Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Tiada data tersedia
Dikemas kini:
Ada Hegerberg bermain untuk Lyonnes(w). Posisi: Penyerang, Kewarganegaraan: Norway, Umur: 31, Ketinggian: 177 cm. Ada Hegerberg pada musim 2026-2027: 6 perlawanan, 6 gol dan 1 assist dalam semua pertandingan.
Perlawanan paling terkini dalam rekod yang tersedia yang disertai oleh Ada Hegerberg ialah Romania (W) vs Norway (W), dengan 90 minit di atas padang. Tarikh perlawanan: 10 Oktober 2026.
Lyonnes (W): 4 perlawanan, 6 gol, 0 bantuan gol
Dalam rekod Lyonnes (W) yang tersedia untuk musim 2026/27, Ada Hegerberg bermain selama 196 minit dan berada dalam kesebelasan utama dalam 2 perlawanan.
Lyonnes (W): 120 perlawanan, 67 gol, 16 bantuan gol
Halaman berkaitan: Lyonnes(w), Skor langsung
Ada Hegerberg berumur 31 tahun. Tarikh lahir: 10 Julai 1995.
Posisi: Penyerang.
Ada Hegerberg bermain untuk Lyonnes(w).
Ketinggian Ada Hegerberg: 177 cm.
Kaki dominan: Kanan.
Kewarganegaraan: Norway.
Ada Hegerberg pada musim 2026-2027: 6 perlawanan, 6 gol dan 1 assist dalam semua pertandingan.
Ada Hegerberg pada musim 2026-2027: 6 perlawanan, 6 gol dan 1 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 288. Purata rating: 7.6.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | French Division 1 Feminine | Lyonnes (W) | 4 | 196 | 6 | 0 | 8.0 |
| Women's Champions League | Lyonnes (W) | 2 | 92 | 0 | 1 | 6.9 | |
| 2026 | Women's World Championship qualification(Europe) | NorwayPasukan kebangsaan | 5 | 418 | 3 | 1 | 7.5 |
| 2025-2026 | French Division 1 Feminine | Lyonnes (W) | 17 | 788 | 6 | 4 | 7.1 |
| Women's Champions League | Lyonnes (W) | 11 | 704 | 3 | 1 | 6.8 | |
| WNL | NorwayPasukan kebangsaan | 4 | 324 |
| 0 |
| 0 |
| 6.4 |
| 2025 | European Women's Championship | NorwayPasukan kebangsaan | 2 | 165 | 2 | 0 | 7.4 |
|---|
| 2024-2025 | French Division 1 Feminine | Lyonnes (W) | 15 | 418 | 5 | 1 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Women's Champions League | Lyonnes (W) | 7 | 263 | 2 | 0 | 6.8 | |
| EuropeCW Q | NorwayPasukan kebangsaan | 5 | 175 | 2 | 0 | 7.1 | |
| European Women's Championship | NorwayPasukan kebangsaan | 1 | 89 | 0 | 0 | 5.9 |
| 2023-2024 | French Division 1 Feminine | Lyonnes (W) | 15 | 843 | 12 | 1 | 7.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Women's Champions League | Lyonnes (W) | 7 | 437 | 5 | 0 | 7.2 | |
| French Coupe de Feminine | Lyonnes (W) | 3 | 125 | 0 | 0 | – | |
| WNL | NorwayPasukan kebangsaan | 3 | 193 | 4 | 1 | 8.4 |
| 2023 | Women's World Championship | NorwayPasukan kebangsaan | 2 | 106 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|
| 2022-2023 | French Division 1 Feminine | Lyonnes (W) | 5 | 170 | 4 | 1 | 7.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| French Coupe de Feminine | Lyonnes (W) | 2 | 156 | 0 | 0 | 6.3 | |
| Women's Champions League | Lyonnes (W) | 1 | 75 | 0 | 1 | 6.4 | |
| Perlawanan Persahabatan Kelab Antarabangsa | Lyonnes (W) | 1 | 28 | 0 | 0 | 6.6 | |
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | NorwayPasukan kebangsaan | 2 | 77 | 1 | 0 | 7.0 | |
| Women's World Championship qualification(Europe) | NorwayPasukan kebangsaan | 1 | 67 | 0 | 0 | 6.0 |
| 2022 | European Women's Championship | NorwayPasukan kebangsaan | 3 | 255 | 0 | 1 | 6.8 |
|---|
| 2021-2022 | French Division 1 Feminine | Lyonnes (W) | 16 | 1,035 | 10 | 5 | 7.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Women's Champions League | Lyonnes (W) | 10 | 625 | 5 | 1 | 7.5 | |
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | NorwayPasukan kebangsaan | 2 | 139 | 1 | 0 | 7.0 | |
| Women's World Championship qualification(Europe) | NorwayPasukan kebangsaan | 2 | 166 | 3 | 0 | 8.1 |
| 2019-2020 | Women's Champions League | Lyonnes (W) | 4 | 310 | 9 | 0 | – |
|---|