Iklan
Antonio Cotan bermain untuk Atletic Lleida. Posisi: Pemain Tengah, Kewarganegaraan: Sepanyol, Umur: 31, Ketinggian: 176 cm. 2025-2026: 1 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol. Penampilan terkini yang direkodkan: Barcelona Atlètic vs Atletic Lleida (26 April 2026).
Dikemas kini:
Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Tertinggi: €700K (16 Ogo 2017)
Dos Hermanas: 1 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Dalam rekod Dos Hermanas yang tersedia untuk musim 2026/27, Antonio Cotan bermain selama 90 minit dan berada dalam kesebelasan utama dalam 1 perlawanan.
Atletic Lleida: 1 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Tudelano: 3 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Melilla: 16 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Numancia: 27 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Roda JC: 24 perlawanan, 1 gol, 1 bantuan gol
Gimnastic de Tarragona: 10 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Halaman berkaitan: Atletic Lleida, Skor langsung
Antonio Cotan berumur 31 tahun. Tarikh lahir: 19 September 1995.
Posisi: Pemain Tengah.
Antonio Cotan bermain untuk Atletic Lleida.
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Atletic Lleida | 30 tahun | €50K | |
| Atletic Lleida | 30 tahun | €100K | |
| Tudelano | 29 tahun | €150K | |
| Tudelano | 29 tahun | €150K | |
| Melilla | 28 tahun | €150K | |
| Melilla | 28 tahun | €200K | |
| Numancia | 27 tahun | €200K | |
| Numancia | 27 tahun | €250K | |
| Numancia | 26 tahun | €300K | |
| Numancia | 26 tahun | €300K | |
| Numancia | 25 tahun | €400K | |
| Numancia | 25 tahun | €400K | |
| Numancia | 25 tahun | €400K | |
| Roda JC | 24 tahun | €425K | |
| Roda JC | 24 tahun | €400K | |
| Gimnastic de Tarragona | 23 tahun | €500K | |
| Gimnastic de Tarragona | 23 tahun | €500K | |
| Real Valladolid | 23 tahun | €500K | |
| Real Valladolid | 22 tahun | €500K | |
| Real Valladolid | 22 tahun | €500K | |
| Real Valladolid | 21 tahun | €700K | |
| Sevilla Atletico | 21 tahun | €600K | |
| Sevilla Atletico | 21 tahun | €500K | |
| Sevilla Atletico | 20 tahun | €600K |
Kaki dominan: Kanan.
Kewarganegaraan: Sepanyol.
Antonio Cotan pada musim 2025-2026: 1 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Antonio Cotan pada musim 2025-2026: 1 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 68. Purata rating: 6.5.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | Segunda División RFEF Sepanyol | Atletic Lleida | 1 | 68 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2024-2025 | Segunda División RFEF Sepanyol | Tudelano | 2 | 95 | 0 | 0 | 6.1 |
| Piala Raja Sepanyol | Tudelano | 1 | 45 | 0 | 0 | 5.8 | |
| 2023-2024 | Primera División RFEF Sepanyol | Melilla | 14 | 622 | 0 | 0 | 6.3 |
| Piala Raja Sepanyol | Melilla | 2 | 114 | 0 | 0 | – | |
| 2022-2023 | Piala Raja Sepanyol | Numancia | 2 | 161 | 0 | 0 | 6.2 |
| Primera División RFEF Sepanyol |
| Numancia |
| 1 |
| 13 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| 2021-2022 | Segunda División RFEF Sepanyol | Numancia | 13 | 623 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Perlawanan Persahabatan Kelab Antarabangsa | Numancia | 1 | 45 | 0 | 0 | 6.0 |
| 2020-2021 | Segunda División RFEF Sepanyol | Numancia | 8 | 527 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Perlawanan Persahabatan Kelab Antarabangsa | Numancia | 1 | 62 | 0 | 0 | 6.9 | |
| Piala Raja Sepanyol | Numancia | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2019-2020 | Eerste Divisie Belanda | Roda JC | 22 | 1,776 | 1 | 1 | 6.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piala KNVB Belanda | Roda JC | 2 | 116 | 0 | 0 | 5.8 |
| 2018-2019 | Segunda Division Sepanyol | Gimnastic de Tarragona | 10 | 464 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piala Raja Sepanyol | Real Valladolid | 2 | 12 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2017-2018 | Segunda Division Sepanyol | Real Valladolid | 8 | 266 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|
| 2016-2017 | Segunda Division Sepanyol | Sevilla Atletico | 32 | 2,185 | 5 | 1 | 6.6 |
|---|
| 2015-2016 | La Liga Sepanyol | Sevilla | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.8 |
|---|