Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Tertinggi: €425K (14 Nov 2022)
Dikemas kini:
Brian Torrealba bermain untuk Deportes Temuco. Posisi: Pemain Pertahanan, Kewarganegaraan: Chile, Umur: 29, Ketinggian: 177 cm, Nilai pasaran: €250K. Brian Torrealba pada musim 2026: 3 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Perlawanan paling terkini dalam rekod yang tersedia yang disertai oleh Brian Torrealba ialah D. Concepcion vs Deportes Temuco, dengan 82 minit di atas padang. Tarikh perlawanan: 7 Julai 2026.
Deportes Temuco: 16 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Dalam rekod Deportes Temuco yang tersedia untuk musim 2026, Brian Torrealba bermain selama 138 minit dan berada dalam kesebelasan utama dalam 13 perlawanan.
Deportes Temuco: 3 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Deportes Limache: 16 perlawanan, 1 gol, 0 bantuan gol
O'Higgins: 124 perlawanan, 2 gol, 3 bantuan gol
Huachipato: 3 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Halaman berkaitan: Deportes Temuco, Skor langsung
Brian Torrealba berumur 29 tahun. Tarikh lahir: 14 Julai 1997.
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Deportes Temuco | 28 tahun | €250K | |
| Deportes Limache | 28 tahun | €350K | |
| Deportes Limache | 27 tahun | €350K | |
| O.Higgins | 27 tahun | €350K | |
| O.Higgins | 26 tahun | €400K | |
| O.Higgins | 26 tahun | €425K | |
| O.Higgins | 26 tahun | €425K | |
| O.Higgins | 25 tahun | €425K | |
| O.Higgins | 25 tahun | €425K | |
| O.Higgins | 24 tahun | €100K | |
| O.Higgins | 24 tahun | €100K | |
| O.Higgins | 24 tahun | €100K | |
| O.Higgins | 23 tahun | €100K | |
| O.Higgins | 23 tahun | €100K | |
| O.Higgins | 22 tahun | €100K | |
| O.Higgins | 21 tahun | €100K | |
| O.Higgins | 20 tahun | €25K | |
| O.Higgins | 18 tahun | €150K |
Posisi: Pemain Pertahanan.
Brian Torrealba bermain untuk Deportes Temuco.
Ketinggian Brian Torrealba: 177 cm.
Kaki dominan: Kanan.
Kewarganegaraan: Chile.
Nilai pasaran: €250K.
Brian Torrealba pada musim 2026: 3 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Brian Torrealba pada musim 2026: 3 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 262. Purata rating: 6.2.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Copa Chile | Deportes Temuco | 3 | 262 | 0 | 0 | 6.2 |
| 2025-2026 | Liga de Primera Chile | Deportes Limache | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2025 | Copa Chile | Deportes Limache | 6 | 279 | 0 | 0 | 6.5 |
| Liga de Primera Chile | Deportes Limache | 5 | 172 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2024-2025 | Liga de Primera Chile | Deportes Limache | 4 | 279 | 1 | 0 | 6.9 |
| 2024 | Liga de Primera Chile | O'Higgins | 18 | 825 | 1 |
| 0 |
| 6.4 |
| Copa Chile | O'Higgins | 1 | 24 | 0 | 0 | – |
| 2023 | Liga de Primera Chile | O'Higgins | 17 | 1,460 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Chile | O'Higgins | 2 | 180 | 0 | 0 | 7.6 |
| 2022-2023 | Liga de Primera Chile | O'Higgins | 3 | 182 | 1 | 0 | 7.3 |
|---|
| 2022 | Liga de Primera Chile | O'Higgins | 16 | 1,137 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|
| 2021-2022 | Liga de Primera Chile | O'Higgins | 7 | 522 | 0 | 1 | 6.5 |
|---|
| 2021 | Liga de Primera Chile | O'Higgins | 6 | 453 | 0 | 0 | 6.8 |
|---|
| 2020-2021 | Liga de Primera Chile | O'Higgins | 26 | 2,127 | 0 | 2 | 6.3 |
|---|
| 2019-2020 | Liga de Primera Chile | O'Higgins | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|
| 2019 | Liga de Primera Chile | O'Higgins | 1 | 61 | 0 | 0 | 6.0 |
|---|
| 2018-2019 | Liga de Primera Chile | O'Higgins | 1 | 1 | 0 | 0 | 6.8 |
|---|
| 2017-2018 | Liga de Primera Chile | O'Higgins | 7 | 74 | 0 | 0 | 6.8 |
|---|
| 2016-2017 | Liga de Primera Chile | O'Higgins | 3 | 231 | 0 | 0 | 6.2 |
|---|
| 2015-2016 | Liga de Primera Chile | O'Higgins | 15 | 605 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga de Primera Chile | Huachipato | 3 | 198 | 0 | 0 | 6.8 |