Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Cedera
Tertinggi: €3J (4 Okt 2021)
Dikemas kini:
Daniel Bachmann bermain untuk Watford. Posisi: Penjaga Gol, Kewarganegaraan: Austria, Umur: 32, Ketinggian: 191 cm, Nilai pasaran: €400K. Daniel Bachmann pada musim 2026-2027: 1 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Perlawanan paling terkini dalam rekod yang tersedia yang disertai oleh Daniel Bachmann ialah Watford vs Peterborough United, dengan 90 minit di atas padang. Tarikh perlawanan: 26 Ogos 2026.
Halaman berkaitan: Watford, Skor langsung
Daniel Bachmann berumur 32 tahun. Tarikh lahir: 9 Julai 1994.
Posisi: Penjaga Gol.
Daniel Bachmann bermain untuk Watford.
Ketinggian Daniel Bachmann: 191 cm.
Kaki dominan: Kanan.
Kewarganegaraan: Austria.
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Leyton Orient | 31 tahun | €400K | |
| Deportivo | 31 tahun | €600K | |
| Deportivo | 31 tahun | €1J | |
| Watford | 30 tahun | €1.4J | |
| Watford | 30 tahun | €2J | |
| Watford | 29 tahun | €2.2J | |
| Watford | 29 tahun | €2.2J | |
| Watford | 29 tahun | €2.5J | |
| Watford | 29 tahun | €3J | |
| Watford | 28 tahun | €2.5J | |
| Watford | 28 tahun | €2.5J | |
| Watford | 27 tahun | €2.5J | |
| Watford | 27 tahun | €3J | |
| Watford | 27 tahun | €3J | |
| Watford | 27 tahun | €2J | |
| Watford | 26 tahun | €800K | |
| Watford | 26 tahun | €400K | |
| Watford | 26 tahun | €300K | |
| Watford | 25 tahun | €400K | |
| Watford | 25 tahun | €500K | |
| Watford | 24 tahun | €500K | |
| Kilmarnock | 24 tahun | €300K | |
| Watford | 23 tahun | €250K | |
| Watford | 23 tahun | €250K | |
| Stoke City U23 | 22 tahun | €250K | |
| Stoke City U23 | 22 tahun | €250K | |
| Stoke City U23 | 22 tahun | €250K |
Nilai pasaran: €400K.
Daniel Bachmann pada musim 2026-2027: 1 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Daniel Bachmann pada musim 2026-2027: 1 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 90. Purata rating: 6.6.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | English Football League Cup | Watford | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2024-2025 | Championship Liga Bola Sepak Inggeris | Watford | 22 | 1,903 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2023-2024 | Championship Liga Bola Sepak Inggeris | Watford | 27 | 2,429 | 0 | 0 | 6.7 |
| FA Cup | Watford | 3 | 240 | 0 | 0 | 6.8 | |
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | AustriaPasukan kebangsaan | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2022-2023 | Championship Liga Bola Sepak Inggeris | Watford |
| 45 |
| 4,057 |
| 0 |
| 0 |
| 6.8 |
| 2022 | Kelayakan Kejuaraan Dunia (UEFA) | AustriaPasukan kebangsaan | 4 | 360 | 0 | 0 | 7.0 |
|---|
| 2021-2022 | Liga Perdana Inggeris | Watford | 12 | 1,080 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Watford | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.0 | |
| Kelayakan Kejuaraan Dunia (UEFA) | AustriaPasukan kebangsaan | 2 | 180 | 0 | 0 | 5.4 | |
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | AustriaPasukan kebangsaan | 1 | 87 | 0 | 0 | 6.1 |
| 2020-2021 | Championship Liga Bola Sepak Inggeris | Watford | 23 | 2,070 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Cup | Watford | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.6 | |
| FA Cup | Watford | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.9 | |
| Perlawanan Persahabatan Kelab Antarabangsa | Watford | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.2 | |
| Kejohanan Eropah UEFA | AustriaPasukan kebangsaan | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.5 | |
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | AustriaPasukan kebangsaan | 2 | 180 | 0 | 0 | 8.1 |
| 2020 | Kejohanan Eropah UEFA | AustriaPasukan kebangsaan | 2 | 210 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|
| 2019-2020 | FA Cup | Watford | 2 | 210 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2018-2019 | Perlawanan Persahabatan Kelab Antarabangsa | Watford | 1 | 45 | 0 | 0 | 6.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premiership Scotland | Kilmarnock | 24 | 2,160 | 0 | 0 | 7.1 | |
| Scottish Cup | Kilmarnock | 2 | 115 | 0 | 0 | 5.7 | |
| Scottish League Cup | Kilmarnock | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.6 |