Iklan
Posisi: Pemain Pertahanan, Kewarganegaraan: Portugal, Umur: 36, Ketinggian: 186 cm. 2021-2022: 25 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol. Penampilan terkini yang direkodkan: Maritimo vs Benfica (1 Mei 2022).
Dikemas kini:
Tertinggi: €8J (6 Jun 2019)
Benfica: 202 perlawanan, 9 gol, 30 bantuan gol
Uniao Leiria: 1 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Halaman berkaitan: Skor langsung
André Almeida berumur 36 tahun. Tarikh lahir: 10 September 1990.
Posisi: Pemain Pertahanan.
Ketinggian André Almeida: 186 cm.
Kaki dominan: Kanan.
Kewarganegaraan: Portugal.
André Almeida pada musim 2021-2022: 25 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Benfica | 32 tahun | €500K | |
| Benfica | 32 tahun | €800K | |
| Benfica | 31 tahun | €1.5J | |
| Benfica | 31 tahun | €3J | |
| Benfica | 31 tahun | €4J | |
| Benfica | 30 tahun | €5J | |
| Benfica | 30 tahun | €6J | |
| Benfica | 29 tahun | €6J | |
| Benfica | 29 tahun | €6.5J | |
| Benfica | 29 tahun | €8J | |
| Benfica | 28 tahun | €8J | |
| Benfica | 28 tahun | €7J | |
| Benfica | 27 tahun | €7.5J | |
| Benfica | 27 tahun | €6.5J | |
| Benfica | 26 tahun | €5J | |
| Benfica | 26 tahun | €6.5J | |
| Benfica | 25 tahun | €7J | |
| Benfica | 25 tahun | €6J | |
| Benfica | 24 tahun | €5.5J | |
| Benfica | 24 tahun | €6J | |
| Benfica | 23 tahun | €4.5J | |
| Benfica | 22 tahun | €4.5J | |
| Benfica | 22 tahun | €3J | |
| Benfica | 22 tahun | €1.5J | |
| Benfica | 21 tahun | €1J | |
| Benfica | 21 tahun | €1J | |
| Benfica | 20 tahun | €500K | |
| Os Belenenses | 20 tahun | €350K | |
| Os Belenenses | 19 tahun | €500K | |
| Os Belenenses | 18 tahun | €200K | |
| Os Belenenses | 18 tahun | €200K |
André Almeida pada musim 2021-2022: 25 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 1,183. Purata rating: 6.6.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-2022 | Liga Perdana Portugal | Benfica | 15 | 763 | 0 | 0 | 6.6 |
| Liga Juara-Juara | Benfica | 7 | 283 | 0 | 0 | 6.5 | |
| Taça de Portugal | Benfica | 2 | 128 | 0 | 0 | – | |
| Piala Liga Portugal | Benfica | 1 | 9 | 0 | 0 | – | |
| 2020-2021 | Liga Perdana Portugal | Benfica | 4 | 283 | 0 | 1 | 6.9 |
| Liga Juara-Juara | Benfica | 1 | 90 | 0 | 1 | 7.4 | |
| Taça de Portugal | Benfica |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| 2019-2020 | Liga Perdana Portugal | Benfica | 23 | 2,006 | 4 | 4 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taça de Portugal | Benfica | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.0 | |
| Liga Juara-Juara | Benfica | 1 | 90 | 0 | 0 | 5.9 |
| 2018-2019 | Liga Perdana Portugal | Benfica | 33 | 2,915 | 2 | 11 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Juara-Juara | Benfica | 10 | 900 | 0 | 0 | 6.5 | |
| Liga Europa | Benfica | 3 | 289 | 0 | 0 | 6.0 | |
| Taça de Portugal | Benfica | 3 | 270 | 0 | 0 | 6.5 | |
| Piala Liga Portugal | Benfica | 2 | 173 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2017-2018 | Liga Perdana Portugal | Benfica | 31 | 2,703 | 2 | 7 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Juara-Juara | Benfica | 4 | 259 | 0 | 0 | 6.0 | |
| Piala Juara-Juara Antarabangsa | Benfica | 1 | 67 | 0 | 0 | 7.0 |
| 2016-2017 | Liga Perdana Portugal | Benfica | 14 | 947 | 1 | 0 | 7.0 |
|---|
| 2015-2016 | Liga Perdana Portugal | Benfica | 26 | 2,264 | 0 | 5 | 6.9 |
|---|
| 2014-2015 | Liga Perdana Portugal | Benfica | 6 | 194 | 0 | 1 | – |
|---|
| 2014 | Kejuaraan Dunia | PortugalPasukan kebangsaan | 2 | 71 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|
| 2013-2014 | Liga Perdana Portugal | Benfica | 3 | 109 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | Liga Perdana Portugal | Benfica | 7 | 119 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | Liga Perdana Portugal | Benfica | 3 | 64 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Perdana Portugal | Uniao Leiria | 1 | 44 | 0 | 0 | – |