Iklan
Posisi: Penyerang, Kewarganegaraan: Ireland Utara, Umur: 34, Ketinggian: 178 cm. 2024-2025: 4 perlawanan, 1 gol, 1 bantuan gol. Penampilan terkini yang direkodkan: Derby County U21 vs Southampton U21 (12 April 2025).
Dikemas kini:
Tertinggi: €2J (19 Apr 2016)
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Derby County | 33 tahun | €100K | |
| Derby County | 32 tahun | €150K | |
| Derby County | 32 tahun | €200K | |
| Derby County | 31 tahun | €300K | |
| Rotherham United | 31 tahun | €500K | |
| Rotherham United | 30 tahun | €700K | |
| Rotherham United | 30 tahun | €450K | |
| Heart of Midlothian | 28 tahun | €575K |
Derby County U21: 3 perlawanan, 0 gol, 1 bantuan gol
Derby County: 23 perlawanan, 4 gol, 2 bantuan gol
Rotherham United: 37 perlawanan, 6 gol, 0 bantuan gol
Charlton Athletic: 74 perlawanan, 21 gol, 5 bantuan gol
Heart of Midlothian: 22 perlawanan, 4 gol, 2 bantuan gol
Sheffield United: 16 perlawanan, 0 gol, 1 bantuan gol
Halaman berkaitan: Skor langsung
Conor Washington berumur 34 tahun. Tarikh lahir: 18 Mei 1992.
Posisi: Penyerang.
Ketinggian Conor Washington: 178 cm.
Kaki dominan: Kanan.
Kewarganegaraan: Ireland Utara.
Conor Washington pada musim 2024-2025: 4 perlawanan, 1 gol dan 1 assist dalam semua pertandingan.
| Heart of Midlothian | 27 tahun | €650K |
| Heart of Midlothian | 27 tahun | €800K |
| Sheffield United | 27 tahun | €1J |
| Sheffield United | 26 tahun | €1.5J |
| Queens Park Rangers | 25 tahun | €2J |
| Queens Park Rangers | 24 tahun | €2J |
| Queens Park Rangers | 24 tahun | €2J |
| Queens Park Rangers | 24 tahun | €2J |
| Queens Park Rangers | 23 tahun | €2J |
| Peterborough United | 23 tahun | €750K |
| Peterborough United | 23 tahun | €250K |
| Peterborough United | 22 tahun | €150K |
| Peterborough United | 22 tahun | €100K |
| Newport County | 21 tahun | €50K |
Conor Washington pada musim 2024-2025: 4 perlawanan, 1 gol dan 1 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 245.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-2025 | Liga Perdana 2 Inggeris | Derby County U21 | 3 | 180 | 0 | 1 | 6.8 |
| Liga Perdana 2 Inggeris | Derby County | 1 | 65 | 1 | 0 | 8.1 | |
| 2024 | Kejohanan Eropah | Ireland UtaraPasukan kebangsaan | 6 | 256 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2023-2024 | League One Inggeris | Derby County | 19 | 672 | 3 | 2 | 6.6 |
| Piala FA Inggeris | Derby County | 1 | 67 | 0 | 0 | 6.4 | |
| EFL Trophy | Derby County | 1 | 14 | 0 | 0 | 6.5 | |
| Derby County |
| 1 |
| 73 |
| 0 |
| 0 |
| 6.3 |
| Kejohanan Eropah | Ireland UtaraPasukan kebangsaan | 1 | 45 | 0 | 0 | 5.9 |
| 2022-2023 | Championship Inggeris | Rotherham United | 35 | 1,719 | 5 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piala FA Inggeris | Rotherham United | 1 | 90 | 1 | 0 | 6.8 | |
| Piala EFL | Rotherham United | 1 | 37 | 0 | 0 | 6.8 | |
| Kelayakan Kejohanan Eropah | Ireland UtaraPasukan kebangsaan | 1 | 67 | 0 | 1 | 7.6 |
| 2022 | Kelayakan Kejuaraan Dunia (Eropah) | Ireland UtaraPasukan kebangsaan | 3 | 148 | 0 | 0 | 6.3 |
|---|
| 2021-2022 | League One Inggeris | Charlton Athletic | 35 | 2,586 | 11 | 2 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piala FA Inggeris | Charlton Athletic | 2 | 74 | 0 | 1 | – | |
| EFL Trophy | Charlton Athletic | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Kelayakan Kejuaraan Dunia (Eropah) | Ireland UtaraPasukan kebangsaan | 3 | 253 | 2 | 1 | 6.9 |
| 2020-2021 | League One Inggeris | Charlton Athletic | 34 | 2,109 | 10 | 2 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piala FA Inggeris | Charlton Athletic | 1 | 25 | 0 | 0 | 6.8 | |
| Piala EFL | Charlton Athletic | 1 | 13 | 0 | 0 | 6.7 | |
| Liga Negara-Negara | Ireland UtaraPasukan kebangsaan | 6 | 331 | 0 | 0 | 6.5 | |
| Kejohanan Eropah | Ireland UtaraPasukan kebangsaan | 1 | 0 | 0 | 0 | 6.9 |
| 2020 | Kejohanan Eropah | Ireland UtaraPasukan kebangsaan | 2 | 111 | 1 | 0 | 7.2 |
|---|
| 2019-2020 | Premiership Scotland | Heart of Midlothian | 15 | 855 | 3 | 1 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piala Scotland | Heart of Midlothian | 3 | 261 | 0 | 0 | 6.3 | |
| Piala Liga Scotland | Heart of Midlothian | 3 | 211 | 1 | 1 | – | |
| Kejohanan Eropah | Ireland UtaraPasukan kebangsaan | 1 | 83 | 0 | 0 | 6.2 |
| 2018-2019 | Piala Liga Scotland | Heart of Midlothian | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship Inggeris | Sheffield United | 15 | 297 | 0 | 1 | 6.4 | |
| Piala FA Inggeris | Sheffield United | 1 | 58 | 0 | 0 | 5.9 | |
| Championship Inggeris | Queens Park Rangers | 4 | 134 | 0 | 0 | 6.4 | |
| Kejohanan Eropah | Ireland UtaraPasukan kebangsaan | 1 | 72 | 0 | 0 | 6.5 | |
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | Ireland UtaraPasukan kebangsaan | 1 | 25 | 0 | 0 | 6.8 |
| 2017-2018 | Championship Inggeris | Queens Park Rangers | 33 | 2,262 | 6 | 1 | 6.6 |
|---|
| 2016-2017 | Championship Inggeris | Queens Park Rangers | 40 | 2,426 | 6 | 2 | 6.6 |
|---|
| 2015-2016 | Championship Inggeris | Queens Park Rangers | 15 | 692 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| League One Inggeris | Peterborough United | 1 | 45 | 0 | 0 | 6.3 |