Iklan
Erick Noriega bermain untuk Grêmio. Posisi: Pemain Tengah, Kewarganegaraan: Peru, Umur: 25, Ketinggian: 182 cm, Nilai pasaran: €6J. 2026: 45 perlawanan, 2 gol, 1 bantuan gol. Penampilan terkini yang direkodkan: Grêmio - RS vs Atlético Mineiro - MG (2 November 2026).
Dikemas kini:
Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Cedera
Tiada data tersedia
Tertinggi: €6J (27 Sep 2026)
Grêmio - RS: 24 perlawanan, 1 gol, 1 bantuan gol
Dalam rekod Grêmio - RS yang tersedia untuk musim 2026, Erick Noriega bermain selama 1794 minit dan berada dalam kesebelasan utama dalam 21 perlawanan.
Grêmio - RS: 58 perlawanan, 2 gol, 3 bantuan gol
Alianza Lima: 51 perlawanan, 3 gol, 0 bantuan gol
Comerciantes Unidos: 16 perlawanan, 0 gol, 1 bantuan gol
Renofa Yamaguchi: 14 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Halaman berkaitan: Grêmio, Skor langsung
Erick Noriega berumur 25 tahun. Tarikh lahir: 22 Oktober 2001.
Posisi: Pemain Tengah.
Erick Noriega bermain untuk Grêmio.
Ketinggian Erick Noriega: 182 cm.
Kaki dominan: Kanan.
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Grêmio | 24 tahun | €6J | |
| Grêmio | 24 tahun | €5J | |
| Grêmio | 24 tahun | €4J | |
| Grêmio | 24 tahun | €3.5J | |
| Grêmio | 23 tahun | €2J | |
| Alianza Lima | 23 tahun | €1.4J | |
| Alianza Lima | 23 tahun | €1.4J | |
| Alianza Lima | 23 tahun | €700K | |
| Alianza Lima | 22 tahun | €500K | |
| Comerciantes Unidos | 22 tahun | €400K | |
| Dep.San Martin | 22 tahun | €225K | |
| Dep.San Martin | 21 tahun | €75K | |
| Shimizu S Pulse | 20 tahun | €50K | |
| Shimizu S Pulse | 19 tahun | €50K | |
| Machida Zelvia | 19 tahun | €50K |
Nilai pasaran: €6J.
Erick Noriega pada musim 2026: 45 perlawanan, 2 gol dan 1 assist dalam semua pertandingan.
Erick Noriega pada musim 2026: 45 perlawanan, 2 gol dan 1 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 3,234.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Serie A Brazil | Grêmio - RS | 21 | 1,524 | 1 | 1 | 6.5 |
| Copa do Brasil | Grêmio - RS | 6 | 520 | 1 | 0 | 6.7 | |
| Copa Sudamericana | Grêmio - RS | 6 | 416 | 0 | 0 | 6.9 | |
| Campeonato Gaucho Brazil | Grêmio - RS | 5 | 401 | 0 | 0 | 6.4 | |
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | PeruPasukan kebangsaan | 5 | 330 | 0 | 0 | 6.6 | |
| Kelayakan Kejuaraan Dunia (CONMEBOL) | PeruPasukan kebangsaan | 2 | 43 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2025-2026 | Serie A Brazil |
| Grêmio - RS |
| 7 |
| 567 |
| 0 |
| 0 |
| 6.8 |
| Campeonato Gaucho Brazil | Grêmio - RS | 3 | 270 | 0 | 2 | 6.9 |
| Liga 1 Peru | Alianza Lima | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.0 |
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | PeruPasukan kebangsaan | 1 | 85 | 0 | 0 | 6.2 |
| Kelayakan Kejuaraan Dunia (CONMEBOL) | PeruPasukan kebangsaan | 1 | 87 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2025 | Serie A Brazil | Grêmio - RS | 10 | 889 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga 1 Peru | Alianza Lima | 15 | 1,197 | 2 | 0 | 7.2 | |
| Copa Libertadores | Alianza Lima | 11 | 990 | 0 | 0 | 6.6 | |
| Copa Sudamericana | Alianza Lima | 3 | 270 | 0 | 0 | 7.0 |
| 2024-2025 | Liga 1 Peru | Alianza Lima | 12 | 1,021 | 0 | 0 | 6.9 |
|---|
| 2024 | Liga 1 Peru | Alianza Lima | 8 | 663 | 1 | 0 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga 1 Peru | Comerciantes Unidos | 8 | 716 | 0 | 0 | 6.5 | |
| Kelayakan Olimpik Amerika Selatan | PeruPasukan kebangsaan | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2023-2024 | Liga 1 Peru | Alianza Lima | 1 | 44 | 0 | 0 | 5.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga 1 Peru | Comerciantes Unidos | 8 | 700 | 0 | 1 | 6.2 | |
| Kelayakan Olimpik Amerika Selatan | Renofa Yamaguchi | 3 | 270 | 0 | 0 | 6.4 | |
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | PeruPasukan kebangsaan | 1 | 17 | 0 | 0 | 7.0 |
| 2022-2023 | Liga 2 Peru | Renofa Yamaguchi | 5 | 166 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2020-2021 | Liga J2 Jepun | Renofa Yamaguchi | 5 | 61 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piala Maharaja Jepun | Renofa Yamaguchi | 1 | 2 | 0 | 0 | – |