Iklan
Anderson Lopes bermain untuk Vissel Kobe. Posisi: Penyerang, Kewarganegaraan: Brazil, Umur: 33, Ketinggian: 185 cm, Nilai pasaran: €1J. 2025-2026: 11 perlawanan, 6 gol, 2 bantuan gol. Penampilan terkini yang direkodkan: Lion City Sailors vs Preah Khan Reach Svay Rieng (5 Februari 2026).
Dikemas kini:
Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Tiada data tersedia
Tertinggi: €2J (11 Jun 2024)
Lion City Sailors: 11 perlawanan, 6 gol, 2 bantuan gol
Yokohama F. Marinos: 154 perlawanan, 78 gol, 21 bantuan gol
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023): 17 perlawanan, 7 gol, 0 bantuan gol
Hokkaido Consadole Sapporo: 71 perlawanan, 29 gol, 5 bantuan gol
Sanfrecce Hiroshima: 38 perlawanan, 10 gol, 1 bantuan gol
Athletico Paranaense - PR: 4 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Halaman berkaitan: Vissel Kobe, Skor langsung
Anderson Lopes berumur 33 tahun. Tarikh lahir: 15 September 1993.
Posisi: Penyerang.
Anderson Lopes bermain untuk Vissel Kobe.
Ketinggian Anderson Lopes: 185 cm.
Kaki dominan: Kiri.
Kewarganegaraan: Brazil.
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Lion City Sailors | 32 tahun | €1J | |
| Lion City Sailors | 32 tahun | €1.2J | |
| Yokohama Marinos | 31 tahun | €1.5J | |
| Yokohama Marinos | 31 tahun | €2J | |
| Yokohama Marinos | 30 tahun | €2J | |
| Yokohama Marinos | 30 tahun | €1.8J | |
| Yokohama Marinos | 29 tahun | €1.6J | |
| Yokohama Marinos | 29 tahun | €1.3J | |
| Yokohama Marinos | 28 tahun | €1.3J | |
| Wuhan FC(2009-2023) | 28 tahun | €1.2J | |
| Wuhan FC(2009-2023) | 27 tahun | €1J | |
| Consadole Sapporo | 27 tahun | €1J | |
| Consadole Sapporo | 27 tahun | €850K | |
| Consadole Sapporo | 26 tahun | €800K | |
| Consadole Sapporo | 26 tahun | €1J | |
| Consadole Sapporo | 25 tahun | €900K | |
| Consadole Sapporo | 25 tahun | €600K | |
| Sanfrecce Hiroshima | 23 tahun | €750K | |
| Athletico Paranaense | 22 tahun | €750K | |
| Avaí | 22 tahun | €750K | |
| Avaí | 21 tahun | €750K | |
| Avaí | 21 tahun | €500K | |
| Avaí | 21 tahun | €600K |
Nilai pasaran: €1J.
Anderson Lopes pada musim 2025-2026: 11 perlawanan, 6 gol dan 2 assist dalam semua pertandingan.
Anderson Lopes pada musim 2025-2026: 11 perlawanan, 6 gol dan 2 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 947. Purata rating: 6.9.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | Liga Juara-Juara Dua AFC | Lion City Sailors | 6 | 538 | 5 | 1 | 7.0 |
| Kejohanan Kelab ASEAN | Lion City Sailors | 5 | 409 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 2025 | Liga J1 Jepun | Yokohama F. Marinos | 17 | 1,439 | 1 | 1 | 6.3 |
| 2024-2025 | Liga Juara-Juara AFC Elite | Yokohama F. Marinos | 10 | 793 | 9 | 5 | 7.8 |
| Liga J1 Jepun | Yokohama F. Marinos | 6 | 539 | 2 | 0 | 6.7 | |
| 2024 | Liga J1 Jepun | Yokohama F. Marinos | 31 | 2,615 | 22 | 3 | 7.2 |
| 2023-2024 | Liga Juara-Juara AFC | Yokohama F. Marinos | 11 | 903 | 6 | 1 | 7.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga J1 Jepun | Yokohama F. Marinos | 7 | 627 | 3 | 1 | 6.9 | |
| Piala J.League Jepun | Yokohama F. Marinos | 3 | 222 | 0 | 0 | – |
| 2023 | Liga J1 Jepun | Yokohama F. Marinos | 17 | 1,393 | 9 | 2 | 7.0 |
|---|
| 2022-2023 | Liga J1 Jepun | Yokohama F. Marinos | 20 | 1,591 | 15 | 2 | 7.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piala J.League Jepun | Yokohama F. Marinos | 4 | 147 | 0 | 0 | – | |
| Perlawanan Persahabatan Kelab Antarabangsa | Yokohama F. Marinos | 2 | 118 | 1 | 0 | 6.5 | |
| Piala Super Jepun | Yokohama F. Marinos | 1 | 89 | 0 | 1 | 7.7 | |
| Liga Juara-Juara AFC | Yokohama F. Marinos | 1 | 14 | 1 | 0 | 7.2 |
| 2022 | Liga J1 Jepun | Yokohama F. Marinos | 12 | 810 | 4 | 3 | 7.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Juara-Juara AFC | Yokohama F. Marinos | 1 | 90 | 1 | 0 | 8.1 |
| 2021-2022 | Liga J1 Jepun | Yokohama F. Marinos | 9 | 430 | 3 | 2 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Juara-Juara AFC | Yokohama F. Marinos | 2 | 151 | 1 | 0 | 7.1 | |
| Liga Super China | Wuhan Yangtze River FC(2009-2023) | 1 | 89 | 1 | 0 | 8.4 |
| 2021 | Liga Super China | Wuhan Yangtze River FC(2009-2023) | 16 | 1,300 | 6 | 0 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga J1 Jepun | Hokkaido Consadole Sapporo | 13 | 1,128 | 11 | 0 | 7.0 |
| 2020-2021 | Piala J.League Jepun | Hokkaido Consadole Sapporo | 5 | 285 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga J1 Jepun | Hokkaido Consadole Sapporo | 2 | 121 | 1 | 0 | 7.4 |
| 2020 | Liga J1 Jepun | Hokkaido Consadole Sapporo | 23 | 1,410 | 8 | 3 | 6.7 |
|---|
| 2019-2020 | Liga J1 Jepun | Hokkaido Consadole Sapporo | 10 | 544 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piala J.League Jepun | Hokkaido Consadole Sapporo | 2 | 122 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Liga J1 Jepun | Hokkaido Consadole Sapporo | 15 | 1,013 | 9 | 2 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piala J.League Jepun | Hokkaido Consadole Sapporo | 1 | 62 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | Liga J1 Jepun | Sanfrecce Hiroshima | 12 | 978 | 2 | 0 | 6.8 |
|---|
| 2017 | Liga J1 Jepun | Sanfrecce Hiroshima | 5 | 433 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|
| 2016-2017 | Liga J1 Jepun | Sanfrecce Hiroshima | 19 | 1,308 | 6 | 1 | 6.9 |
|---|
| 2016 | Liga J1 Jepun | Sanfrecce Hiroshima | 1 | 37 | 2 | 0 | 8.5 |
|---|
| 2015-2016 | Liga J1 Jepun | Sanfrecce Hiroshima | 1 | 25 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A Brazil | Athletico Paranaense - PR | 4 | 135 | 0 | 0 | 6.4 | |
| Serie A Brazil | Avaí | 9 | 395 | 1 | 0 | 6.9 |
| 2015 | Serie A Brazil | Avaí | 11 | 796 | 1 | 1 | 6.3 |
|---|
| 2014-2015 | Serie A Brazil | Avaí | 6 | 520 | 2 | 1 | – |
|---|