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | Sport Recife | 1 | 14 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2017 | ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | Sport Recife | 11 | 375 | 1 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2016-2017 | ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | Sport Recife | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2014-2015 | ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ | São Paulo - SP | 1 | 60 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2013-2014 | ເຊຣີ ບີ | São Paulo - SP | 3 | 27 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | Sport Recife | 1 | 64 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | São Paulo - SP | 3 | 169 | 0 | 0 | – |
| 2012 | ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | Flamengo - RJ | 1 | 29 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | São Paulo - SP | 1 | 44 | 0 | 0 | – |
|---|