Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Tertinggi: €350K (21 Nov 2022)
Dikemas kini:
Andy Vidal bermain untuk Cusco. Posisi: Penjaga Gol, Kewarganegaraan: Peru, Umur: 32, Ketinggian: 189 cm, Nilai pasaran: €250K. Andy Vidal pada musim 2026: 4 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Perlawanan paling terkini dalam rekod yang tersedia yang disertai oleh Andy Vidal ialah Cienciano vs Cusco, dengan 90 minit di atas padang. Tarikh perlawanan: 31 Ogos 2026.
Cusco: 3 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Dalam rekod Cusco yang tersedia untuk musim 2026, Andy Vidal bermain selama 236 minit dan berada dalam kesebelasan utama dalam 2 perlawanan.
Cusco: 40 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Ayacucho Club: 39 perlawanan, 0 gol, 1 bantuan gol
Juan Aurich: 2 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
UTC Cajamarca: 3 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Halaman berkaitan: Cusco, Skor langsung
Andy Vidal berumur 32 tahun. Tarikh lahir: 23 Ogos 1994.
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Cusco | 32 tahun | €250K | |
| Cusco | 31 tahun | €275K | |
| Cusco | 31 tahun | €275K | |
| Cusco | 30 tahun | €300K | |
| Cusco | 30 tahun | €300K | |
| Cusco | 29 tahun | €300K | |
| Carlos Mannucci | 29 tahun | €250K | |
| Carlos Mannucci | 28 tahun | €300K | |
| Ayacucho | 28 tahun | €350K | |
| Ayacucho | 27 tahun | €300K | |
| Ayacucho | 27 tahun | €125K | |
| Ayacucho | 26 tahun | €75K | |
| Ayacucho | 26 tahun | €75K | |
| Ayacucho | 25 tahun | €75K | |
| Ayacucho | 24 tahun | €100K | |
| Juan Aurich | 23 tahun | €75K | |
| Juan Aurich | 22 tahun | €75K | |
| Juan Aurich | 22 tahun | €75K | |
| Juan Aurich | 21 tahun | €75K | |
| Juan Aurich | 21 tahun | €50K | |
| Juan Aurich | 20 tahun | €50K |
Andy Vidal bermain untuk Cusco.
Ketinggian Andy Vidal: 189 cm.
Kaki dominan: Kiri.
Kewarganegaraan: Peru.
Nilai pasaran: €250K.
Andy Vidal pada musim 2026: 4 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Andy Vidal pada musim 2026: 4 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 326. Purata rating: 7.1.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Liga 1 Peru | Cusco | 3 | 236 | 0 | 0 | 7.0 |
| CONMEBOL Copa Libertadores | Cusco | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.4 | |
| 2025 | Liga 1 Peru | Cusco | 4 | 360 | 0 | 0 | 6.7 |
| CONMEBOL Copa Sudamericana | Cusco | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2024-2025 | Liga 1 Peru | Cusco | 3 | 270 | 0 | 0 | 7.1 |
| 2024 | Liga 1 Peru | Cusco | 24 | 2,131 | 0 | 0 | 6.9 |
| 2023-2024 | Liga 1 Peru |
| Cusco |
| 4 |
| 293 |
| 0 |
| 0 |
| 5.9 |
| 2022-2023 | Liga 1 Peru | Ayacucho Club | 10 | 900 | 0 | 1 | 6.9 |
|---|
| 2022 | Liga 1 Peru | Ayacucho Club | 9 | 810 | 0 | 0 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Copa Sudamericana | Ayacucho Club | 1 | 90 | 0 | 0 | 9.0 |
| 2021-2022 | Liga 1 Peru | Ayacucho Club | 12 | 1,080 | 0 | 0 | 6.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Copa Sudamericana | Ayacucho Club | 4 | 360 | 0 | 0 | 7.3 |
| 2018-2019 | Liga 1 Peru | Ayacucho Club | 2 | 180 | 0 | 0 | 7.6 |
|---|
| 2017-2018 | Liga 1 Peru | Ayacucho Club | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga 1 Peru | UTC Cajamarca | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2017 | Liga 1 Peru | Juan Aurich | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.0 |
|---|
| 2016-2017 | Liga 1 Peru | UTC Cajamarca | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.2 |
|---|