Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Cedera
Tiada data tersedia
Dikemas kini:
Benjamin Mendy bermain untuk Pogon Szczecin. Posisi: Pemain Pertahanan, Kewarganegaraan: Perancis, Umur: 32, Ketinggian: 185 cm, Nilai pasaran: €400K. Benjamin Mendy pada musim 2026-2027: 7 perlawanan, 0 gol dan 1 assist dalam semua pertandingan.
Perlawanan paling terkini dalam rekod yang tersedia yang disertai oleh Benjamin Mendy ialah Pogon Szczecin vs Korona Kielce, dengan 89 minit di atas padang. Tarikh perlawanan: 11 Oktober 2026.
Pogon Szczecin: 7 perlawanan, 0 gol, 1 bantuan gol
Dalam rekod Pogon Szczecin yang tersedia untuk musim 2026/27, Benjamin Mendy bermain selama 433 minit dan berada dalam kesebelasan utama dalam 4 perlawanan.
Pogon Szczecin: 19 perlawanan, 0 gol, 1 bantuan gol
Zurich: 8 perlawanan, 0 gol, 1 bantuan gol
Lorient: 15 perlawanan, 2 gol, 1 bantuan gol
Manchester City: 78 perlawanan, 2 gol, 13 bantuan gol
Monaco: 27 perlawanan, 0 gol, 5 bantuan gol
Marseille: 37 perlawanan, 1 gol, 1 bantuan gol
Halaman berkaitan: Pogon Szczecin, Skor langsung
Benjamin Mendy berumur 32 tahun. Tarikh lahir: 17 Julai 1994.
Posisi: Pemain Pertahanan.
Benjamin Mendy bermain untuk Pogon Szczecin.
Ketinggian Benjamin Mendy: 185 cm.
Kaki dominan: Kiri.
Kewarganegaraan: Perancis.
Nilai pasaran: €400K.
Benjamin Mendy pada musim 2026-2027: 7 perlawanan, 0 gol dan 1 assist dalam semua pertandingan.
Benjamin Mendy pada musim 2026-2027: 7 perlawanan, 0 gol dan 1 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 433. Purata rating: 6.6.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Ekstraklasa | Pogon Szczecin | 7 | 433 | 0 | 1 | 6.6 |
| 2026 | Perlawanan Persahabatan Kelab Antarabangsa | Pogon Szczecin | 1 | 45 | 0 | 0 | 5.7 |
| 2025-2026 | Ekstraklasa | Pogon Szczecin | 11 | 370 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2024-2025 | Liga Super Switzerland | Zurich | 7 | 333 | 0 | 1 | 6.4 |
| Switzerland Cup | Zurich | 1 | 19 | 0 | 0 | – | |
| 2023-2024 | Ligue 1 Perancis | Lorient | 15 |
| 709 |
| 2 |
| 1 |
| 6.2 |
| 2021-2022 | Liga Perdana Inggeris | Manchester City | 1 | 79 | 0 | 0 | 7.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Perlawanan Persahabatan Kelab Antarabangsa | Manchester City | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.7 |
| 2021 | Football Association Community Shield | Manchester City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.9 |
|---|
| 2020-2021 | Liga Perdana Inggeris | Manchester City | 13 | 955 | 2 | 1 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Manchester City | 4 | 347 | 0 | 0 | 7.1 | |
| Perlawanan Persahabatan Kelab Antarabangsa | Manchester City | 2 | 107 | 0 | 1 | 7.3 | |
| English Football League Cup | Manchester City | 2 | 144 | 0 | 1 | 7.1 | |
| Liga Juara-Juara UEFA | Manchester City | 1 | 78 | 0 | 0 | 7.7 |
| 2019-2020 | Liga Perdana Inggeris | Manchester City | 19 | 1,496 | 0 | 2 | 6.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Juara-Juara UEFA | Manchester City | 6 | 438 | 0 | 1 | 7.1 | |
| FA Cup | Manchester City | 3 | 270 | 0 | 1 | 7.3 | |
| English Football League Cup | Manchester City | 2 | 120 | 0 | 0 | 7.0 | |
| Kejohanan Eropah UEFA | Monaco | 1 | 75 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2018-2019 | Liga Perdana Inggeris | Manchester City | 10 | 900 | 0 | 5 | 7.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Juara-Juara UEFA | Manchester City | 2 | 174 | 0 | 0 | 7.0 | |
| FA Cup | Manchester City | 1 | 79 | 0 | 0 | 7.3 | |
| English Football League Cup | Manchester City | 1 | 27 | 0 | 0 | 7.0 | |
| Football Association Community Shield | Manchester City | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.0 | |
| Liga Negara UEFA | Monaco | 1 | 28 | 0 | 0 | – |
| 2018 | Kejuaraan Dunia | PerancisPasukan kebangsaan | 1 | 41 | 0 | 0 | 7.0 |
|---|
| 2017-2018 | Liga Perdana Inggeris | Manchester City | 7 | 361 | 0 | 1 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Juara-Juara UEFA | Manchester City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2016-2017 | Ligue 1 Perancis | Monaco | 25 | 2,060 | 0 | 5 | 6.7 |
|---|
| 2015-2016 | Ligue 1 Perancis | Marseille | 24 | 1,952 | 1 | 1 | 6.6 |
|---|
| 2014-2015 | Ligue 1 Perancis | Marseille | 5 | 409 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|
| 2013-2014 | Ligue 1 Perancis | Marseille | 8 | 290 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|