Iklan
Esneyder Mena bermain untuk Medellin Independiente. Posisi: Pemain Pertahanan, Kewarganegaraan: Colombia, Umur: 29, Ketinggian: 178 cm, Nilai pasaran: €650K. 2026: 44 perlawanan, 0 gol, 2 bantuan gol. Penampilan terkini yang direkodkan: Dep.Independiente Medellin vs Alianza Fútbol Club (2 November 2026).
Dikemas kini:
Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Tiada data tersedia
Tertinggi: €650K (11 Dis 2022)
Dep.Independiente Medellin: 35 perlawanan, 0 gol, 2 bantuan gol
Dalam rekod Dep.Independiente Medellin yang tersedia untuk musim 2026, Esneyder Mena bermain selama 2505 minit dan berada dalam kesebelasan utama dalam 27 perlawanan.
Dep.Independiente Medellin: 76 perlawanan, 0 gol, 5 bantuan gol
América de Cali: 109 perlawanan, 3 gol, 14 bantuan gol
Atlético Bucaramanga: 16 perlawanan, 0 gol, 2 bantuan gol
Deportivo Pasto: 48 perlawanan, 0 gol, 10 bantuan gol
Correcaminos de la UAT: 1 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Patriotas Boyacá: 2 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Halaman berkaitan: Medellin Independiente, Skor langsung
Esneyder Mena berumur 29 tahun. Tarikh lahir: 3 November 1997.
Posisi: Pemain Pertahanan.
Esneyder Mena bermain untuk Medellin Independiente.
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Medellin Independiente | 28 tahun | €650K | |
| Medellin Independiente | 28 tahun | €650K | |
| Medellin Independiente | 27 tahun | €500K | |
| America de Cali | 27 tahun | €350K | |
| America de Cali | 27 tahun | €350K | |
| Atletico Bucaramanga | 27 tahun | €450K | |
| America de Cali | 26 tahun | €450K | |
| America de Cali | 26 tahun | €500K | |
| America de Cali | 25 tahun | €500K | |
| America de Cali | 25 tahun | €650K | |
| America de Cali | 25 tahun | €650K | |
| America de Cali | 24 tahun | €550K | |
| Deportivo Pasto | 23 tahun | €550K | |
| Deportivo Pasto | 23 tahun | €400K |
Ketinggian Esneyder Mena: 178 cm.
Kaki dominan: Kanan.
Kewarganegaraan: Colombia.
Nilai pasaran: €650K.
Esneyder Mena pada musim 2026: 44 perlawanan, 0 gol dan 2 assist dalam semua pertandingan.
Esneyder Mena pada musim 2026: 44 perlawanan, 0 gol dan 2 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 2,989. Purata rating: 6.5.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Categoría Primera A | Dep.Independiente Medellin | 33 | 2,325 | 0 | 2 | 6.5 |
| Copa Libertadores | Dep.Independiente Medellin | 9 | 484 | 0 | 0 | 6.5 | |
| Copa Sudamericana | Dep.Independiente Medellin | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2025-2026 | Categoría Primera A | Dep.Independiente Medellin | 17 | 1,389 | 0 | 1 | 6.6 |
| Copa Libertadores | Dep.Independiente Medellin | 1 | 68 | 0 | 0 | 6.4 | |
| 2025 | Categoría Primera A | Dep.Independiente Medellin | 7 | 472 | 0 | 2 |
| 6.5 |
| Categoría Primera A | América de Cali | 3 | 137 | 0 | 0 | 6.8 |
| Copa Sudamericana | América de Cali | 1 | 45 | 0 | 0 | 5.7 |
| 2024-2025 | Categoría Primera A | Dep.Independiente Medellin | 2 | 174 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Categoría Primera A | América de Cali | 11 | 944 | 1 | 2 | 7.2 | |
| Copa Sudamericana | América de Cali | 3 | 245 | 0 | 0 | 6.3 | |
| Categoría Primera A | Atlético Bucaramanga | 12 | 742 | 0 | 2 | 6.4 |
| 2024 | Categoría Primera A | Atlético Bucaramanga | 2 | 72 | 0 | 0 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana | América de Cali | 1 | 62 | 0 | 0 | 6.1 |
| 2023-2024 | Categoría Primera A | Atlético Bucaramanga | 2 | 54 | 0 | 0 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Categoría Primera A | América de Cali | 9 | 633 | 0 | 0 | 6.6 | |
| Copa Colombia | América de Cali | 1 | 64 | 0 | 0 | – |
| 2023 | Categoría Primera A | América de Cali | 29 | 2,109 | 2 | 5 | 6.6 |
|---|
| 2022-2023 | Categoría Primera A | América de Cali | 22 | 1,753 | 0 | 4 | 6.7 |
|---|
| 2022 | Categoría Primera A | América de Cali | 15 | 1,145 | 0 | 1 | 6.7 |
|---|
| 2021-2022 | Categoría Primera A | América de Cali | 13 | 900 | 0 | 2 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana | América de Cali | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.0 | |
| Categoría Primera A | Deportivo Pasto | 14 | 1,181 | 0 | 1 | 6.8 |
| 2021 | Categoría Primera A | Deportivo Pasto | 3 | 261 | 0 | 1 | – |
|---|
| 2020-2021 | Categoría Primera A | Deportivo Pasto | 31 | 2,434 | 0 | 8 | 6.1 |
|---|
| 2019-2020 | Copa MX | Correcaminos de la UAT | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.0 |
|---|
| 2018-2019 | Categoría Primera A | Dep.Independiente Medellin | 4 | 179 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa MX | Dep.Independiente Medellin | 1 | 79 | 0 | 0 | – | |
| Categoría Primera A | Jaguares de Córdoba | 1 | 22 | 0 | 0 | 6.2 |
| 2018 | Categoría Primera A | Patriotas Boyacá | 2 | 105 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|
| 2016-2017 | Categoría Primera A | Jaguares de Córdoba | 5 | 74 | 0 | 0 | 6.8 |
|---|