Iklan
Posisi: Penyerang, Kewarganegaraan: Belanda, Umur: 37, Ketinggian: 196 cm, Nilai pasaran: €600K. 2023-2024: 8 perlawanan, 3 gol, 2 bantuan gol. Penampilan terkini yang direkodkan: AZ Alkmaar vs NEC Nijmegen (29 Oktober 2023).
Dikemas kini:
Tiada data tersedia
Tertinggi: €22J (12 Jun 2018)
NEC Nijmegen: 8 perlawanan, 3 gol, 2 bantuan gol
Utrecht: 24 perlawanan, 9 gol, 2 bantuan gol
Club Brugge KV: 57 perlawanan, 24 gol, 3 bantuan gol
Eintracht Frankfurt: 45 perlawanan, 13 gol, 5 bantuan gol
Sporting: 106 perlawanan, 84 gol, 9 bantuan gol
Wolfsburg: 62 perlawanan, 12 gol, 5 bantuan gol
Halaman berkaitan: Skor langsung
Bas Dost berumur 37 tahun. Tarikh lahir: 31 Mei 1989.
Posisi: Penyerang.
Ketinggian Bas Dost: 196 cm.
Kaki dominan: Kanan.
Kewarganegaraan: Belanda.
Nilai pasaran: €600K.
Bas Dost pada musim 2023-2024: 8 perlawanan, 3 gol dan 2 assist dalam semua pertandingan.
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| NEC Nijmegen | 35 tahun | €600K | |
| NEC Nijmegen | 34 tahun | €750K | |
| Utrecht | 34 tahun | €1.3J | |
| Utrecht | 33 tahun | €1.8J | |
| Utrecht | 33 tahun | €1.8J | |
| Club Brugge | 32 tahun | €2.5J | |
| Club Brugge | 32 tahun | €2.8J | |
| Club Brugge | 32 tahun | €3.5J | |
| Club Brugge | 32 tahun | €4.8J | |
| Club Brugge | 31 tahun | €4.8J | |
| Eintracht Frankfurt | 31 tahun | €5.5J | |
| Eintracht Frankfurt | 30 tahun | €6.5J | |
| Eintracht Frankfurt | 30 tahun | €8J | |
| Eintracht Frankfurt | 30 tahun | €10J | |
| Eintracht Frankfurt | 30 tahun | €10J | |
| SCP | 30 tahun | €17J | |
| SCP | 29 tahun | €20J | |
| SCP | 29 tahun | €22J | |
| SCP | 29 tahun | €22J | |
| SCP | 28 tahun | €19J | |
| SCP | 28 tahun | €16J | |
| SCP | 27 tahun | €12J | |
| SCP | 27 tahun | €9J | |
| Wolfsburg | 27 tahun | €7.5J | |
| Wolfsburg | 26 tahun | €7.5J | |
| Wolfsburg | 26 tahun | €7.5J | |
| Wolfsburg | 25 tahun | €6.5J | |
| Wolfsburg | 25 tahun | €4J | |
| Wolfsburg | 25 tahun | €4J | |
| Wolfsburg | 25 tahun | €5J | |
| Wolfsburg | 24 tahun | €7J | |
| Wolfsburg | 24 tahun | €9J | |
| Wolfsburg | 23 tahun | €9J | |
| Wolfsburg | 23 tahun | €9J | |
| Heerenveen | 22 tahun | €8J | |
| Heerenveen | 22 tahun | €5J | |
| Heerenveen | 21 tahun | €4J | |
| Heerenveen | 21 tahun | €2.5J | |
| Heerenveen | 21 tahun | €2J | |
| Heracles Almelo | 20 tahun | €1.5J | |
| Heracles Almelo | 19 tahun | €500K | |
| Heracles Almelo | 19 tahun | €300K |
Bas Dost pada musim 2023-2024: 8 perlawanan, 3 gol dan 2 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 462. Purata rating: 7.1.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-2024 | Eredivisie Belanda | NEC Nijmegen | 8 | 462 | 3 | 2 | 7.1 |
| 2022-2023 | Eredivisie Belanda | Utrecht | 24 | 1,408 | 9 | 2 | 7.1 |
| 2021-2022 | Liga Pro Belgium | Club Brugge KV | 26 | 1,112 | 12 | 0 | 6.9 |
| Piala Belgium | Club Brugge KV | 5 | 160 | 2 | 0 | 6.3 | |
| Liga Juara-Juara | Club Brugge KV | 3 | 68 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2021 | Piala Super Belgium | Club Brugge KV | 1 | 77 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 |
| Liga Pro Belgium |
| Club Brugge KV |
| 19 |
| 1,345 |
| 9 |
| 3 |
| 6.9 |
| Liga Europa | Club Brugge KV | 2 | 147 | 0 | 0 | 6.7 |
| Piala Belgium | Club Brugge KV | 1 | 90 | 1 | 0 | – |
| Bundesliga | Eintracht Frankfurt | 12 | 816 | 4 | 2 | 6.9 |
| Perlawanan Persahabatan Kelab Antarabangsa | Eintracht Frankfurt | 2 | 53 | 0 | 0 | 6.1 |
| Piala DFB | Eintracht Frankfurt | 1 | 90 | 1 | 1 | 8.2 |
| 2019-2020 | Bundesliga | Eintracht Frankfurt | 24 | 1,476 | 8 | 2 | 7.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Europa | Eintracht Frankfurt | 4 | 195 | 0 | 0 | 6.6 | |
| Piala DFB | Eintracht Frankfurt | 2 | 101 | 0 | 0 | 7.9 | |
| Liga Perdana Portugal | Sporting | 1 | 17 | 0 | 0 | – |
| 2019 | Piala Super Portugal | Sporting | 1 | 66 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2018-2019 | Liga Perdana Portugal | Sporting | 22 | 1,583 | 15 | 0 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taça de Portugal | Sporting | 4 | 227 | 3 | 1 | 7.3 | |
| Liga Europa | Sporting | 4 | 272 | 1 | 0 | 6.6 | |
| Piala Liga Portugal | Sporting | 4 | 263 | 2 | 0 | 6.9 | |
| Perlawanan Persahabatan Kelab Antarabangsa | Sporting | 1 | 29 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2017-2018 | Liga Perdana Portugal | Sporting | 30 | 2,501 | 26 | 3 | 7.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Juara-Juara | Sporting | 6 | 379 | 2 | 0 | 6.9 | |
| Liga Europa | Sporting | 2 | 180 | 1 | 1 | 7.4 |
| 2016-2017 | Liga Perdana Portugal | Sporting | 31 | 2,709 | 34 | 4 | 7.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bundesliga | Wolfsburg | 1 | 81 | 0 | 1 | 6.4 |
| 2015-2016 | Bundesliga | Wolfsburg | 22 | 1,368 | 8 | 2 | 7.0 |
|---|
| 2014-2015 | Bundesliga | Wolfsburg | 14 | 989 | 3 | 2 | 7.2 |
|---|
| 2013-2014 | Bundesliga | Wolfsburg | 11 | 409 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | Bundesliga | Wolfsburg | 14 | 816 | 1 | 0 | – |
|---|