Iklan
Posisi: Pemain Pertahanan, Kewarganegaraan: Australia, Umur: 30, Ketinggian: 185 cm. 2025-2026: 1 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol. Penampilan terkini yang direkodkan: Western Sydney Wanderers vs Brisbane Roar (14 Disember 2024).
Dikemas kini:
Tertinggi: €350K (5 Mei 2022)
Brisbane Roar: 10 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Adelaide United: 44 perlawanan, 3 gol, 2 bantuan gol
Sydney: 58 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Halaman berkaitan: Skor langsung
Ben Warland berumur 30 tahun. Tarikh lahir: 4 September 1996.
Posisi: Pemain Pertahanan.
Ketinggian Ben Warland: 185 cm.
Kaki dominan: Kiri.
Kewarganegaraan: Australia.
Ben Warland pada musim 2025-2026: 1 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Brisbane Roar | 29 tahun | €100K | |
| Brisbane Roar | 29 tahun | €200K | |
| Brisbane Roar | 28 tahun | €350K | |
| Brisbane Roar | 28 tahun | €350K | |
| Adelaide United | 27 tahun | €300K | |
| Adelaide United | 27 tahun | €300K | |
| Adelaide United | 26 tahun | €350K | |
| Sydney | 25 tahun | €350K | |
| Sydney | 25 tahun | €300K | |
| Sydney | 24 tahun | €250K | |
| Sydney | 24 tahun | €150K | |
| Sydney | 23 tahun | €150K | |
| Sydney | 22 tahun | €150K | |
| Sydney | 21 tahun | €100K | |
| Adelaide United | 20 tahun | €50K | |
| Adelaide United | 18 tahun | €50K |
Ben Warland pada musim 2025-2026: 1 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 3. Purata rating: 6.5.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | A-League Australia | Brisbane Roar | 1 | 3 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2024-2025 | A-League Australia | Brisbane Roar | 8 | 664 | 0 | 0 | 6.1 |
| 2024 | Piala FFA Australia | Brisbane Roar | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2023-2024 | A-League Australia | Adelaide United | 14 | 979 | 0 | 0 | 6.3 |
| Piala FFA Australia | Adelaide United | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2022-2023 | A-League Australia | Adelaide United | 19 | 1,637 | 3 |
| 2 |
| 7.1 |
| Piala FFA Australia | Adelaide United | 1 | 17 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | A-League Australia | Sydney | 16 | 976 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Juara-Juara AFC | Sydney | 6 | 393 | 0 | 0 | 6.8 | |
| Piala FFA Australia | Sydney | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | A-League Australia | Sydney | 12 | 667 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Juara-Juara AFC | Sydney | 3 | 263 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2018-2019 | A-League Australia | Sydney | 9 | 737 | 0 | 0 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Juara-Juara AFC | Sydney | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.8 |
| 2017-2018 | A-League Australia | Sydney | 6 | 259 | 0 | 0 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Juara-Juara AFC | Sydney | 3 | 189 | 0 | 0 | 6.8 | |
| A-League Australia | Adelaide United | 5 | 365 | 0 | 0 | 6.8 |
| 2016-2017 | A-League Australia | Adelaide United | 1 | 90 | 0 | 0 | 5.9 |
|---|
| 2015-2016 | A-League Australia | Adelaide United | 1 | 1 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2014-2015 | A-League Australia | Adelaide United | 1 | 21 | 0 | 0 | – |
|---|