ໂຄສະນາ
Zsolt Nagy ຫຼິ້ນໃຫ້ກັບ Puskas Akademia. ຕຳແໜ່ງ: ກອງຫຼັງ, ສັນຊາດ: ຮັງກາຣີ, ອາຍຸ: 33, ລວງສູງ: 188 cm, ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €900 ພັນ. 2026-2027: 8 ນັດ, 0 ປະຕູ, 1 ແອັດຊິດ. ການລົງຫຼິ້ນຫຼ້າສຸດທີ່ບັນທຶກໄວ້: Kisvárda Master Good ພົບ Puskas Akademia (8 ພະຈິກ 2026).
ອັບເດດລ່າສຸດ:

ຄະແນນສະເລ່ຍຕໍ່ເດືອນ
ແຕະໃສ່ກຣາຟເພື່ອປ່ຽນຄ່າທີ່ສະແດງ
ບໍ່ມີຂໍ້ມູນ
ສູງສຸດ: €1,5 ລ້ານ (22 ທ.ວ. 2024)
Puskas Akademia: 6 ນັດ, 0 ປະຕູ, 1 ແອັດຊິດ
ຕາມຂໍ້ມູນຂອງ Puskas Akademia ທີ່ມີສຳລັບລະດູການ 2026/27 Zsolt Nagy ໄດ້ລົງຫຼິ້ນ 462 ນາທີ ແລະເປັນຕົວຈິງ 5 ນັດ.
Puskas Akademia: 122 ນັດ, 38 ປະຕູ, 18 ແອັດຊິດ
ໜ້າທີ່ກ່ຽວຂ້ອງ: Puskas Akademia, ຜົນບານສົດ
Zsolt Nagy ອາຍຸ 33 ປີ. ວັນເດືອນປີເກີດ: 25 ພຶດສະພາ 1993.
ຕຳແໜ່ງ: ກອງຫຼັງ.
ສະໂມສອນຂອງ Zsolt Nagy: Puskas Akademia.
ລວງສູງຂອງ Zsolt Nagy: 188 cm.
ຕີນທີ່ຖະໜັດ: ສອງຂ້າງ.
ສັນຊາດ: ຮັງກາຣີ.
ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €900 ພັນ.
Zsolt Nagy ໃນລະດູການ 2026-2027: ລົງສະໜາມ 8 ນັດ, ຍິງ 0 ປະຕູ ແລະ 1 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
| ວັນທີ | ທີມ | ອາຍຸ | ມູນຄ່າ |
|---|---|---|---|
| Puskas Akademia | ອາຍຸ 33 ປີ | €900 ພັນ | |
| Puskas Akademia | ອາຍຸ 32 ປີ | €1,2 ລ້ານ | |
| Puskas Akademia | ອາຍຸ 32 ປີ | €1,3 ລ້ານ | |
| Puskas Akademia | ອາຍຸ 32 ປີ | €1,5 ລ້ານ | |
| Puskas Akademia | ອາຍຸ 31 ປີ | €1,5 ລ້ານ | |
| Puskas Akademia | ອາຍຸ 30 ປີ | €1 ລ້ານ | |
| Puskas Akademia | ອາຍຸ 30 ປີ | €600 ພັນ | |
| Puskas Akademia | ອາຍຸ 30 ປີ | €600 ພັນ | |
| Puskas Akademia | ອາຍຸ 29 ປີ | €750 ພັນ | |
| Puskas Akademia | ອາຍຸ 29 ປີ | €600 ພັນ | |
| Puskas Akademia | ອາຍຸ 28 ປີ | €600 ພັນ | |
| Puskas Akademia | ອາຍຸ 28 ປີ | €500 ພັນ | |
| Puskas Akademia | ອາຍຸ 28 ປີ | €450 ພັນ | |
| Puskas Akademia | ອາຍຸ 27 ປີ | €350 ພັນ | |
| Puskas Akademia | ອາຍຸ 27 ປີ | €300 ພັນ | |
| Puskas Akademia | ອາຍຸ 26 ປີ | €250 ພັນ | |
| Puskas Akademia | ອາຍຸ 25 ປີ | €175 ພັນ | |
| Csakvari TK | ອາຍຸ 24 ປີ | €150 ພັນ | |
| Csakvari TK | ອາຍຸ 24 ປີ | €150 ພັນ | |
| Puskas Akademia | ອາຍຸ 24 ປີ | €150 ພັນ | |
| Puskas Akademia | ອາຍຸ 23 ປີ | €150 ພັນ | |
| Puskas Akademia | ອາຍຸ 23 ປີ | €175 ພັນ | |
| Puskas Akademia | ອາຍຸ 22 ປີ | €100 ພັນ | |
| Puskas Akademia | ອາຍຸ 22 ປີ | €100 ພັນ | |
| Puskas Akademia | ອາຍຸ 21 ປີ | €75 ພັນ | |
| Videoton | ອາຍຸ 21 ປີ | €100 ພັນ | |
| Puskas Akademia | ອາຍຸ 20 ປີ | €50 ພັນ |
Zsolt Nagy ໃນລະດູການ 2026-2027: ລົງສະໜາມ 8 ນັດ, ຍິງ 0 ປະຕູ ແລະ 1 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ. ນາທີລົງຫຼິ້ນ: 621.
| ລະດູການ | ການແຂ່ງຂັນ | ທີມ | ການແຂ່ງຂັນ | ນາທີທີ່ລົງສະໜາມ | ປະຕູ | ແອັດສິດ | ຄະແນນ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | NB I ຮັງກາຣີ | Puskas Akademia | 6 | 462 | 0 | 1 | 6,3 |
| ເນຊັນສ໌ລີກ | ຮັງກາຣີທີມຊາດ | 2 | 159 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2026 | ຄັດເລືອກການແຂ່ງຂັນຊິງແຊ້ມໂລກ (ເອີຣົບ) | ຮັງກາຣີທີມຊາດ | 4 | 101 | 0 | 1 | 6,7 |
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນ | ຮັງກາຣີທີມຊາດ | 1 | 34 | 0 | 0 | 7,1 | |
| 2025-2026 | NB I ຮັງກາຣີ | Puskas Akademia | 27 | 2.339 | 7 | 1 | 6,2 |
| ຢູໂຣປາ ຄອນເຟີເຣນສ໌ລີກ | Puskas Akademia | 2 | 180 | 0 | 1 | 5,9 | |
| ຮັງກາຣີທີມຊາດ |
| 2 |
| 26 |
| 0 |
| 0 |
| 6,9 |
| 2024-2025 | NB I ຮັງກາຣີ | Puskas Akademia | 32 | 2.853 | 12 | 11 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ຢູໂຣປາ ຄອນເຟີເຣນສ໌ລີກ | Puskas Akademia | 4 | 390 | 4 | 0 | 7,1 | |
| ເນຊັນສ໌ລີກ | ຮັງກາຣີທີມຊາດ | 7 | 532 | 0 | 2 | 6,6 |
| 2024 | ຢູໂຣ | ຮັງກາຣີທີມຊາດ | 5 | 185 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2023-2024 | NB I ຮັງກາຣີ | Puskas Akademia | 20 | 1.629 | 9 | 4 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນ | ຮັງກາຣີທີມຊາດ | 4 | 149 | 1 | 0 | 7,0 |
| 2022-2023 | NB I ຮັງກາຣີ | Puskas Akademia | 4 | 241 | 1 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ຢູໂຣປາ ຄອນເຟີເຣນສ໌ລີກ | Puskas Akademia | 2 | 110 | 0 | 0 | – | |
| ຄັບ ຮັງກາຣີ | Puskas Akademia | 1 | 106 | 0 | 0 | – | |
| ເນຊັນສ໌ລີກ | ຮັງກາຣີທີມຊາດ | 4 | 329 | 2 | 0 | 7,1 |
| 2022 | ຄັດເລືອກການແຂ່ງຂັນຊິງແຊ້ມໂລກ (ເອີຣົບ) | ຮັງກາຣີທີມຊາດ | 3 | 270 | 0 | 0 | 5,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນ | ຮັງກາຣີທີມຊາດ | 2 | 95 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2021-2022 | NB I ຮັງກາຣີ | Puskas Akademia | 8 | 631 | 1 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ຢູໂຣປາ ຄອນເຟີເຣນສ໌ລີກ | Puskas Akademia | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນ | ຮັງກາຣີທີມຊາດ | 2 | 160 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2020-2021 | NB I ຮັງກາຣີ | Puskas Akademia | 5 | 323 | 3 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ຢູໂຣປາ ຄອນເຟີເຣນສ໌ລີກ | Puskas Akademia | 2 | 144 | 0 | 0 | – | |
| ຢູໂຣປາລີກ | Puskas Akademia | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | NB I ຮັງກາຣີ | Puskas Akademia | 5 | 195 | 1 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ຢູໂຣ | ຮັງກາຣີທີມຊາດ | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 | |
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນ | ຮັງກາຣີທີມຊາດ | 1 | 15 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2018-2019 | NB I ຮັງກາຣີ | Puskas Akademia | 1 | 10 | 0 | 0 | – |
|---|