
ຄະແນນສະເລ່ຍຕໍ່ເດືອນ
ແຕະໃສ່ກຣາຟເພື່ອປ່ຽນຄ່າທີ່ສະແດງ
ບາດເຈັບ
ບໍ່ມີຂໍ້ມູນ
ສູງສຸດ: €140 ລ້ານ (31 ພ.ພ. 2026)
ອັບເດດລ່າສຸດ:
Vítinha ຫຼິ້ນໃຫ້ກັບ PSG. ຕຳແໜ່ງ: ກອງກາງ, ສັນຊາດ: ພອລທູໂກ, ອາຍຸ: 26, ລວງສູງ: 172 cm, ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €140 ລ້ານ. Vítinha ໃນລະດູການ 2026-2027: ລົງສະໜາມ 11 ນັດ, ຍິງ 2 ປະຕູ ແລະ 1 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
ໃນຂໍ້ມູນທີ່ມີ ນັດຫຼ້າສຸດທີ່ Vítinha ໄດ້ລົງຫຼິ້ນແມ່ນ Paris Saint Germain ພົບ Le Mans ໂດຍໄດ້ຢູ່ໃນສະໜາມ 31 ນາທີ. ວັນທີແຂ່ງຂັນ: 11 ຕຸລາ 2026.
Paris Saint Germain: 6 ນັດ, 1 ປະຕູ, 1 ແອັດຊິດ
ຕາມຂໍ້ມູນຂອງ Paris Saint Germain ທີ່ມີສຳລັບລະດູການ 2026/27 Vítinha ໄດ້ລົງຫຼິ້ນ 460 ນາທີ ແລະເປັນຕົວຈິງ 5 ນັດ.
Paris Saint Germain: 222 ນັດ, 29 ປະຕູ, 25 ແອັດຊິດ
Porto: 59 ນັດ, 4 ປະຕູ, 4 ແອັດຊິດ
Wolverhampton Wanderers: 22 ນັດ, 1 ປະຕູ, 1 ແອັດຊິດ
Porto U19: 12 ນັດ, 0 ປະຕູ, 1 ແອັດຊິດ
Vítinha ອາຍຸ 26 ປີ. ວັນເດືອນປີເກີດ: 13 ກຸມພາ 2000.
ຕຳແໜ່ງ: ກອງກາງ.
| ວັນທີ | ທີມ | ອາຍຸ | ມູນຄ່າ |
|---|---|---|---|
| PSG | ອາຍຸ 26 ປີ | €140 ລ້ານ | |
| PSG | ອາຍຸ 25 ປີ | €110 ລ້ານ | |
| PSG | ອາຍຸ 25 ປີ | €90 ລ້ານ | |
| PSG | ອາຍຸ 25 ປີ | €80 ລ້ານ | |
| PSG | ອາຍຸ 25 ປີ | €60 ລ້ານ | |
| PSG | ອາຍຸ 24 ປີ | €55 ລ້ານ | |
| PSG | ອາຍຸ 24 ປີ | €55 ລ້ານ | |
| PSG | ອາຍຸ 24 ປີ | €50 ລ້ານ | |
| PSG | ອາຍຸ 23 ປີ | €45 ລ້ານ | |
| PSG | ອາຍຸ 23 ປີ | €45 ລ້ານ | |
| PSG | ອາຍຸ 23 ປີ | €42 ລ້ານ | |
| PSG | ອາຍຸ 23 ປີ | €42 ລ້ານ | |
| PSG | ອາຍຸ 22 ປີ | €45 ລ້ານ | |
| PSG | ອາຍຸ 22 ປີ | €40 ລ້ານ | |
| Porto | ອາຍຸ 22 ປີ | €30 ລ້ານ | |
| Porto | ອາຍຸ 22 ປີ | €24 ລ້ານ | |
| Porto | ອາຍຸ 21 ປີ | €12 ລ້ານ | |
| Wolves | ອາຍຸ 21 ປີ | €7 ລ້ານ | |
| Wolves | ອາຍຸ 21 ປີ | €6 ລ້ານ | |
| Wolves | ອາຍຸ 20 ປີ | €5 ລ້ານ | |
| Porto | ອາຍຸ 20 ປີ | €5 ລ້ານ | |
| Porto | ອາຍຸ 20 ປີ | €1,3 ລ້ານ | |
| Porto B | ອາຍຸ 19 ປີ | €1,5 ລ້ານ |
ສະໂມສອນຂອງ Vítinha: PSG.
ລວງສູງຂອງ Vítinha: 172 cm.
ຕີນທີ່ຖະໜັດ: ຂວາ.
ສັນຊາດ: ພອລທູໂກ.
ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €140 ລ້ານ.
Vítinha ໃນລະດູການ 2026-2027: ລົງສະໜາມ 11 ນັດ, ຍິງ 2 ປະຕູ ແລະ 1 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
Vítinha ໃນລະດູການ 2026-2027: ລົງສະໜາມ 11 ນັດ, ຍິງ 2 ປະຕູ ແລະ 1 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ. ນາທີລົງຫຼິ້ນ: 851.
| ລະດູການ | ການແຂ່ງຂັນ | ທີມ | ການແຂ່ງຂັນ | ນາທີທີ່ລົງສະໜາມ | ປະຕູ | ແອັດສິດ | ຄະແນນ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | ລີກ 1 | Paris Saint Germain | 6 | 460 | 1 | 1 | 7,4 |
| ຢູຟ່າ ແຊມພຽນສ໌ລີກ | Paris Saint Germain | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 | |
| ຢູຟ່າ ເນຊັນສ໌ລີກ | ໂປຕຸຍການທີມຊາດ | 4 | 301 | 1 | 0 | 7,1 | |
| 2026 | French Trophee des Champions | Paris Saint Germain | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
| ຢູຟ່າ ຊູເປີ ຄັບ | Paris Saint Germain | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 | |
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນຂອງສະໂມສອນ | Paris Saint Germain | 1 | 28 | 0 | 0 | 7,0 | |
| ການແຂ່ງຂັນຊິງແຊ້ມໂລກ |
| ໂປຕຸຍການທີມຊາດ |
| 5 |
| 381 |
| 0 |
| 0 |
| 7,0 |
| ຄັດເລືອກການແຂ່ງຂັນຊິງແຊ້ມໂລກ (ຢູຟ່າ) | ໂປຕຸຍການທີມຊາດ | 4 | 328 | 0 | 0 | 7,2 |
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນ | ໂປຕຸຍການທີມຊາດ | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2025-2026 | ລີກ 1 | Paris Saint Germain | 29 | 2.121 | 1 | 7 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ຢູຟ່າ ແຊມພຽນສ໌ລີກ | Paris Saint Germain | 17 | 1.544 | 6 | 1 | 7,5 | |
| Coupe de France | Paris Saint Germain | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,3 | |
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນ | ໂປຕຸຍການທີມຊາດ | 2 | 90 | 0 | 0 | 7,3 | |
| ຄັດເລືອກການແຂ່ງຂັນຊິງແຊ້ມໂລກ (ຢູຟ່າ) | ໂປຕຸຍການທີມຊາດ | 2 | 157 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2025 | ຟຸດບານສະໂມສອນໂລກ | Paris Saint Germain | 4 | 360 | 1 | 1 | 7,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| French Trophee des Champions | Paris Saint Germain | 1 | 90 | 0 | 1 | 7,7 | |
| ຢູຟ່າ ຊູເປີ ຄັບ | Paris Saint Germain | 1 | 90 | 0 | 1 | 7,7 |
| 2024-2025 | ລີກ 1 | Paris Saint Germain | 29 | 2.035 | 5 | 1 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ຢູຟ່າ ແຊມພຽນສ໌ລີກ | Paris Saint Germain | 17 | 1.448 | 2 | 2 | 7,3 | |
| Coupe de France | Paris Saint Germain | 5 | 318 | 0 | 0 | 7,1 | |
| ຟຸດບານສະໂມສອນໂລກ | Paris Saint Germain | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,1 | |
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນຂອງສະໂມສອນ | Paris Saint Germain | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,9 | |
| ຢູຟ່າ ເນຊັນສ໌ລີກ | ໂປຕຸຍການທີມຊາດ | 8 | 653 | 0 | 3 | 7,3 |
| 2024 | French Trophee des Champions | Paris Saint Germain | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ຢູໂຣ ຢູຟ່າ | ໂປຕຸຍການທີມຊາດ | 9 | 475 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2023-2024 | ລີກ 1 | Paris Saint Germain | 28 | 2.130 | 7 | 4 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ຢູຟ່າ ແຊມພຽນສ໌ລີກ | Paris Saint Germain | 12 | 914 | 2 | 1 | 7,2 | |
| Coupe de France | Paris Saint Germain | 5 | 427 | 0 | 0 | 7,0 | |
| French Trophee des Champions | Paris Saint Germain | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 | |
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນຂອງສະໂມສອນ | Paris Saint Germain | 1 | 90 | 1 | 0 | 8,2 | |
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນ | ໂປຕຸຍການທີມຊາດ | 3 | 264 | 0 | 1 | 7,4 | |
| ຢູໂຣ ຢູຟ່າ | ໂປຕຸຍການທີມຊາດ | 1 | 15 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2022-2023 | ລີກ 1 | Paris Saint Germain | 36 | 2.457 | 2 | 3 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ຢູຟ່າ ແຊມພຽນສ໌ລີກ | Paris Saint Germain | 8 | 589 | 0 | 0 | 6,6 | |
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນຂອງສະໂມສອນ | Paris Saint Germain | 4 | 210 | 1 | 0 | 7,2 | |
| Coupe de France | Paris Saint Germain | 3 | 243 | 0 | 1 | 7,0 | |
| ຢູຟ່າ ເນຊັນສ໌ລີກ | ໂປຕຸຍການທີມຊາດ | 3 | 95 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2022 | ການແຂ່ງຂັນຊິງແຊ້ມໂລກ | ໂປຕຸຍການທີມຊາດ | 3 | 118 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນ | ໂປຕຸຍການທີມຊາດ | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,2 | |
| ຄັດເລືອກການແຂ່ງຂັນຊິງແຊ້ມໂລກ (ຢູຟ່າ) | ໂປຕຸຍການທີມຊາດ | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2021-2022 | ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນຂອງສະໂມສອນ | Paris Saint Germain | 4 | 198 | 0 | 1 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| French Trophee des Champions | Paris Saint Germain | 1 | 68 | 0 | 0 | 7,2 | |
| ພຣີເມຍຣາ ລີກາ | Porto | 30 | 2.262 | 2 | 3 | 7,3 | |
| Portuguese Cup | Porto | 7 | 560 | 2 | 0 | 6,8 | |
| ຢູຟ່າ ແຊມພຽນສ໌ລີກ | Porto | 6 | 217 | 0 | 0 | 6,5 | |
| ຢູຟ່າ ຢູໂຣປາລີກ | Porto | 4 | 224 | 0 | 0 | 6,6 | |
| European U21 Championship qualification | ໂປຕຸຍການທີມຊາດ | 5 | 378 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນຂອງສະໂມສອນ | Porto | 1 | 7 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ພຣີເມຍລີກ | Wolverhampton Wanderers | 19 | 513 | 0 | 1 | 6,4 | |
| FA Cup | Wolverhampton Wanderers | 2 | 138 | 1 | 0 | 7,5 | |
| English Football League Cup | Wolverhampton Wanderers | 1 | 60 | 0 | 0 | 6,8 | |
| European U21 Football Championship | ໂປຕຸຍການທີມຊາດ | 6 | 475 | 0 | 0 | – | |
| European U21 Championship qualification | ໂປຕຸຍການທີມຊາດ | 3 | 213 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | ພຣີເມຍຣາ ລີກາ | Porto | 8 | 109 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portuguese Cup | Porto | 2 | 180 | 0 | 1 | 7,9 | |
| Portuguese League Cup | Porto | 1 | 4 | 0 | 0 | 6,7 | |
| ລີກາ ໂປຕຸຍການ 2 | Porto U19 | 4 | 137 | 0 | 0 | – | |
| European U21 Championship qualification | ໂປຕຸຍການທີມຊາດ | 2 | 174 | 1 | 1 | 6,2 |
| 2018-2019 | European U19 Football Championship | Porto U19 | 5 | 378 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Youth League | Porto U19 | 3 | 42 | 0 | 1 | 6,4 |