Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Tiada data tersedia
Tertinggi: €4.4J (15 Mac 2021)
Dikemas kini:
Davidson bermain untuk Qingdao West Coast. Posisi: Penyerang, Kewarganegaraan: Brazil, Umur: 35, Ketinggian: 177 cm, Nilai pasaran: €200K. Davidson pada musim 2026: 22 perlawanan, 8 gol dan 3 assist dalam semua pertandingan.
Perlawanan paling terkini dalam rekod yang tersedia yang disertai oleh Davidson ialah Qingdao West Coast vs Dalian Yingbo, dengan 90 minit di atas padang. Tarikh perlawanan: 11 Oktober 2026.
Qingdao West Coast: 27 perlawanan, 9 gol, 4 bantuan gol
Dalam rekod Qingdao West Coast yang tersedia untuk musim 2026, Davidson bermain selama 2428 minit dan berada dalam kesebelasan utama dalam 27 perlawanan.
Qingdao West Coast: 57 perlawanan, 17 gol, 7 bantuan gol
Başakşehir: 48 perlawanan, 9 gol, 0 bantuan gol
Wuhan Three Towns: 66 perlawanan, 26 gol, 16 bantuan gol
Alanyaspor: 66 perlawanan, 17 gol, 6 bantuan gol
Vitoria Guimaraes: 78 perlawanan, 17 gol, 10 bantuan gol
Chaves: 48 perlawanan, 6 gol, 7 bantuan gol
Halaman berkaitan: Qingdao West Coast, Skor langsung
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Qingdao West Coast | 35 tahun | €200K | |
| Qingdao West Coast | 34 tahun | €350K | |
| Qingdao West Coast | 34 tahun | €500K | |
| Başakşehir | 33 tahun | €750K | |
| Başakşehir | 33 tahun | €850K | |
| Başakşehir | 33 tahun | €850K | |
| Başakşehir | 33 tahun | €850K | |
| Wuhan Three Towns | 32 tahun | €900K | |
| Wuhan Three Towns | 32 tahun | €1.5J | |
| Wuhan Three Towns | 31 tahun | €3J | |
| Wuhan Three Towns | 31 tahun | €3.2J | |
| Alanyaspor | 30 tahun | €3.8J | |
| Alanyaspor | 30 tahun | €3.8J | |
| Alanyaspor | 30 tahun | €4J | |
| Alanyaspor | 30 tahun | €4.4J | |
| Alanyaspor | 29 tahun | €4.2J | |
| Alanyaspor | 29 tahun | €2.4J | |
| Vitoria Guimaraes | 29 tahun | €2.8J | |
| Vitoria Guimaraes | 28 tahun | €3.5J | |
| Vitoria Guimaraes | 28 tahun | €3J | |
| Vitoria Guimaraes | 27 tahun | €1.5J | |
| Aves | 27 tahun | €1.3J | |
| Aves | 26 tahun | €900K | |
| Aves | 26 tahun | €400K | |
| Aves | 25 tahun | €400K | |
| Covilha | 25 tahun | €200K | |
| Covilha | 25 tahun | €200K |
Davidson berumur 35 tahun. Tarikh lahir: 5 Mac 1991.
Posisi: Penyerang.
Davidson bermain untuk Qingdao West Coast.
Ketinggian Davidson: 177 cm.
Kaki dominan: Kanan.
Kewarganegaraan: Brazil.
Nilai pasaran: €200K.
Davidson pada musim 2026: 22 perlawanan, 8 gol dan 3 assist dalam semua pertandingan.
Davidson pada musim 2026: 22 perlawanan, 8 gol dan 3 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 1,978. Purata rating: 7.1.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Liga Super Bola Sepak China | Qingdao West Coast | 21 | 1,888 | 8 | 3 | 7.1 |
| Chinese FA Cup | Qingdao West Coast | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2025-2026 | Liga Super Bola Sepak China | Qingdao West Coast | 12 | 1,080 | 5 | 1 | 6.9 |
| 2025 | Liga Super Bola Sepak China | Qingdao West Coast | 19 | 1,647 | 4 | 3 | 6.9 |
| 2024-2025 | Liga Super Bola Sepak China | Qingdao West Coast | 3 | 270 | 0 | 0 | 6.2 |
| Chinese FA Cup | Qingdao West Coast | 1 |
| 120 |
| 0 |
| 0 |
| 6.7 |
| Liga Super Turki | Başakşehir | 19 | 1,026 | 3 | 0 | 6.6 |
| Liga Persidangan Europa UEFA | Başakşehir | 12 | 702 | 2 | 0 | 6.9 |
| Turkish Cup | Başakşehir | 2 | 105 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2023-2024 | Liga Super Turki | Başakşehir | 14 | 980 | 4 | 0 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Turkish Cup | Başakşehir | 1 | 27 | 0 | 0 | 6.1 | |
| AFC Champions League | Wuhan Three Towns | 6 | 540 | 2 | 0 | 6.7 |
| 2023 | Liga Super Bola Sepak China | Wuhan Three Towns | 24 | 1,765 | 6 | 3 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chinese Super Cup | Wuhan Three Towns | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2022-2023 | Liga Super Bola Sepak China | Wuhan Three Towns | 5 | 405 | 2 | 2 | 7.2 |
|---|
| 2022 | Liga Super Bola Sepak China | Wuhan Three Towns | 29 | 2,485 | 16 | 11 | 7.4 |
|---|
| 2021-2022 | Liga Super Bola Sepak China | Wuhan Three Towns | 1 | 18 | 0 | 0 | 6.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Super Turki | Alanyaspor | 22 | 1,721 | 6 | 4 | 6.9 |
| 2020-2021 | Liga Super Turki | Alanyaspor | 39 | 3,023 | 11 | 2 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Turkish Cup | Alanyaspor | 3 | 262 | 0 | 0 | – | |
| Liga Europa UEFA | Alanyaspor | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Perlawanan Persahabatan Kelab Antarabangsa | Alanyaspor | 1 | 46 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2019-2020 | Liga Perdana Portugal | Vitoria Guimaraes | 26 | 1,526 | 5 | 3 | 5.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Europa UEFA | Vitoria Guimaraes | 12 | 975 | 2 | 0 | 6.9 | |
| Portuguese League Cup | Vitoria Guimaraes | 4 | 360 | 2 | 1 | 6.8 |
| 2018-2019 | Liga Perdana Portugal | Vitoria Guimaraes | 34 | 2,629 | 8 | 6 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portuguese Cup | Vitoria Guimaraes | 2 | 165 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | Liga Perdana Portugal | Chaves | 33 | 2,367 | 5 | 6 | 6.7 |
|---|
| 2016-2017 | Liga Perdana Portugal | Chaves | 15 | 732 | 1 | 1 | 6.6 |
|---|