Iklan
Posisi: Penyerang, Kewarganegaraan: Burkina Faso, Umur: 37, Ketinggian: 170 cm, Nilai pasaran: €50K. 2023-2024: 5 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol. Penampilan terkini yang direkodkan: Nanjing City vs Qingdao West Coast (14 Oktober 2023).
Dikemas kini:
Tiada data tersedia
Tertinggi: €3.2J (17 Jan 2016)
Nanjing City: 12 perlawanan, 3 gol, 0 bantuan gol
Nantong Zhiyun: 25 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Giresunspor: 27 perlawanan, 2 gol, 0 bantuan gol
Bursaspor: 9 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Sivasspor: 12 perlawanan, 0 gol, 3 bantuan gol
Konyaspor: 52 perlawanan, 3 gol, 2 bantuan gol
Halaman berkaitan: Skor langsung
Abdou Razack Traore berumur 37 tahun. Tarikh lahir: 28 Disember 1988.
Posisi: Penyerang.
Ketinggian Abdou Razack Traore: 170 cm.
Kaki dominan: Kiri.
Kewarganegaraan: Burkina Faso.
Nilai pasaran: €50K.
Abdou Razack Traore pada musim 2023-2024: 5 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Nanjing City | 34 tahun | €100K | |
| Free Player | 34 tahun | €250K | |
| Nantong Zhiyun | 33 tahun | €350K | |
| Nantong Zhiyun | 32 tahun | €350K | |
| Giresunspor | 32 tahun | €500K | |
| Giresunspor | 32 tahun | €400K | |
| Bursaspor | 31 tahun | €450K | |
| Sivasspor | 31 tahun | €550K | |
| Konyaspor | 30 tahun | €650K | |
| Konyaspor | 30 tahun | €1J | |
| Konyaspor | 29 tahun | €1.5J | |
| Konyaspor | 29 tahun | €2J | |
| Konyaspor | 27 tahun | €3.2J | |
| Gaziantepspor | 25 tahun | €3J | |
| Gaziantepspor | 24 tahun | €1.8J | |
| Gaziantepspor | 24 tahun | €2J | |
| Lechia Gdansk | 23 tahun | €1.8J | |
| Lechia Gdansk | 23 tahun | €1J | |
| Lechia Gdansk | 23 tahun | €1J | |
| Lechia Gdansk | 22 tahun | €1.3J | |
| Lechia Gdansk | 22 tahun | €850K | |
| Rosenborg | 20 tahun | €500K | |
| Rosenborg | 20 tahun | €650K | |
| Rosenborg | 20 tahun | €1.1J | |
| Rosenborg | 19 tahun | €3J | |
| Rosenborg | 19 tahun | €2J | |
| Rosenborg | 18 tahun | €1J | |
| Rosenborg | 18 tahun | €750K |
Abdou Razack Traore pada musim 2023-2024: 5 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 287. Purata rating: 6.5.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-2024 | Liga Bola Sepak 1 China | Nanjing City | 5 | 287 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2023 | Liga Bola Sepak 1 China | Nanjing City | 3 | 258 | 2 | 0 | 7.5 |
| 2022-2023 | Liga Bola Sepak 1 China | Nanjing City | 4 | 215 | 1 | 0 | 6.9 |
| Liga Bola Sepak 1 China | Nantong Zhiyun | 9 | 723 | 0 | 0 | – | |
| 2021-2022 | Liga Bola Sepak 1 China | Nantong Zhiyun | 15 | 1,087 | 0 | 0 | – |
| Piala FA China | Nantong Zhiyun | 1 | 40 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Liga Pertama Turki | Giresunspor | 25 | 928 | 2 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piala Turki | Giresunspor | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Liga Pertama Turki | Giresunspor | 1 | 64 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Pertama Turki | Bursaspor | 9 | 675 | 0 | 0 | – | |
| Liga Super Turki | Sivasspor | 9 | 322 | 0 | 3 | 6.9 | |
| Piala Turki | Sivasspor | 3 | 245 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Liga Super Turki | Konyaspor | 21 | 907 | 0 | 1 | 6.5 |
|---|
| 2017-2018 | Liga Super Turki | Konyaspor | 1 | 55 | 0 | 0 | 6.2 |
|---|
| 2016-2017 | Liga Super Turki | Kardemir Karabukspor | 17 | 858 | 1 | 0 | 6.8 |
|---|
| 2015-2016 | Liga Super Turki | Konyaspor | 29 | 1,715 | 3 | 0 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Pertama Turki | Konyaspor | 1 | 80 | 0 | 1 | 6.8 |
| 2014-2015 | Liga Super Turki | Kardemir Karabukspor | 10 | 610 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2009-2010 | Eliteserien Norway | Odd Grenland | 7 | 169 | 0 | 0 | – |
|---|