
Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Tiada data tersedia
Tertinggi: €3.5J (5 Jun 2023)
Dikemas kini:
Dario Špikić bermain untuk Rio Ave. Posisi: Penyerang, Kewarganegaraan: Croatia, Umur: 27, Ketinggian: 183 cm, Nilai pasaran: €1J. Dario Špikić pada musim 2026-2027: 5 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Perlawanan paling terkini dalam rekod yang tersedia yang disertai oleh Dario Špikić ialah Santa Clara vs Rio Ave, dengan 45 minit di atas padang. Tarikh perlawanan: 6 September 2026.
Rio Ave: 5 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Dalam rekod Rio Ave yang tersedia untuk musim 2026/27, Dario Špikić bermain selama 166 minit dan berada dalam kesebelasan utama dalam 2 perlawanan.
Rio Ave: 36 perlawanan, 2 gol, 3 bantuan gol
Aris Thessaloniki: 12 perlawanan, 2 gol, 0 bantuan gol
Dinamo Zagreb: 144 perlawanan, 18 gol, 10 bantuan gol
Gorica: 46 perlawanan, 5 gol, 4 bantuan gol
Sibenik: 1 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Hajduk Split: 1 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Halaman berkaitan: Rio Ave, Skor langsung
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Rio Ave | 27 tahun | €1J | |
| Rio Ave | 26 tahun | €1J | |
| Aris Thessaloniki | 26 tahun | €1.8J | |
| Dinamo Zagreb | 25 tahun | €2J | |
| Dinamo Zagreb | 25 tahun | €2J | |
| Dinamo Zagreb | 24 tahun | €3J | |
| Dinamo Zagreb | 24 tahun | €3.5J | |
| Dinamo Zagreb | 23 tahun | €3J | |
| Dinamo Zagreb | 23 tahun | €1.5J | |
| Dinamo Zagreb | 22 tahun | €1.5J | |
| Gorica | 22 tahun | €1.8J | |
| Gorica | 21 tahun | €1J | |
| Gorica | 21 tahun | €350K | |
| Hajduk Split II | 20 tahun | €50K |
Dario Špikić berumur 27 tahun. Tarikh lahir: 22 Mac 1999.
Posisi: Penyerang.
Dario Špikić bermain untuk Rio Ave.
Ketinggian Dario Špikić: 183 cm.
Kaki dominan: Kanan.
Kewarganegaraan: Croatia.
Nilai pasaran: €1J.
Dario Špikić pada musim 2026-2027: 5 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Dario Špikić pada musim 2026-2027: 5 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 166. Purata rating: 6.2.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Liga Perdana Portugal | Rio Ave | 5 | 166 | 0 | 0 | 6.2 |
| 2025-2026 | Liga Perdana Portugal | Rio Ave | 30 | 1,798 | 2 | 3 | 6.6 |
| Portuguese Cup | Rio Ave | 1 | 70 | 0 | 0 | – | |
| 2024-2025 | Liga Super Greece | Aris Thessaloniki | 12 | 727 | 2 | 0 | 6.7 |
| Liga Bola Sepak Croatia | Dinamo Zagreb | 14 | 626 | 1 | 0 | 6.6 | |
| Liga Juara-Juara UEFA | Dinamo Zagreb | 6 | 195 | 1 | 0 | 6.7 | |
| 2023-2024 |
|---|
| Liga Bola Sepak Croatia |
| Dinamo Zagreb |
| 26 |
| 1,107 |
| 4 |
| 2 |
| 6.8 |
| Liga Persidangan Europa UEFA | Dinamo Zagreb | 7 | 332 | 0 | 1 | 6.5 |
| Liga Juara-Juara UEFA | Dinamo Zagreb | 4 | 292 | 1 | 0 | 7.2 |
| Liga Europa UEFA | Dinamo Zagreb | 2 | 138 | 1 | 0 | 6.7 |
| Croatian Cup | Dinamo Zagreb | 1 | 71 | 0 | 0 | – |
| 2022-2023 | Liga Bola Sepak Croatia | Dinamo Zagreb | 34 | 2,392 | 7 | 4 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Juara-Juara UEFA | Dinamo Zagreb | 12 | 492 | 0 | 0 | 6.4 | |
| Croatian Cup | Dinamo Zagreb | 3 | 154 | 0 | 0 | – | |
| Croatian Super Cup | Dinamo Zagreb | 1 | 84 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2021-2022 | Liga Bola Sepak Croatia | Dinamo Zagreb | 24 | 1,126 | 2 | 2 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Europa UEFA | Dinamo Zagreb | 4 | 64 | 0 | 0 | 6.7 | |
| Croatian Cup | Dinamo Zagreb | 3 | 206 | 0 | 0 | 6.8 |
| 2020-2021 | Liga Bola Sepak Croatia | Gorica | 32 | 2,074 | 5 | 4 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Croatian Cup | Gorica | 2 | 77 | 0 | 0 | – | |
| Liga Bola Sepak Croatia | Dinamo Zagreb | 2 | 171 | 1 | 1 | 6.1 | |
| Croatian Cup | Dinamo Zagreb | 1 | 92 | 0 | 0 | – | |
| European U21 Championship qualification | CroatiaPasukan kebangsaan | 6 | 345 | 0 | 0 | – | |
| European U21 Football Championship | CroatiaPasukan kebangsaan | 4 | 182 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Liga Bola Sepak Croatia | Gorica | 12 | 382 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Bola Sepak Pertama Croatia | Sibenik | 1 | 77 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Liga Bola Sepak Croatia | Hajduk Split | 1 | 9 | 0 | 0 | – |
|---|