Iklan
Arnaut Danjuma bermain untuk Valencia. Posisi: Penyerang, Kewarganegaraan: Belanda, Umur: 29, Ketinggian: 178 cm, Nilai pasaran: €3J. 2026-2027: 11 perlawanan, 0 gol, 1 bantuan gol. Penampilan terkini yang direkodkan: Elche vs Valencia (2 November 2026).
Dikemas kini:

Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Cedera
Tiada data tersedia
Tertinggi: €50J (20 Mac 2022)
Valencia: 11 perlawanan, 0 gol, 1 bantuan gol
Dalam rekod Valencia yang tersedia untuk musim 2026/27, Arnaut Danjuma bermain selama 839 minit dan berada dalam kesebelasan utama dalam 9 perlawanan.
Valencia: 45 perlawanan, 4 gol, 4 bantuan gol
Girona: 34 perlawanan, 3 gol, 2 bantuan gol
Villarreal: 59 perlawanan, 24 gol, 5 bantuan gol
Everton U21: 1 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Everton: 20 perlawanan, 2 gol, 0 bantuan gol
Tottenham Hotspur: 12 perlawanan, 2 gol, 0 bantuan gol
Halaman berkaitan: Valencia, Skor langsung
Arnaut Danjuma berumur 29 tahun. Tarikh lahir: 31 Januari 1997.
Posisi: Penyerang.
Arnaut Danjuma bermain untuk Valencia.
Ketinggian Arnaut Danjuma: 178 cm.
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Valencia | 29 tahun | €3J | |
| Valencia | 28 tahun | €4J | |
| Girona | 28 tahun | €4J | |
| Girona | 28 tahun | €5J | |
| Girona | 27 tahun | €8J | |
| Everton | 27 tahun | €13J | |
| Everton | 26 tahun | €17J | |
| Everton | 26 tahun | €20J | |
| Spurs | 26 tahun | €25J | |
| Spurs | 26 tahun | €27J | |
| Villarreal | 25 tahun | €35J | |
| Villarreal | 25 tahun | €50J | |
| Villarreal | 25 tahun | €50J | |
| Villarreal | 24 tahun | €40J | |
| Villarreal | 24 tahun | €25J | |
| Bournemouth | 24 tahun | €15J | |
| Bournemouth | 24 tahun | €12J | |
| Bournemouth | 23 tahun | €10J | |
| Bournemouth | 23 tahun | €9.5J | |
| Bournemouth | 22 tahun | €12J | |
| Club Brugge | 22 tahun | €12J | |
| Club Brugge | 21 tahun | €10J | |
| Club Brugge | 21 tahun | €4J | |
| NEC Nijmegen | 21 tahun | €1.5J | |
| NEC Nijmegen | 21 tahun | €1J | |
| NEC Nijmegen | 20 tahun | €400K | |
| NEC Nijmegen | 20 tahun | €150K | |
| NEC Nijmegen | 19 tahun | €75K | |
| PSV Eindhoven U19 | 18 tahun | €25K |
Kaki dominan: Kanan.
Kewarganegaraan: Belanda.
Nilai pasaran: €3J.
Arnaut Danjuma pada musim 2026-2027: 11 perlawanan, 0 gol dan 1 assist dalam semua pertandingan.
Arnaut Danjuma pada musim 2026-2027: 11 perlawanan, 0 gol dan 1 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 839. Purata rating: 6.6.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | La Liga Sepanyol | Valencia | 11 | 839 | 0 | 1 | 6.6 |
| 2025-2026 | La Liga Sepanyol | Valencia | 30 | 1,627 | 3 | 2 | 6.6 |
| Piala Raja Sepanyol | Valencia | 4 | 187 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 2024-2025 | La Liga Sepanyol | Girona | 25 | 1,335 | 2 | 0 | 6.5 |
| Liga Juara-Juara | Girona | 7 | 386 | 1 | 2 | 6.9 | |
| Piala Raja Sepanyol | Girona | 2 | 130 | 0 | 0 | 7.0 | |
| La Liga Sepanyol |
| 3 |
| 203 |
| 2 |
| 0 |
| 7.4 |
| 2023-2024 | Liga Perdana 2 Inggeris | Everton U21 | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Perdana Inggeris | Everton | 14 | 587 | 1 | 0 | 6.5 | |
| Piala EFL | Everton | 4 | 248 | 1 | 0 | 7.0 | |
| Piala FA Inggeris | Everton | 2 | 92 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2022-2023 | Liga Perdana Inggeris | Tottenham Hotspur | 9 | 163 | 1 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piala FA Inggeris | Tottenham Hotspur | 2 | 27 | 1 | 0 | 6.7 | |
| Liga Juara-Juara | Tottenham Hotspur | 1 | 9 | 0 | 0 | 6.3 | |
| La Liga Sepanyol | Villarreal | 10 | 476 | 2 | 0 | 6.6 | |
| Liga Konferensi Eropah | Villarreal | 5 | 236 | 2 | 0 | 7.1 | |
| Piala Raja Sepanyol | Villarreal | 2 | 100 | 2 | 0 | 7.3 |
| 2021-2022 | La Liga Sepanyol | Villarreal | 23 | 1,477 | 10 | 3 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Juara-Juara | Villarreal | 11 | 906 | 6 | 1 | 7.1 | |
| Perlawanan Persahabatan Kelab Antarabangsa | Villarreal | 2 | 102 | 0 | 0 | 6.5 | |
| Kelayakan Kejuaraan Dunia (Eropah) | Villarreal | 2 | 167 | 0 | 1 | 5.7 | |
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | Villarreal | 1 | 13 | 0 | 0 | 6.3 | |
| Kelayakan Kejuaraan Dunia (Eropah) | Bournemouth | 1 | 30 | 1 | 0 | 8.4 |
| 2020-2021 | Championship Inggeris | Bournemouth | 35 | 2,682 | 17 | 7 | 7.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piala FA Inggeris | Bournemouth | 2 | 168 | 0 | 1 | 6.5 |
| 2019-2020 | Liga Perdana Inggeris | Bournemouth | 14 | 628 | 0 | 0 | 6.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piala EFL | Bournemouth | 1 | 29 | 0 | 0 | 6.9 | |
| Liga Pro Belgium | Club Brugge KV | 1 | 87 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Liga Pro Belgium | Club Brugge KV | 18 | 994 | 4 | 2 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Juara-Juara | Club Brugge KV | 2 | 166 | 1 | 0 | 7.0 | |
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | EnglandPasukan kebangsaan | 1 | 61 | 1 | 0 | 7.7 | |
| Liga Negara-Negara | EnglandPasukan kebangsaan | 1 | 22 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2017-2018 | Liga Pro Belgium | Club Brugge KV | 1 | 90 | 0 | 1 | 7.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kelayakan Kejohanan Eropah B-21 | BelandaPasukan kebangsaan | 1 | 80 | 0 | 0 | 6.3 |