Iklan
Fernand Mayembo bermain untuk Hapoel Tel Aviv. Posisi: Pemain Pertahanan, Kewarganegaraan: Congo - Brazzaville, Umur: 30, Ketinggian: 184 cm, Nilai pasaran: €800K. 2026-2027: 15 perlawanan, 1 gol, 0 bantuan gol. Penampilan terkini yang direkodkan: Hapoel Tel Aviv vs Maccabi Haifa (3 November 2026).
Dikemas kini:

Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Cedera
Tiada data tersedia
Tertinggi: €800K (29 Sep 2019)
Hapoel Tel Aviv: 9 perlawanan, 1 gol, 0 bantuan gol
Dalam rekod Hapoel Tel Aviv yang tersedia untuk musim 2026/27, Fernand Mayembo bermain selama 810 minit dan berada dalam kesebelasan utama dalam 9 perlawanan.
Hapoel Tel Aviv: 43 perlawanan, 1 gol, 0 bantuan gol
Hapoel Haifa: 53 perlawanan, 2 gol, 1 bantuan gol
Ajaccio: 13 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Havre Athletic Club: 87 perlawanan, 1 gol, 0 bantuan gol
Grenoble: 2 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Chamois Niortais: 1 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Halaman berkaitan: Hapoel Tel Aviv, Skor langsung
Fernand Mayembo berumur 30 tahun. Tarikh lahir: 9 Januari 1996.
Posisi: Pemain Pertahanan.
Fernand Mayembo bermain untuk Hapoel Tel Aviv.
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Hapoel Tel Aviv | 30 tahun | €800K | |
| Hapoel Tel Aviv | 29 tahun | €650K | |
| Hapoel Haifa | 29 tahun | €550K | |
| Hapoel Haifa | 29 tahun | €550K | |
| Hapoel Haifa | 28 tahun | €500K | |
| Hapoel Haifa | 28 tahun | €500K | |
| Hapoel Haifa | 27 tahun | €500K | |
| Ajaccio | 27 tahun | €600K | |
| Ajaccio | 26 tahun | €700K | |
| Havre | 26 tahun | €800K | |
| Havre | 25 tahun | €800K | |
| Havre | 25 tahun | €800K | |
| Havre | 25 tahun | €750K | |
| Havre | 24 tahun | €750K | |
| Havre | 24 tahun | €650K | |
| Havre | 23 tahun | €800K | |
| Havre | 23 tahun | €800K | |
| Havre | 22 tahun | €150K | |
| Chamois Niortais | 20 tahun | €50K |
Ketinggian Fernand Mayembo: 184 cm.
Kaki dominan: Kanan.
Kewarganegaraan: Congo - Brazzaville.
Nilai pasaran: €800K.
Fernand Mayembo pada musim 2026-2027: 15 perlawanan, 1 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Fernand Mayembo pada musim 2026-2027: 15 perlawanan, 1 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 1,350. Purata rating: 6.8.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Liga Perdana Israel | Hapoel Tel Aviv | 9 | 810 | 1 | 0 | 6.9 |
| Liga Konferensi Eropah | Hapoel Tel Aviv | 6 | 540 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2025-2026 | Liga Perdana Israel | Hapoel Tel Aviv | 28 | 2,438 | 0 | 0 | 6.9 |
| 2024-2025 | Liga Perdana Israel | Hapoel Haifa | 28 | 2,407 | 1 | 0 | 6.9 |
| 2023-2024 | Liga Perdana Israel | Hapoel Haifa | 24 | 2,075 | 1 | 1 | 7.0 |
| Piala Ligat Ha'Al Israel | Hapoel Haifa | 1 | 16 | 0 | 0 |
| – |
| Ligue 2 Perancis | Ajaccio | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.8 |
| 2023 | Piala Negara-Negara Afrika CAF | CongoPasukan kebangsaan | 1 | 30 | 0 | 0 | 6.8 |
|---|
| 2022-2023 | Ligue 1 Perancis | Ajaccio | 11 | 705 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piala Perancis | Ajaccio | 1 | 64 | 0 | 0 | 7.1 |
| 2021-2022 | Ligue 2 Perancis | Havre Athletic Club | 18 | 1,528 | 0 | 0 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kelayakan Kejuaraan Dunia (CAF) | Havre Athletic Club | 1 | 95 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Ligue 2 Perancis | Havre Athletic Club | 33 | 2,892 | 0 | 0 | 7.1 |
|---|
| 2019-2020 | Ligue 2 Perancis | Havre Athletic Club | 18 | 1,555 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Perlawanan Persahabatan Kelab Antarabangsa | Havre Athletic Club | 1 | 46 | 0 | 0 | 5.2 | |
| Piala Liga Perancis | Havre Athletic Club | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2018-2019 | Ligue 2 Perancis | Havre Athletic Club | 12 | 993 | 1 | 0 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piala Liga Perancis | Havre Athletic Club | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.5 | |
| Piala Perancis | Havre Athletic Club | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.1 |
| 2017-2018 | Championnat National Perancis | Grenoble | 2 | 0 | 0 | 0 | 7.3 |
|---|
| 2016-2017 | Ligue 2 Perancis | Chamois Niortais | 1 | 6 | 0 | 0 | – |
|---|