Iklan
Arnau Comas bermain untuk Deportivo. Posisi: Pemain Pertahanan, Kewarganegaraan: Sepanyol, Umur: 26, Ketinggian: 189 cm, Nilai pasaran: €500K. 2026: 1 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol. Penampilan terkini yang direkodkan: Deportivo vs Real Madrid (13 Ogos 2026).
Dikemas kini:
Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Tiada data tersedia
Tertinggi: €1.5J (27 Mac 2023)
Deportivo: 27 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Eibar: 9 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Basel 1893: 41 perlawanan, 3 gol, 1 bantuan gol
Barcelona Atlètic: 12 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Barcelona: 1 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Barcelona U19: 5 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Halaman berkaitan: Deportivo, Skor langsung
Arnau Comas berumur 26 tahun. Tarikh lahir: 11 April 2000.
Posisi: Pemain Pertahanan.
Arnau Comas bermain untuk Deportivo.
Ketinggian Arnau Comas: 189 cm.
Kaki dominan: Kanan.
Kewarganegaraan: Sepanyol.
Nilai pasaran: €500K.
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Deportivo | 26 tahun | €500K | |
| Deportivo | 25 tahun | €500K | |
| Eibar | 25 tahun | €500K | |
| Basel 1893 | 24 tahun | €500K | |
| Basel 1893 | 24 tahun | €700K | |
| Basel 1893 | 23 tahun | €1J | |
| Basel 1893 | 23 tahun | €1.5J | |
| Basel 1893 | 23 tahun | €1.5J | |
| Basel 1893 | 23 tahun | €1.5J | |
| Basel 1893 | 22 tahun | €1.5J | |
| Basel 1893 | 22 tahun | €1J | |
| Barcelona Atlètic | 22 tahun | €1J | |
| Barcelona Atlètic | 21 tahun | €1J | |
| Barcelona Atlètic | 21 tahun | €1J | |
| Barcelona Atlètic | 20 tahun | €1J | |
| Barcelona Atlètic | 20 tahun | €500K | |
| Barcelona Atlètic | 20 tahun | €200K | |
| UE Olot | 19 tahun | €200K | |
| UE Olot | 19 tahun | €100K |
Arnau Comas pada musim 2026: 1 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Arnau Comas pada musim 2026: 1 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 30. Purata rating: 6.3.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Perlawanan Persahabatan Kelab Antarabangsa | Deportivo | 1 | 30 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2025-2026 | Segunda Division Sepanyol | Deportivo | 24 | 1,577 | 0 | 0 | 6.7 |
| Piala Raja Sepanyol | Deportivo | 2 | 135 | 0 | 0 | 7.3 | |
| 2024-2025 | Segunda Division Sepanyol | Eibar | 9 | 681 | 0 | 0 | 6.9 |
| Liga Super Switzerland | Basel 1893 | 3 | 121 | 0 | 0 | 6.1 | |
| Piala Switzerland | Basel 1893 | 1 | 120 | 0 | 0 | – | |
| 2023-2024 |
| Liga Super Switzerland |
| Basel 1893 |
| 8 |
| 500 |
| 1 |
| 0 |
| 6.6 |
| Liga Konferensi Eropah | Basel 1893 | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2022-2023 | Liga Super Switzerland | Basel 1893 | 13 | 1,114 | 2 | 1 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Konferensi Eropah | Basel 1893 | 12 | 1,039 | 0 | 0 | 6.8 | |
| Piala Switzerland | Basel 1893 | 1 | 120 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Liga Super Switzerland | Basel 1893 | 1 | 80 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Primera División RFEF Sepanyol | Barcelona Atlètic | 8 | 522 | 0 | 0 | – | |
| Perlawanan Persahabatan Kelab Antarabangsa | Barcelona U19 | 1 | 27 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Perlawanan Persahabatan Kelab Antarabangsa | Barcelona | 1 | 29 | 0 | 0 | 7.3 |
|---|
| 2020-2021 | Perlawanan Persahabatan Kelab Antarabangsa | Barcelona U19 | 2 | 90 | 0 | 0 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Segunda División RFEF Sepanyol | Barcelona Atlètic | 4 | 339 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Segunda División RFEF Sepanyol | Barcelona U19 | 1 | 85 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piala Raja Sepanyol | UE Olot | 1 | 100 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Liga Remaja | Barcelona U19 | 1 | 65 | 0 | 0 | – |
|---|