Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Tiada data tersedia
Tertinggi: €12J (30 Jun 2015)
Dikemas kini:
André Carrillo bermain untuk Corinthians. Posisi: Pemain Tengah, Kewarganegaraan: Peru, Umur: 35, Ketinggian: 182 cm, Nilai pasaran: €800K. André Carrillo pada musim 2026: 44 perlawanan, 0 gol dan 1 assist dalam semua pertandingan.
Perlawanan paling terkini dalam rekod yang tersedia yang disertai oleh André Carrillo ialah Palmeiras - SP vs Corinthians - SP, dengan 57 minit di atas padang. Tarikh perlawanan: 12 Oktober 2026.
Corinthians - SP: 22 perlawanan, 0 gol, 1 bantuan gol
Dalam rekod Corinthians - SP yang tersedia untuk musim 2026, André Carrillo bermain selama 1118 minit dan berada dalam kesebelasan utama dalam 13 perlawanan.
Corinthians - SP: 113 perlawanan, 4 gol, 5 bantuan gol
Al Qadsiah: 1 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Al Hilal: 175 perlawanan, 25 gol, 30 bantuan gol
Watford: 28 perlawanan, 1 gol, 2 bantuan gol
Benfica: 20 perlawanan, 2 gol, 1 bantuan gol
Sporting: 84 perlawanan, 2 gol, 2 bantuan gol
Halaman berkaitan: Corinthians, Skor langsung
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Corinthians | 34 tahun | €800K | |
| Corinthians | 34 tahun | €900K | |
| Corinthians | 33 tahun | €1J | |
| Corinthians | 33 tahun | €1.2J | |
| Al Qadsiah | 32 tahun | €1.5J | |
| Al Qadsiah | 32 tahun | €1.8J | |
| Al Qadsiah | 32 tahun | €2J | |
| Al Hilal | 31 tahun | €2.2J | |
| Al Hilal | 31 tahun | €2.5J | |
| Al Hilal | 31 tahun | €3.5J | |
| Al Hilal | 30 tahun | €5J | |
| Al Hilal | 30 tahun | €6J | |
| Al Hilal | 29 tahun | €9J | |
| Al Hilal | 29 tahun | €8.5J | |
| Al Hilal | 29 tahun | €8J | |
| Al Hilal | 28 tahun | €6.5J | |
| Al Hilal | 28 tahun | €8J | |
| Al Hilal | 27 tahun | €7J | |
| Al Hilal | 27 tahun | €6J | |
| Watford | 26 tahun | €6J | |
| Watford | 26 tahun | €6J | |
| Benfica | 26 tahun | €6J | |
| Benfica | 25 tahun | €7J | |
| Benfica | 25 tahun | €8J | |
| Benfica | 25 tahun | €10J | |
| SCP | 24 tahun | €10J | |
| SCP | 24 tahun | €12J | |
| SCP | 23 tahun | €8J | |
| SCP | 23 tahun | €4.5J | |
| SCP | 22 tahun | €5J | |
| SCP | 21 tahun | €5.5J | |
| SCP | 20 tahun | €3.7J | |
| SCP | 20 tahun | €1.1J | |
| Alianza Lima | 19 tahun | €400K |
André Carrillo berumur 35 tahun. Tarikh lahir: 14 Jun 1991.
Posisi: Pemain Tengah.
André Carrillo bermain untuk Corinthians.
Ketinggian André Carrillo: 182 cm.
Kaki dominan: Kanan.
Kewarganegaraan: Peru.
Nilai pasaran: €800K.
André Carrillo pada musim 2026: 44 perlawanan, 0 gol dan 1 assist dalam semua pertandingan.
André Carrillo pada musim 2026: 44 perlawanan, 0 gol dan 1 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 2,087.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Serie A Brazil | Corinthians - SP | 20 | 949 | 0 | 1 | 6.6 |
| CONMEBOL Copa Libertadores | Corinthians - SP | 8 | 288 | 0 | 0 | 6.6 | |
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Corinthians - SP | 3 | 183 | 0 | 0 | 6.7 | |
| Brazilian Cup | Corinthians - SP | 2 | 13 | 0 | 0 | 6.2 | |
| Supercopa do Brasil | Corinthians - SP | 1 | 61 | 0 | 0 | 6.7 | |
| Kelayakan Kejuaraan Dunia (CONMEBOL) | PeruPasukan kebangsaan | 6 | 408 | 0 | 0 | 6.2 | |
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa |
| PeruPasukan kebangsaan |
| 4 |
| 185 |
| 0 |
| 0 |
| 6.4 |
| 2025-2026 | Serie A Brazil | Corinthians - SP | 7 | 375 | 1 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Corinthians - SP | 3 | 111 | 0 | 0 | 6.6 | |
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Corinthians - SP | 2 | 64 | 0 | 0 | 6.5 | |
| CONMEBOL Copa Libertadores | Corinthians - SP | 1 | 14 | 0 | 0 | 6.8 | |
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | PeruPasukan kebangsaan | 1 | 68 | 0 | 0 | 5.8 |
| 2025 | Serie A Brazil | Corinthians - SP | 17 | 1,009 | 1 | 0 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Corinthians - SP | 7 | 398 | 0 | 0 | 6.5 | |
| Brazilian Cup | Corinthians - SP | 4 | 146 | 0 | 0 | 6.5 | |
| CONMEBOL Copa Libertadores | Corinthians - SP | 2 | 162 | 2 | 0 | 8.2 | |
| CONMEBOL Copa Sudamericana | Corinthians - SP | 1 | 28 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2024-2025 | Serie A Brazil | Corinthians - SP | 9 | 539 | 0 | 1 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Copa Sudamericana | Corinthians - SP | 5 | 337 | 0 | 1 | 7.1 | |
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Corinthians - SP | 5 | 323 | 0 | 0 | 6.8 | |
| Brazilian Cup | Corinthians - SP | 2 | 86 | 0 | 0 | 6.7 | |
| CONMEBOL Copa Libertadores | Corinthians - SP | 2 | 124 | 0 | 1 | 6.7 | |
| Liga Profesional Arab Saudi | Al Qadsiah | 1 | 13 | 0 | 0 | 6.8 | |
| Kelayakan Kejuaraan Dunia (CONMEBOL) | PeruPasukan kebangsaan | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.2 |
| 2024 | Serie A Brazil | Corinthians - SP | 7 | 354 | 0 | 1 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Copa Sudamericana | Corinthians - SP | 4 | 211 | 0 | 0 | 6.5 | |
| Brazilian Cup | Corinthians - SP | 1 | 45 | 0 | 0 | 6.9 |
| 2023-2024 | UAFA Club Cup | Al Hilal | 2 | 18 | 0 | 0 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | PeruPasukan kebangsaan | 2 | 55 | 0 | 0 | 7.1 | |
| CONMEBOL Copa America | PeruPasukan kebangsaan | 1 | 11 | 0 | 0 | 6.5 | |
| Kelayakan Kejuaraan Dunia (CONMEBOL) | PeruPasukan kebangsaan | 1 | 22 | 0 | 0 | 6.1 |
| 2023 | UAFA Club Cup | Al Hilal | 3 | 113 | 0 | 0 | 6.8 |
|---|
| 2022-2023 | Liga Profesional Arab Saudi | Al Hilal | 30 | 2,170 | 1 | 5 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Saudi Arabia Kings Cup | Al Hilal | 4 | 354 | 0 | 1 | 7.2 | |
| Club World Championship(old) | Al Hilal | 2 | 121 | 0 | 0 | 6.5 | |
| AFC Champions League | Al Hilal | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.2 | |
| Saudi Arabia Super Cup | Al Hilal | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.2 | |
| Perlawanan Persahabatan Kelab Antarabangsa | Al Hilal | 1 | 29 | 0 | 0 | 6.2 | |
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | PeruPasukan kebangsaan | 2 | 164 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2022 | Club World Championship(old) | Al Hilal | 1 | 75 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kelayakan Kejuaraan Dunia (CONMEBOL) | PeruPasukan kebangsaan | 9 | 768 | 3 | 1 | 6.8 | |
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | PeruPasukan kebangsaan | 1 | 31 | 0 | 0 | 6.5 | |
| World Championship (Inter-confederation Play-offs) | PeruPasukan kebangsaan | 1 | 65 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2021-2022 | Liga Profesional Arab Saudi | Al Hilal | 22 | 1,449 | 4 | 2 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Saudi Arabia Kings Cup | Al Hilal | 2 | 178 | 1 | 0 | 8.2 | |
| Club World Championship(old) | Al Hilal | 2 | 54 | 0 | 0 | 6.8 | |
| Saudi Arabia Super Cup | Al Hilal | 1 | 15 | 0 | 0 | – | |
| Kelayakan Kejuaraan Dunia (CONMEBOL) | PeruPasukan kebangsaan | 5 | 421 | 0 | 0 | 6.0 | |
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | PeruPasukan kebangsaan | 1 | 67 | 0 | 0 | 7.0 |
| 2021 | Club World Championship(old) | Al Hilal | 1 | 15 | 1 | 0 | 6.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Copa America | PeruPasukan kebangsaan | 1 | 90 | 1 | 0 | 8.0 |
| 2020-2021 | Liga Profesional Arab Saudi | Al Hilal | 35 | 2,409 | 7 | 7 | 7.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League | Al Hilal | 9 | 563 | 1 | 0 | 6.9 | |
| Saudi Arabia Kings Cup | Al Hilal | 2 | 169 | 0 | 0 | – | |
| Saudi Arabia Super Cup | Al Hilal | 1 | 45 | 0 | 0 | – | |
| CONMEBOL Copa America | PeruPasukan kebangsaan | 5 | 428 | 1 | 1 | 6.3 |
| 2019-2020 | Liga Profesional Arab Saudi | Al Hilal | 20 | 1,298 | 4 | 2 | 7.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League | Al Hilal | 8 | 705 | 3 | 4 | 7.4 | |
| Saudi Arabia Kings Cup | Al Hilal | 2 | 209 | 0 | 1 | 8.4 | |
| Club World Championship(old) | Al Hilal | 1 | 83 | 0 | 0 | – | |
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | PeruPasukan kebangsaan | 3 | 201 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2019 | AFC Champions League | Al Hilal | 2 | 172 | 0 | 1 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Club World Championship(old) | Al Hilal | 1 | 90 | 0 | 1 | – | |
| Saudi Arabia Kings Cup | Al Hilal | 1 | 120 | 1 | 0 | 8.2 | |
| CONMEBOL Copa America | PeruPasukan kebangsaan | 2 | 88 | 0 | 0 | 5.8 | |
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | PeruPasukan kebangsaan | 1 | 18 | 0 | 0 | 7.0 |
| 2018-2019 | Liga Profesional Arab Saudi | Al Hilal | 20 | 1,627 | 2 | 6 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Copa America | PeruPasukan kebangsaan | 2 | 146 | 0 | 2 | 7.2 | |
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | PeruPasukan kebangsaan | 2 | 130 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2018 | Kejuaraan Dunia | PeruPasukan kebangsaan | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.3 |
|---|
| 2017-2018 | Liga Perdana Inggeris | Watford | 28 | 1,536 | 1 | 2 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kejuaraan Dunia | PeruPasukan kebangsaan | 2 | 169 | 1 | 0 | 7.6 |
| 2016-2017 | Liga Perdana Portugal | Benfica | 20 | 519 | 2 | 1 | 6.8 |
|---|
| 2015-2016 | Liga Perdana Portugal | Sporting | 4 | 339 | 1 | 1 | 6.8 |
|---|
| 2014-2015 | Liga Perdana Portugal | Sporting | 22 | 1,296 | 1 | 1 | 8.0 |
|---|
| 2013-2014 | Liga Perdana Portugal | Sporting | 21 | 1,018 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | Liga Perdana Portugal | Sporting | 18 | 881 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | Liga Perdana Portugal | Sporting | 19 | 853 | 0 | 0 | – |
|---|