Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Tertinggi: €2J (16 Dis 2021)
Dikemas kini:
David bermain untuk Vasco da Gama Saf. Posisi: Penyerang, Kewarganegaraan: Brazil, Umur: 30, Ketinggian: 179 cm, Nilai pasaran: €1.5J. David pada musim 2026: 28 perlawanan, 4 gol dan 1 assist dalam semua pertandingan.
Perlawanan paling terkini dalam rekod yang tersedia yang disertai oleh David ialah Vasco da Gama Saf - RJ vs Remo - PA, dengan 65 minit di atas padang. Tarikh perlawanan: 11 Oktober 2026.
Vasco da Gama Saf - RJ: 24 perlawanan, 4 gol, 1 bantuan gol
Dalam rekod Vasco da Gama Saf - RJ yang tersedia untuk musim 2026, David bermain selama 1107 minit dan berada dalam kesebelasan utama dalam 13 perlawanan.
Vasco da Gama Saf - RJ: 112 perlawanan, 14 gol, 9 bantuan gol
São Paulo - SP: 39 perlawanan, 5 gol, 3 bantuan gol
Internacional - RS: 39 perlawanan, 2 gol, 2 bantuan gol
Fortaleza: 93 perlawanan, 12 gol, 7 bantuan gol
Cruzeiro - MG: 67 perlawanan, 3 gol, 4 bantuan gol
Vitória - BA: 52 perlawanan, 8 gol, 6 bantuan gol
Halaman berkaitan: Vasco da Gama Saf, Skor langsung
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Vasco da Gama Saf | 30 tahun | €1.5J | |
| Vasco da Gama Saf | 30 tahun | €1.5J | |
| Vasco da Gama Saf | 29 tahun | €1.5J | |
| Vasco da Gama Saf | 29 tahun | €2J | |
| Vasco da Gama Saf | 28 tahun | €2J | |
| Vasco da Gama Saf | 28 tahun | €1.5J | |
| São Paulo | 28 tahun | €1.5J | |
| São Paulo | 27 tahun | €1.5J | |
| São Paulo | 27 tahun | €1.7J | |
| Internacional | 27 tahun | €2J | |
| Internacional | 26 tahun | €2J | |
| Internacional | 26 tahun | €2J | |
| Fortaleza | 26 tahun | €2J | |
| Fortaleza | 25 tahun | €1.3J | |
| Fortaleza | 25 tahun | €1.3J | |
| Fortaleza | 24 tahun | €1.2J | |
| Fortaleza | 24 tahun | €1.2J | |
| Cruzeiro | 24 tahun | €1.5J | |
| Cruzeiro | 23 tahun | €1.5J | |
| Cruzeiro | 22 tahun | €1.5J | |
| Vitória | 22 tahun | €1.5J | |
| Vitória | 22 tahun | €1.3J | |
| Vitória | 21 tahun | €500K | |
| Vitória | 20 tahun | €500K | |
| Vitoria PE U20 | 20 tahun | €550K | |
| Vitoria PE U20 | 19 tahun | €250K | |
| Vitoria PE U20 | 19 tahun | €75K |
David berumur 30 tahun. Tarikh lahir: 17 Oktober 1995.
Posisi: Penyerang.
David bermain untuk Vasco da Gama Saf.
Ketinggian David: 179 cm.
Kaki dominan: Kiri.
Kewarganegaraan: Brazil.
Nilai pasaran: €1.5J.
David pada musim 2026: 28 perlawanan, 4 gol dan 1 assist dalam semua pertandingan.
David pada musim 2026: 28 perlawanan, 4 gol dan 1 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 1,153. Purata rating: 6.7.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Serie A Brazil | Vasco da Gama Saf - RJ | 16 | 662 | 2 | 0 | 6.6 |
| CONMEBOL Copa Sudamericana | Vasco da Gama Saf - RJ | 5 | 280 | 2 | 1 | 7.1 | |
| Brazilian Cup | Vasco da Gama Saf - RJ | 5 | 186 | 0 | 0 | 6.6 | |
| Campeonato Carioca A Brazil | Vasco da Gama Saf - RJ | 2 | 25 | 0 | 0 | 6.4 | |
| 2025-2026 | Serie A Brazil | Vasco da Gama Saf - RJ | 19 | 711 | 3 | 1 | 6.7 |
| Campeonato Carioca A Brazil | Vasco da Gama Saf - RJ | 5 | 182 | 0 | 0 | 6.4 | |
| Vasco da Gama Saf - RJ |
| 3 |
| 27 |
| 0 |
| 0 |
| 6.4 |
| CONMEBOL Copa Sudamericana | Vasco da Gama Saf - RJ | 1 | 25 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2025 | Serie A Brazil | Vasco da Gama Saf - RJ | 11 | 322 | 1 | 2 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Vasco da Gama Saf - RJ | 2 | 84 | 0 | 0 | 6.8 | |
| CONMEBOL Copa Sudamericana | Vasco da Gama Saf - RJ | 1 | 19 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2024-2025 | Serie A Brazil | Vasco da Gama Saf - RJ | 6 | 467 | 1 | 1 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Copa Sudamericana | Vasco da Gama Saf - RJ | 1 | 59 | 0 | 0 | 6.2 |
| 2024 | Serie A Brazil | Vasco da Gama Saf - RJ | 12 | 698 | 1 | 3 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Carioca A Brazil | Vasco da Gama Saf - RJ | 7 | 368 | 2 | 0 | 6.8 | |
| Brazilian Cup | Vasco da Gama Saf - RJ | 4 | 257 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2023-2024 | Serie A Brazil | Vasco da Gama Saf - RJ | 7 | 581 | 2 | 0 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Carioca A Brazil | Vasco da Gama Saf - RJ | 4 | 199 | 0 | 1 | 6.6 | |
| Brazilian Cup | Vasco da Gama Saf - RJ | 1 | 33 | 0 | 0 | – | |
| Serie A Brazil | São Paulo - SP | 1 | 57 | 0 | 0 | 6.8 |
| 2023 | Serie A Brazil | São Paulo - SP | 20 | 640 | 2 | 2 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | São Paulo - SP | 8 | 555 | 1 | 1 | 6.8 | |
| Brazilian Cup | São Paulo - SP | 5 | 84 | 1 | 0 | 6.8 | |
| CONMEBOL Copa Sudamericana | São Paulo - SP | 4 | 208 | 1 | 0 | 6.6 |
| 2022-2023 | Serie A Brazil | São Paulo - SP | 1 | 27 | 0 | 0 | 6.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A Brazil | Internacional - RS | 1 | 19 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2022 | Serie A Brazil | Internacional - RS | 17 | 664 | 0 | 1 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Gaucho Brazil | Internacional - RS | 6 | 418 | 2 | 0 | – | |
| CONMEBOL Copa Sudamericana | Internacional - RS | 2 | 49 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2021-2022 | Campeonato Gaucho Brazil | Internacional - RS | 5 | 387 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Copa Sudamericana | Internacional - RS | 4 | 206 | 0 | 0 | 6.6 | |
| Serie A Brazil | Internacional - RS | 3 | 159 | 0 | 1 | 6.3 | |
| Brazilian Cup | Internacional - RS | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Brazilian Cup | Fortaleza | 2 | 107 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Serie A Brazil | Fortaleza | 32 | 1,957 | 5 | 2 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Fortaleza | 3 | 218 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2020-2021 | Brazilian Copa do Nordeste | Fortaleza | 7 | 512 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Fortaleza | 5 | 400 | 0 | 0 | – | |
| Serie A Brazil | Fortaleza | 2 | 180 | 1 | 0 | 6.7 | |
| CONMEBOL Copa Sudamericana | Fortaleza | 2 | 135 | 0 | 0 | 5.9 | |
| Brazilian Campeonato Cearense Division 1 | Fortaleza | 1 | 74 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Serie A Brazil | Fortaleza | 33 | 2,513 | 6 | 5 | 6.4 |
|---|
| 2019-2020 | Brazilian Copa do Nordeste | Fortaleza | 6 | 403 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A Brazil | Cruzeiro - MG | 23 | 1,597 | 0 | 2 | 6.8 | |
| Brazilian Cup | Cruzeiro - MG | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.1 |
| 2019 | CONMEBOL Copa Libertadores | Cruzeiro - MG | 1 | 45 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|
| 2018-2019 | Serie A Brazil | Cruzeiro - MG | 25 | 1,288 | 1 | 1 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Cruzeiro - MG | 5 | 37 | 0 | 0 | 6.3 | |
| CONMEBOL Copa Libertadores | Cruzeiro - MG | 4 | 51 | 0 | 0 | 6.7 | |
| Divisyen 1 Campeonato Mineiro Brazil | Cruzeiro - MG | 4 | 174 | 2 | 1 | 7.2 |
| 2017-2018 | Serie A Brazil | Cruzeiro - MG | 4 | 152 | 0 | 0 | 6.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A Brazil | Vitória - BA | 19 | 1,512 | 4 | 3 | 6.7 |
| 2016-2017 | Serie A Brazil | Vitória - BA | 25 | 1,495 | 3 | 3 | 6.6 |
|---|
| 2016 | Serie A Brazil | Vitória - BA | 4 | 122 | 1 | 0 | 6.5 |
|---|
| 2015-2016 | Serie A Brazil | Vitória - BA | 4 | 109 | 0 | 0 | 6.2 |
|---|