Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Cedera
Tiada data tersedia
Tertinggi: €4J (16 Sep 2013)
Dikemas kini:
Bryan Rabello bermain untuk O.Higgins. Posisi: Pemain Tengah, Kewarganegaraan: Chile, Umur: 32, Ketinggian: 168 cm, Nilai pasaran: €450K. Bryan Rabello pada musim 2026: 30 perlawanan, 1 gol dan 4 assist dalam semua pertandingan.
Perlawanan paling terkini dalam rekod yang tersedia yang disertai oleh Bryan Rabello ialah Huachipato vs O.Higgins, dengan 20 minit di atas padang. Tarikh perlawanan: 11 Oktober 2026.
O.Higgins: 12 perlawanan, 1 gol, 3 bantuan gol
Dalam rekod O.Higgins yang tersedia untuk musim 2026, Bryan Rabello bermain selama 780 minit dan berada dalam kesebelasan utama dalam 10 perlawanan.
O.Higgins: 106 perlawanan, 16 gol, 13 bantuan gol
Union Espanola: 36 perlawanan, 2 gol, 1 bantuan gol
Atromitos Athens: 29 perlawanan, 1 gol, 3 bantuan gol
Universidad de Concepcion: 5 perlawanan, 3 gol, 1 bantuan gol
Everton: 1 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Lobos BUAP: 33 perlawanan, 2 gol, 5 bantuan gol
Halaman berkaitan: O.Higgins, Skor langsung
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| O.Higgins | 32 tahun | €450K | |
| O.Higgins | 31 tahun | €500K | |
| O.Higgins | 31 tahun | €500K | |
| O.Higgins | 30 tahun | €500K | |
| O.Higgins | 30 tahun | €600K | |
| O.Higgins | 29 tahun | €600K | |
| O.Higgins | 29 tahun | €400K | |
| O.Higgins | 29 tahun | €450K | |
| Union Espanola | 28 tahun | €450K | |
| Union Espanola | 28 tahun | €475K | |
| Union Espanola | 27 tahun | €550K | |
| Union Espanola | 27 tahun | €450K | |
| Atromitos Athens | 26 tahun | €450K | |
| Atromitos Athens | 26 tahun | €600K | |
| Atromitos Athens | 25 tahun | €950K | |
| Universidad de Concepcion | 25 tahun | €1.2J | |
| Santos Laguna | 25 tahun | €1.5J | |
| Lobos BUAP | 24 tahun | €1.5J | |
| Lobos BUAP | 24 tahun | €1.2J | |
| Santos Laguna | 23 tahun | €1.2J | |
| Pumas | 23 tahun | €2J | |
| Santos Laguna | 22 tahun | €1.5J | |
| Santos Laguna | 22 tahun | €1.5J | |
| Santos Laguna | 21 tahun | €1J | |
| Sevilla | 21 tahun | €1J | |
| Leganes | 20 tahun | €1J | |
| Luzern | 20 tahun | €1.5J | |
| Luzern | 20 tahun | €2J | |
| Sevilla | 20 tahun | €2.5J | |
| Sevilla | 19 tahun | €3J | |
| Sevilla | 19 tahun | €4J | |
| Sevilla | 19 tahun | €1J | |
| Sevilla Atletico | 19 tahun | €1J | |
| Sevilla Atletico | 18 tahun | €1J | |
| Sevilla Atletico | 18 tahun | €1J |
Bryan Rabello berumur 32 tahun. Tarikh lahir: 16 Mei 1994.
Posisi: Pemain Tengah.
Bryan Rabello bermain untuk O.Higgins.
Ketinggian Bryan Rabello: 168 cm.
Kaki dominan: Kedua-dua.
Kewarganegaraan: Chile.
Nilai pasaran: €450K.
Bryan Rabello pada musim 2026: 30 perlawanan, 1 gol dan 4 assist dalam semua pertandingan.
Bryan Rabello pada musim 2026: 30 perlawanan, 1 gol dan 4 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 1,583. Purata rating: 6.5.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Liga de Primera Chile | O.Higgins | 12 | 780 | 1 | 3 | 6.7 |
| CONMEBOL Copa Sudamericana | O.Higgins | 6 | 351 | 0 | 0 | 6.3 | |
| Chilean Cup | O.Higgins | 5 | 67 | 0 | 1 | 6.2 | |
| CONMEBOL Copa Libertadores | O.Higgins | 4 | 265 | 0 | 0 | 6.3 | |
| Copa de la Liga | O.Higgins | 3 | 120 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2025 | Liga de Primera Chile | O.Higgins | 27 | 2,360 | 8 | 4 | 6.8 |
| Chilean Cup | O.Higgins |
| 5 |
| 331 |
| 1 |
| 0 |
| 6.7 |
| 2024 | Liga de Primera Chile | O.Higgins | 27 | 2,028 | 5 | 2 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chilean Cup | O.Higgins | 2 | 169 | 0 | 0 | – |
| 2023 | Liga de Primera Chile | O.Higgins | 13 | 817 | 1 | 3 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chilean Cup | O.Higgins | 2 | 87 | 0 | 0 | 6.2 |
| 2022 | Liga de Primera Chile | Union Espanola | 17 | 1,228 | 1 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chilean Cup | Union Espanola | 5 | 235 | 0 | 1 | 6.9 | |
| CONMEBOL Copa Sudamericana | Union Espanola | 2 | 169 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2021 | Liga de Primera Chile | Union Espanola | 12 | 720 | 1 | 0 | 6.8 |
|---|
| 2020-2021 | Liga Super Greece | Atromitos Athens | 19 | 939 | 1 | 2 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Greek Cup | Atromitos Athens | 2 | 64 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Liga Super Greece | Atromitos Athens | 8 | 412 | 0 | 1 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga de Primera Chile | Everton | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2019 | Liga de Primera Chile | Universidad de Concepcion | 5 | 377 | 3 | 1 | 7.2 |
|---|
| 2018-2019 | Liga MX Mexico | Lobos BUAP | 31 | 2,596 | 1 | 5 | 6.7 |
|---|
| 2017-2018 | Liga MX Mexico | Lobos BUAP | 2 | 180 | 1 | 0 | 7.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga MX Mexico | Pumas UNAM | 12 | 495 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2016-2017 | Liga MX Mexico | Pumas UNAM | 19 | 1,591 | 2 | 2 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga MX Mexico | Santos Laguna | 11 | 623 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2015-2016 | Liga MX Mexico | Santos Laguna | 32 | 1,194 | 0 | 2 | 6.8 |
|---|
| 2014-2015 | Liga MX Mexico | Santos Laguna | 1 | 44 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Segunda Division Sepanyol | Leganes | 2 | 31 | 0 | 0 | – | |
| Segunda Division Sepanyol | Deportivo | 2 | 73 | 0 | 0 | – | |
| Liga Super Switzerland | Luzern | 9 | 415 | 0 | 0 | – |
| 2013-2014 | Segunda Division Sepanyol | Deportivo | 5 | 272 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La Liga Sepanyol | Sevilla | 5 | 115 | 0 | 0 | – |
| 2012-2013 | La Liga Sepanyol | Sevilla | 3 | 104 | 0 | 0 | – |
|---|