Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Tiada data tersedia
Tertinggi: €800K (11 Jun 2024)
Dikemas kini:
Joao Victor Capixaba bermain untuk Shimizu S Pulse. Posisi: Pemain Tengah, Kewarganegaraan: Brazil, Umur: 29, Ketinggian: 170 cm, Nilai pasaran: €600K. Joao Victor Capixaba pada musim 2026-2027: 3 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Perlawanan paling terkini dalam rekod yang tersedia yang disertai oleh Joao Victor Capixaba ialah Shimizu S-Pulse vs Kashiwa Reysol, dengan 15 minit di atas padang. Tarikh perlawanan: 29 Ogos 2026.
Shimizu S-Pulse: 3 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Dalam rekod Shimizu S-Pulse yang tersedia untuk musim 2026/27, Joao Victor Capixaba bermain selama 56 minit dan berada dalam kesebelasan utama dalam 0 perlawanan.
Shimizu S-Pulse: 43 perlawanan, 3 gol, 3 bantuan gol
Cerezo Osaka: 63 perlawanan, 2 gol, 8 bantuan gol
Juventude: 103 perlawanan, 5 gol, 4 bantuan gol
Vila Nova: 26 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Gremio Novorizontino: 8 perlawanan, 1 gol, 0 bantuan gol
Chapecoense: 2 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Halaman berkaitan: Shimizu S Pulse,
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Shimizu S Pulse | 29 tahun | €600K | |
| Shimizu S Pulse | 28 tahun | €650K | |
| Shimizu S Pulse | 28 tahun | €700K | |
| Cerezo Osaka | 27 tahun | €750K | |
| Cerezo Osaka | 27 tahun | €800K | |
| Cerezo Osaka | 27 tahun | €750K | |
| Cerezo Osaka | 26 tahun | €700K | |
| Juventude - RS | 25 tahun | €700K | |
| Juventude - RS | 25 tahun | €700K | |
| Juventude - RS | 25 tahun | €700K | |
| Juventude - RS | 24 tahun | €400K | |
| Juventude - RS | 24 tahun | €300K | |
| America MG | 21 tahun | €200K | |
| Atlético Mineiro | 20 tahun | €200K | |
| Atlético Mineiro | 19 tahun | €250K | |
| Atlético Mineiro | 19 tahun | €100K |
Joao Victor Capixaba berumur 29 tahun. Tarikh lahir: 9 Januari 1997.
Posisi: Pemain Tengah.
Joao Victor Capixaba bermain untuk Shimizu S Pulse.
Ketinggian Joao Victor Capixaba: 170 cm.
Kaki dominan: Kiri.
Kewarganegaraan: Brazil.
Nilai pasaran: €600K.
Joao Victor Capixaba pada musim 2026-2027: 3 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Joao Victor Capixaba pada musim 2026-2027: 3 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 56. Purata rating: 6.2.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Liga J1 Jepun | Shimizu S-Pulse | 3 | 56 | 0 | 0 | 6.2 |
| 2026 | Liga J1 Jepun | Shimizu S-Pulse | 14 | 979 | 1 | 1 | 6.6 |
| 2025 | Liga J1 Jepun | Shimizu S-Pulse | 26 | 1,864 | 2 | 2 | 6.4 |
| 2024 | Liga J1 Jepun | Cerezo Osaka | 27 | 1,640 | 1 | 4 | 6.5 |
| 2023-2024 | Liga J1 Jepun | Cerezo Osaka | 7 | 593 | 0 | 1 | 6.3 |
| Perlawanan Persahabatan Kelab Antarabangsa | Cerezo Osaka | 1 | 45 |
| 0 |
| 0 |
| 6.6 |
| World Championship qualification (CAF) | Cerezo Osaka | 1 | 8 | 0 | 0 | – |
| Japanese Emperor's Cup | Cerezo Osaka | 1 | 98 | 0 | 0 | – |
| 2023 | Liga J1 Jepun | Cerezo Osaka | 13 | 814 | 0 | 3 | 6.6 |
|---|
| 2022 | Serie A Brazil | Juventude | 19 | 1,173 | 1 | 1 | 6.4 |
|---|
| 2021-2022 | Serie A Brazil | Juventude | 11 | 553 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Gaucho Brazil | Juventude | 3 | 244 | 1 | 0 | – | |
| Brazilian Cup | Juventude | 1 | 74 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Serie A Brazil | Juventude | 24 | 1,084 | 0 | 2 | 6.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Gaucho Brazil | Juventude | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Serie B Brazil | Juventude | 19 | 1,199 | 3 | 0 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Juventude | 3 | 179 | 0 | 0 | – | |
| Serie A Brazil | Juventude | 2 | 73 | 0 | 0 | 6.5 | |
| Campeonato Gaucho Brazil | Juventude | 2 | 164 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Serie B Brazil | Juventude | 8 | 381 | 0 | 1 | 6.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Juventude | 3 | 229 | 0 | 0 | – | |
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Gremio Novorizontino | 7 | 175 | 1 | 0 | 6.7 |
| 2019-2020 | Serie B Brazil | Vila Nova | 11 | 420 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Divisyen 1 Campeonato Mineiro Brazil | Vila Nova | 2 | 146 | 0 | 0 | – | |
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Gremio Novorizontino | 1 | 74 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2019 | Serie B Brazil | Vila Nova | 4 | 233 | 0 | 0 | 6.8 |
|---|
| 2018-2019 | Serie B Brazil | Vila Nova | 7 | 242 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Vila Nova | 2 | 168 | 0 | 0 | 6.4 | |
| Serie A Brazil | Flamengo - RJ | 1 | 30 | 0 | 0 | 6.0 |
| 2018 | Serie A Brazil | Chapecoense | 2 | 78 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|
| 2017-2018 | Serie A Brazil | Flamengo - RJ | 3 | 47 | 0 | 0 | 6.3 |
|---|
| 2016-2017 | Serie A Brazil | Atlético Mineiro - MG | 1 | 23 | 0 | 0 | 6.3 |
|---|
| 2016 | Serie A Brazil | Atlético Mineiro - MG | 1 | 9 | 0 | 0 | 6.2 |
|---|
| 2015-2016 | Serie A Brazil | Atlético Mineiro - MG | 2 | 62 | 0 | 0 | 6.0 |
|---|