Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Tertinggi: €900K (4 Jun 2024)
Dikemas kini:
Posisi: Penyerang, Kewarganegaraan: Romania, Umur: 31, Ketinggian: 186 cm, Nilai pasaran: €250K. Daniel Popa pada musim 2025-2026: 8 perlawanan, 1 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Perlawanan paling terkini dalam rekod yang tersedia yang disertai oleh Daniel Popa ialah UT Arad vs Metaloglobus, dengan 58 minit di atas padang. Tarikh perlawanan: 5 April 2026.
Metaloglobus: 7 perlawanan, 1 gol, 0 bantuan gol
Gençlerbirliği: 16 perlawanan, 8 gol, 0 bantuan gol
Club FCSB: 28 perlawanan, 2 gol, 4 bantuan gol
Universitatea Cluj: 39 perlawanan, 11 gol, 5 bantuan gol
Chindia Targoviste: 99 perlawanan, 21 gol, 10 bantuan gol
Daejeon Hana Citizen: 9 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Halaman berkaitan: Skor langsung
Daniel Popa berumur 31 tahun. Tarikh lahir: 14 Julai 1995.
Posisi: Penyerang.
Ketinggian Daniel Popa: 186 cm.
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Free Player | 31 tahun | €250K | |
| Metaloglobus | 30 tahun | €350K | |
| Metaloglobus | 30 tahun | €500K | |
| Free Player | 30 tahun | €600K | |
| Gençlerbirliği | 29 tahun | €650K | |
| Gençlerbirliği | 29 tahun | €650K | |
| FCSB | 29 tahun | €650K | |
| Universitatea Cluj | 28 tahun | €900K | |
| Universitatea Cluj | 28 tahun | €850K | |
| Universitatea Cluj | 28 tahun | €700K | |
| Chindia Targoviste | 27 tahun | €700K | |
| Chindia Targoviste | 27 tahun | €700K | |
| Daejeon Citizen | 26 tahun | €600K | |
| Chindia Targoviste | 26 tahun | €650K | |
| Chindia Targoviste | 26 tahun | €650K | |
| Chindia Targoviste | 25 tahun | €550K | |
| Chindia Targoviste | 25 tahun | €500K | |
| Chindia Targoviste | 25 tahun | €350K | |
| Dinamo 1948 | 25 tahun | €250K | |
| Dinamo 1948 | 24 tahun | €325K | |
| Dinamo 1948 | 24 tahun | €400K | |
| Dinamo 1948 | 23 tahun | €400K | |
| Dinamo 1948 | 23 tahun | €450K | |
| Dinamo 1948 | 22 tahun | €700K | |
| Botosani | 22 tahun | €350K | |
| Dinamo 1948 | 21 tahun | €250K | |
| Dinamo 1948 | 21 tahun | €300K | |
| Chindia Targoviste | 20 tahun | €250K | |
| Chindia Targoviste | 20 tahun | €150K |
Kaki dominan: Kanan.
Kewarganegaraan: Romania.
Nilai pasaran: €250K.
Daniel Popa pada musim 2025-2026: 8 perlawanan, 1 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Daniel Popa pada musim 2025-2026: 8 perlawanan, 1 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 378.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | Liga Super Romania | Metaloglobus | 7 | 310 | 1 | 0 | 6.6 |
| Liga Super Turki | Gençlerbirliği | 1 | 68 | 0 | 0 | 6.4 | |
| 2024-2025 | Liga Pertama Turki | Gençlerbirliği | 15 | 910 | 8 | 0 | 7.1 |
| Liga Super Romania | Club FCSB | 14 | 609 | 0 | 1 | 6.4 | |
| Liga Europa UEFA | Club FCSB | 7 | 177 | 0 | 0 | 6.4 | |
| Liga Juara-Juara UEFA | Club FCSB | 3 | 180 | 2 | 1 | 7.4 | |
| 2023-2024 | Liga Juara-Juara UEFA |
| Club FCSB |
| 2 |
| 60 |
| 0 |
| 1 |
| 6.5 |
| Liga Super Romania | Club FCSB | 1 | 55 | 0 | 0 | 5.9 |
| Romanian Super Cup | Club FCSB | 1 | 45 | 0 | 1 | 6.9 |
| Liga Super Romania | Universitatea Cluj | 36 | 2,629 | 11 | 5 | 6.9 |
| Romanian Cup | Universitatea Cluj | 3 | 103 | 0 | 0 | – |
| 2022-2023 | Liga Super Romania | Chindia Targoviste | 34 | 2,903 | 8 | 4 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Romanian Cup | Chindia Targoviste | 1 | 91 | 0 | 0 | – |
| 2022 | K League 2 Korea | Daejeon Hana Citizen | 4 | 184 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|
| 2021-2022 | Liga Super Romania | Chindia Targoviste | 23 | 1,931 | 5 | 3 | 6.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Romanian Cup | Chindia Targoviste | 1 | 22 | 0 | 0 | – | |
| K League 2 Korea | Daejeon Hana Citizen | 5 | 230 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2020-2021 | Liga Super Romania | Chindia Targoviste | 39 | 3,076 | 8 | 3 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Romanian Cup | Chindia Targoviste | 1 | 15 | 0 | 0 | – | |
| Liga Super Romania | Dinamo 1948 | 3 | 135 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Liga Super Romania | Dinamo 1948 | 26 | 817 | 3 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Romanian Cup | Dinamo 1948 | 1 | 46 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Liga Super Romania | Dinamo 1948 | 27 | 1,189 | 1 | 1 | – |
|---|
| 2017-2018 | Liga Super Romania | Dinamo 1948 | 12 | 671 | 6 | 2 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Super Romania | Botosani | 15 | 842 | 1 | 2 | 6.3 |
| 2016-2017 | Liga Super Romania | Botosani | 3 | 180 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Super Romania | Dinamo 1948 | 6 | 119 | 0 | 0 | – |