Iklan
Eric Hottmann bermain untuk Fortuna Dusseldorf. Posisi: Penyerang, Kewarganegaraan: Jerman, Umur: 26, Ketinggian: 186 cm, Nilai pasaran: €350K. 2026-2027: 12 perlawanan, 2 gol, 0 bantuan gol. Penampilan terkini yang direkodkan: Fortuna Dusseldorf vs Meppen (31 Oktober 2026).
Dikemas kini:
Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Cedera
Tiada data tersedia
Tertinggi: €350K (28 Mei 2026)
Fortuna Dusseldorf: 11 perlawanan, 2 gol, 0 bantuan gol
Dalam rekod Fortuna Dusseldorf yang tersedia untuk musim 2026/27, Eric Hottmann bermain selama 609 minit dan berada dalam kesebelasan utama dalam 7 perlawanan.
Fortuna Dusseldorf: 13 perlawanan, 2 gol, 0 bantuan gol
Jahn Regensburg: 75 perlawanan, 17 gol, 6 bantuan gol
Energie Cottbus: 1 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Te Cu Kukuh Atta Seip: 29 perlawanan, 2 gol, 1 bantuan gol
SG Sonnenhof Grossaspach: 22 perlawanan, 0 gol, 1 bantuan gol
Halaman berkaitan: Fortuna Dusseldorf, Skor langsung
Eric Hottmann berumur 26 tahun. Tarikh lahir: 8 Februari 2000.
Posisi: Penyerang.
Eric Hottmann bermain untuk Fortuna Dusseldorf.
Ketinggian Eric Hottmann: 186 cm.
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Jahn Regensburg | 26 tahun | €350K | |
| Jahn Regensburg | 25 tahun | €275K | |
| Jahn Regensburg | 25 tahun | €275K | |
| Jahn Regensburg | 24 tahun | €200K | |
| Jahn Regensburg | 24 tahun | €175K | |
| Jahn Regensburg | 23 tahun | €175K | |
| Energie Cottbus | 23 tahun | €200K | |
| Energie Cottbus | 22 tahun | €150K | |
| Türkgücü München | 22 tahun | €150K | |
| Türkgücü München | 21 tahun | €150K | |
| Stuttgart II | 21 tahun | €150K | |
| Stuttgart II | 20 tahun | €150K | |
| Stuttgart II | 20 tahun | €150K | |
| SG Sonnenhof Grossaspach | 19 tahun | €200K | |
| SG Sonnenhof Grossaspach | 19 tahun | €200K | |
| SG Sonnenhof Grossaspach | 19 tahun | €150K |
Kaki dominan: Kanan.
Kewarganegaraan: Jerman.
Nilai pasaran: €350K.
Eric Hottmann pada musim 2026-2027: 12 perlawanan, 2 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Eric Hottmann pada musim 2026-2027: 12 perlawanan, 2 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 669. Purata rating: 6.6.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | 3. Liga Jerman | Fortuna Dusseldorf | 11 | 609 | 2 | 0 | 6.6 |
| Piala DFB | Fortuna Dusseldorf | 1 | 60 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2026 | Perlawanan Persahabatan Kelab Antarabangsa | Fortuna Dusseldorf | 1 | 45 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2025-2026 | 3. Liga Jerman | Jahn Regensburg | 32 | 2,460 | 13 | 3 | 6.9 |
| 2024-2025 | Bundesliga 2 Jerman | Jahn Regensburg | 26 | 1,495 | 3 | 2 | 6.5 |
| Piala DFB | Jahn Regensburg | 2 | 139 | 0 | 0 | 6.2 |
| 2023-2024 | 3. Liga Jerman | Jahn Regensburg | 14 | 350 | 1 | 1 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piala DFB | Jahn Regensburg | 1 | 25 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2022-2023 | Piala DFB | Energie Cottbus | 1 | 90 | 0 | 0 | 5.8 |
|---|
| 2021-2022 | 3. Liga Jerman | Te Cu Kukuh Atta Seip | 28 | 867 | 2 | 1 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piala DFB | Te Cu Kukuh Atta Seip | 1 | 7 | 0 | 0 | 6.8 |
| 2019-2020 | 3. Liga Jerman | SG Sonnenhof Grossaspach | 19 | 1,044 | 0 | 1 | 6.4 |
|---|
| 2018-2019 | 3. Liga Jerman | SG Sonnenhof Grossaspach | 3 | 150 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|