Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Cedera
Tertinggi: €925K (4 Jan 2018)
Dikemas kini:
Eduardo bermain untuk V-Varen Nagasaki. Posisi: Pemain Pertahanan, Kewarganegaraan: Brazil, Umur: 33, Ketinggian: 184 cm, Nilai pasaran: €350K. Eduardo pada musim 2026-2027: 2 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Perlawanan paling terkini dalam rekod yang tersedia yang disertai oleh Eduardo ialah Fagiano Okayama vs V-Varen Nagasaki, dengan 23 minit di atas padang. Tarikh perlawanan: 15 Ogos 2026.
V-Varen Nagasaki: 2 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Dalam rekod V-Varen Nagasaki yang tersedia untuk musim 2026/27, Eduardo bermain selama 86 minit dan berada dalam kesebelasan utama dalam 2 perlawanan.
V-Varen Nagasaki: 27 perlawanan, 2 gol, 1 bantuan gol
Yokohama F. Marinos: 99 perlawanan, 4 gol, 6 bantuan gol
Sagan Tosu: 57 perlawanan, 3 gol, 3 bantuan gol
Matsumoto Yamaga: 8 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Kawasaki Frontale: 34 perlawanan, 1 gol, 0 bantuan gol
Kashiwa Reysol: 4 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Halaman berkaitan: V-Varen Nagasaki, Skor langsung
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| V-Varen Nagasaki | 33 tahun | €350K | |
| V-Varen Nagasaki | 32 tahun | €400K | |
| V-Varen Nagasaki | 32 tahun | €500K | |
| Yokohama Marinos | 31 tahun | €550K | |
| Yokohama Marinos | 31 tahun | €600K | |
| Yokohama Marinos | 30 tahun | €700K | |
| Yokohama Marinos | 30 tahun | €750K | |
| Yokohama Marinos | 29 tahun | €800K | |
| Yokohama Marinos | 29 tahun | €750K | |
| Sagan Tosu | 28 tahun | €800K | |
| Sagan Tosu | 28 tahun | €600K | |
| Sagan Tosu | 27 tahun | €450K | |
| Sagan Tosu | 26 tahun | €325K | |
| Matsumoto Yamaga | 26 tahun | €400K | |
| Matsumoto Yamaga | 26 tahun | €500K | |
| Kawasaki Frontale | 25 tahun | €500K | |
| Kawasaki Frontale | 24 tahun | €925K | |
| Kawasaki Frontale | 23 tahun | €800K | |
| Kashiwa Reysol | 22 tahun | €800K | |
| Kashiwa Reysol | 22 tahun | €500K | |
| Kashiwa Reysol | 21 tahun | €350K | |
| Austria Lustenau | 20 tahun | €150K | |
| Austria Lustenau | 19 tahun | €125K | |
| Lustenau | 19 tahun | €125K |
Eduardo berumur 33 tahun. Tarikh lahir: 27 April 1993.
Posisi: Pemain Pertahanan.
Eduardo bermain untuk V-Varen Nagasaki.
Ketinggian Eduardo: 184 cm.
Kaki dominan: Kiri.
Kewarganegaraan: Brazil.
Nilai pasaran: €350K.
Eduardo pada musim 2026-2027: 2 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Eduardo pada musim 2026-2027: 2 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 86. Purata rating: 6.8.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Liga J1 Jepun | V-Varen Nagasaki | 2 | 86 | 0 | 0 | 6.8 |
| 2026 | Liga J1 Jepun | V-Varen Nagasaki | 13 | 900 | 1 | 1 | 6.6 |
| 2025 | Liga J2 Jepun | V-Varen Nagasaki | 11 | 960 | 1 | 0 | 6.8 |
| 2024-2025 | Liga J2 Jepun | V-Varen Nagasaki | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| Liga Juara-Juara AFC Elite | Yokohama F. Marinos | 5 | 350 | 0 | 1 | 6.7 | |
| Liga J1 Jepun | Yokohama F. Marinos | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2024 |
|---|
| Liga J1 Jepun |
| Yokohama F. Marinos |
| 25 |
| 1,988 |
| 2 |
| 0 |
| 6.7 |
| 2023-2024 | AFC Champions League | Yokohama F. Marinos | 10 | 717 | 0 | 1 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga J1 Jepun | Yokohama F. Marinos | 5 | 450 | 0 | 0 | 7.3 | |
| J.League Yamazaki Biscuit Levain Cup | Yokohama F. Marinos | 1 | 74 | 0 | 0 | – |
| 2023 | Liga J1 Jepun | Yokohama F. Marinos | 14 | 1,212 | 0 | 3 | 6.8 |
|---|
| 2022 | Liga J1 Jepun | Yokohama F. Marinos | 4 | 360 | 1 | 0 | 7.0 |
|---|
| 2021-2022 | Liga J1 Jepun | Yokohama F. Marinos | 12 | 929 | 0 | 0 | 7.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League | Yokohama F. Marinos | 2 | 174 | 0 | 0 | 7.4 | |
| Liga J1 Jepun | Sagan Tosu | 2 | 180 | 1 | 0 | 7.2 |
| 2021 | Liga J1 Jepun | Sagan Tosu | 32 | 2,834 | 2 | 3 | 6.7 |
|---|
| 2020-2021 | Liga J1 Jepun | Sagan Tosu | 8 | 720 | 0 | 0 | 6.8 |
|---|
| 2020 | Liga J1 Jepun | Sagan Tosu | 9 | 806 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|
| 2019-2020 | Liga J1 Jepun | Sagan Tosu | 6 | 540 | 0 | 0 | 7.1 |
|---|
| 2019 | Liga J1 Jepun | Matsumoto Yamaga | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.1 |
|---|
| 2018-2019 | Liga J1 Jepun | Matsumoto Yamaga | 6 | 527 | 0 | 0 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| J.League Yamazaki Biscuit Levain Cup | Matsumoto Yamaga | 1 | 22 | 0 | 0 | – |
| 2018 | AFC Champions League | Kawasaki Frontale | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.0 |
|---|
| 2017-2018 | Liga J1 Jepun | Kawasaki Frontale | 8 | 394 | 1 | 0 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League | Kawasaki Frontale | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2017 | Liga J1 Jepun | Kawasaki Frontale | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.0 |
|---|
| 2016-2017 | Liga J1 Jepun | Kawasaki Frontale | 16 | 1,210 | 0 | 0 | 7.0 |
|---|
| 2016 | Liga J1 Jepun | Kawasaki Frontale | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.0 |
|---|
| 2015-2016 | Liga J1 Jepun | Kawasaki Frontale | 5 | 164 | 0 | 0 | 7.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga J1 Jepun | Kashiwa Reysol | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2014-2015 | Liga J1 Jepun | Kashiwa Reysol | 3 | 207 | 0 | 0 | – |
|---|